Şimdi Ara

1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismka -- 30 Kasım 2014; 16:59:28 >

• hosting bilisim olarak yardımcı olmaya çalışırız hack,warez ve adult içerikli siteleri sunucularımızda yayınlıyabilirsiniz

www.hostingbilisim.com satis@hostingbilisim.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefret_esat -- 30 Kasım 2008; 4:11:15 >
  • Adult İçerikler Sağlanmaktadır

İletişim:satis@ulturahosting.com
  • şu işe birgün bende girecem ama bakalım xD
  • bu konuda en sağlam kaynakhttp://www.hostbul.net/adult-web-hosting.asp adult hosting sağlayanlar hakkında yorumları okumadan hosting alma derim..
  • Kardeşim(!) böyle abuk sabuk siteye emek harcayacağına vatana millete hayırlı siteye emek harcasana... Birazcık öbür dünyayı düşün...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aaa95

Kardeşim(!) böyle abuk sabuk siteye emek harcayacağına vatana millete hayırlı siteye emek harcasana... Birazcık öbür dünyayı düşün...

altına imzamı çakıyorum....
    abuk sabuk adamlar abuk sabuk işlerle uğraştığı için memleket olduğu yerde sayıyor...
  • @kizilelma

teşekkür ederim
  • quote:

@kizilelma

teşekkür ederim

rica ederim
  • quote:

Kardeşim(!) böyle abuk sabuk siteye emek harcayacağına vatana millete hayırlı siteye emek harcasana... Birazcık öbür dünyayı düşün...

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bl@ckh@wk -- 6 Ocak 2009; 17:42:42 >
  • en iyisi benim gibi bir blog aç filmleri at netload a rapide şifrele linkleri paşalar gibi bedava götür işi
  • quote:

haklısın,şimdi meğerse IP adresinden tespit ediyorlar bunu diyen arkadaş,o siteye en çok giren arkadaş oluyor fln

İşin esprisi tabi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kizilelma

quote:

altına imzamı çakıyorum....
    abuk sabuk adamlar abuk sabuk işlerle uğraştığı için memleket olduğu yerde sayıyor...

• arkadaşlar sizin derdiniz ne?? adam gibi yardım ve tavsiye istemiş öğüt değil,eğer öyle bir derdi olsaydı ne sitesi açayım derdi..bu onun tercihi eğer türkiyede en çok hiti ve parayı adult siteler götürüyorsa insanlar buna yönlenir,ayrıca ben bunda öbür dünyayı düşünecek bir şey olduğunuda zannetmiyorum..adam zina yapmıyo burda sadece yayınlanmak için zina yapanları yayınlıyo :) neyse illa günah diyosanız o sizin düşünceniz.fazla uzatmiyim.. Arkadaşım hostbul.net teki yorumları oku
  • bencede tepkide bulunmanız yersiz. devlet kendi gözetiminde G... evleri , pavyon gibi yerlerin işletimine ruhsat veriyor kimse gıkını cıkaramıyor. ama burda bir arkadas bu konu hakkında yardım istemiş. herkez tepkide bulunuyor. telekom bile internette en cok para kazandıgı internetin esas alınıs sebebinin bu oldugunu biliyor ve belli ölcülerde izin veriliyor cünkü devlet burdanda para kazanıyor. bir kac adult siteleri yasakladılar oda neden göstermelik. siz merak etmeyin ttnet kimin nereye girdigini en cok hangi sitelerden dowland edildigini cok iyi biliyor. eger tamamen kapatılırsa internet pazar payının cok düşeceginin farkındalar.
  • Bencede yeteri kadar var zaten
  • forum baskısı :)
  • isteyen adult isteyen warez açar..arkadaşa hosting tavsiyesinde bulunalım.herkesin dini siyasi görüşü kendine arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.