Şimdi Ara

1-0’ın üzerine yatmamalıyız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İ.Toraman, Fenerbahçe maçına ilişkin, çarpıcı yorumlar yaptı.

Toraman çok iddialı
    Beşiktaş’ın başarılı savunma oyuncularından İbrahim Toraman, Fenerbahçe maçına ilişkin fikirlerini paylaştı, çarpıcı yorumlar yaptı. İlk maçtaki 1-0’lık galibiyetin üzerine yatma gibi bir felsefenin kendilerini zararlı çıkarabileceğini anlatan kaptan, “Bu anlayış bize maçı kaybettirebilir. Fener’in ilk dakikalardan itibaren seyirci desteğini de arkasına alarak üzerimize geleceğini düşünecek olursak, bu durumdan yararlanıp kontralarla gol aramalıyız” ifadesini kullandı.

Skor vermedi ama..
    Saracoğlu’nda bulacakları bir golün kendilerini fazlasıyla rahatlatabileceğini dile getiren milli oyuncu, yıldız oyuncu anlamında rakiplerinden bir eksiklerinin olmadığını vurguladı. Alex ve Tuncay’ı öven İbrahim Toraman, “Bizim takımımızda da Ricardinho, Bobo ve Delgado var. Fakat böyle kritik maçlarda yıldızlar kadar takım oyununun da çok önemli olduğunu düşünüyorum. Skor tahmini yapmak istemiyorum ama ilk maçı gol yemeden kazanmış ve kupaya yaklaşmışken bırakmayız” diye konuştu.

• ben zaten inönü'den korkuyordum.

inönideki maçı kazandığımıza göre turu geçeriz. kadıköyde sorun yok çünkü.
  • kontraataklarla gol arayacaklarmış, gören de her maç organıze ataklarla gol atıyorlar der
    bjk tam kontra atak takımı oldu cıktı. 2. yarının ilk 3-4 macı da FB böyleydı. Neyseki duzeldıler.
  • beşiktaş gol atana kadar bence güzel futbol oynuyor..
    ama gol attıktan sonra abartı derecede geriye yaslanıyo..

umarım uzun bi müddet golsüz devam eden maçta 80. dk.da falan bir gol bulursak daha makbulüme geçer..
  • quote:

Orjinalden alıntı: neuro

ben zaten inönü'den korkuyordum.

Evdekiden daha rahat olacağız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: LSG

quote:

Orjinalden alıntı: neuro

ben zaten inönü'den korkuyordum.

Evdekiden daha rahat olacağız..

eminim öyle olur
  • Yıllardır öyle olduğunu sağır sultan duydu,, sıra sendeymiş demekki..
  • Biz yeterki bir gol bulalim, o zaman rahat oynariz. Ama eger fener ilk golü atarsa, iste o zaman baya bi yan basariz. Insallah bizim cocuklar Antalya macinin ilk yarisi gibi oynarlar.
  • Fener 4-0 alcak

sonra kaçacak delik arıcaksınız
  • ilkmaçtan öncede böyle diyordun antiochos erken konuşma bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.