Şimdi Ara

1-15 Nisan Gittigidiyor - 50-75 WorldPuan Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
13
Favori
9.239
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne çok boş yaptınız drvimu farkı diyorum teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Konuyu açanın art niyetli olduğunu düşünuyorum.
    Kafasına göre kampanyalar oluşturuyor tepki ölçüyor ona göre bankalara geribildirim verip gerçekten bankalar buna gore kampanyalar yapıyor.Forumdaki melike ile birlikte çalıştıklarını düşünüyorum hatta.
    %99.9 eminim bende banka görevlisi hatta bu tip kişilere bankacilikta doktor derler milletin tepkisini ne isteyip ne istemediğini ölçmek için doktorları kullanırlar.Bankacı olan varsa ne dediğimi bilir.
    Ne olursa olsun epey kaliteli inandırıcı ve destekli sallıyorsunuz hocam tebrik ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler Drvimu,
    Sayende bir çok kampanyadan erkenden haberim oldu ve çok puan kazandım. Her türlü soruma da hiç erinmeden cevap verdin.
    İyi ki varsın.
    Epey alakasız komplo üretilmiş hakkında da.
    Millet evde kalmaktan komplo teorilerine sarmış. Artık ne kadarı doğruysa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Astforum -- 28 Mart 2020; 12:18:17 >
  • bir cevap yazsan da, forum rahatlasa dr...
  • hsnkrc kullanıcısına yanıt
    O anlamda demedim hocam. Şahsen benim de tanışıklığım yoktur ancak banka kampanyalarını önceden detayları ile foruma yazıyor. Bugüne kadar yanlış bir konu açtığını görmedim.

Haberi detayları nereden alıyor bilemem, açıkcası ilgilendiğim konu da değildir. Sadece kampanyadan önce haberimiz olursa harcama planlamasını da ona göre yapar faydalanırız.
  • Sayın doktor paylaşım grubunuz varmış doğru mu? Beni de üye yapar mısınız grubunuza. Her ay düzenli ödeme yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingcobra33 -- 28 Mart 2020; 15:40:35 >
  • ANTI- kullanıcısına yanıt
    1500/150 ve 150/10 dediğiniz tam olarak nedir
  • Evet, bı açıklama bekliyoruz drvimu bey! Kimsin, nesin? Ne ayaksın?

• Ne guzel iste erken haber veriyor adam, ne zararı var size sacma teoriler uretiyorsunuz?
    Kimse kalmadı zaten herkesi uzaklaştırdınız forumdan

• n11 nisan’da hangi banka ile kampanya yapıyor hala bilgisini alamadık :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne olduğu belirsiz normal biri olsa bu kadar lafa bir cvp yazardı.. Bende nabızölçer biri olduğuna inanıyorum..

• İfşa edilince kendisi cevap vermiyor tabi ki.Melike'de böyle forumdaki asla cevap vermez.Dediğim gibi bankacı kendisi ve bankalar için bir firmada reklam ajans çalışanı doktor resmi ve arada sirada konulara yorum yazmasi kimligini saklamak icin. 
    Melike 1 Drvimu 2 firma calisanlari.

• Arasıra pencereyi açın arkadaşlar oksijen seviyesi normale dönsün.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Yalnız Melike ve drvimu ya aynı kişiyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 29 Mart 2020; 19:29:32 >
  • World Card'ta 5 Nisan'a kadar PC alımında 150 TL puan var. Bu ikisi birleşir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Yalnız Melike ve drvimu ya aynı kişiyse
    Olabilir açıkcası hiç düşünmemiştim araştırmam gerekir mesajlarından kişilik taraması yapayım boş bir zamanda

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam bana da kişilik taraması yapabilir misiniz? Burası yeri değil ama Allah korusun şizofren biri işlem ve diğer kişiliğimden haberim yoksa bu şekilde vakayı çözmüş oluruz. Gülmeyin ciddi şekilde bunu yaşayan insanlar oluyor neticede. En kötü kişiliğim nasılmış iyimi kötümü onu öğrenirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.