Şimdi Ara

1-15 Nisan Gittigidiyor - 50-75 WorldPuan Kampanyası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
13
Favori
9.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam SMS gelmedi ama kazanımlara görülüyordu 75 TL world puan diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Ben başkasının kartını kullanarak kampanyadan yararlandım. 150 puan kampanyası ile birleştirerek. Sanırım 150 puan 8 Mayıs itibariyle yükleniyor. İnşallah onu kullanacak bir yer bulup kullanabilirim. Sadece online kullanım yapabilirim. Sanırım sadece gittigidiyor'da geçerliymiş. Orada da 150 veya altı alışverişlerde kullanılıyordu sanırım. Galiba siz öyle demiştiniz.
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    Hocam 75 yattı zaten bıraz once de 150 tl yattı gg kullanılıyor evet fakat sepette tek urun olacak kart online harcamaya puan gorunmesi için açık olacak ve puanınız sepetteki urune yetmeli yanı puan+ödeme olmaz ayrıca sanal markette kullanmak mumkun fakat 150 tl puanı kullanmak için 300 tl sepet yapmalısınız sepetin yarı değerı puanla kullanılıyor, sanırım bıde turnaya yuklemek mumkun ucuslarınız oluyorsa puanı burayada aktarırsınız aktardıgınız puanlar ıkı yıl gecerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 8 Mayıs 2020; 2:34:15 >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam çok sağol, zahmet oldu. Ben önce Turna'da deneyeyim, olmazsa mecbur GG de denerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_O_S_S -- 8 Mayıs 2020; 2:43:33 >
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    Hocam est. rica ederim ne demek, sağlıklı ve keyifli alışverişler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.