Şimdi Ara

06.15.00 için basebandowngrade artık Gps çalışıyor :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PomPom

quote:

Orijinalden alıntı: O.Beverly

Emektar 3Gs imin basebandini başarıyla eski haline düşürdüm. Çok teşekkürler bilgi için

cihazınız new bootrom mu old bootrom mu ?

New bootrom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

quote:

Emektar 3Gs imin basebandini başarıyla eski haline düşürdüm. Çok teşekkürler bilgi için

cihazınız new bootrom mu old bootrom mu ?

New bootrom

tmmdır hocam bende yaptım sonunda gps kullanıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..:FoRcE:..

3GS cihazımda 5.0.1 versiyonda olmadı 5.1.1 yükledim onda denedim yine olmadı 4.3.3'e geri yükledim ondada denedim olmadı cihazda old bootrom yüklü ama malesef olmadı Bu arada 5.1.1 de servis yok sorununu çözemedim şimdi tekrar 5.0.1 yükliycem eski haline dönücek bu programın güncel versiyonu çıkana kadar beklicez anlaşılan benden tavsiye şimdilik olmuyosa fazla zorlamanın anlamı yok birazdaha beklicez...

İlk seferinde olmadı ama redsn0w_win_0.9.14b2 versiyon ile yüklediğimde 05.13.04 basebande geri dönüş oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: general_457

Sanırım 3G de olmuyor kaç defa denedim

Bende de 3G var ve sorunsuz yaptım, GPS de çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcaptain

Acikcasi ben su sebeke kopma sorunundan dolayi 6.15 den ayrilmak istiyorum soylenenleri denedim baseband dusmedigi gibi ustune servis yok diyor snowbreeze ile yuklemistim en son fw yi neyse simdi 4.1 e dusucem umarim bu sefer olur ama bu hata bircok kiside oluyormus garip

6.15 basebandını düşürdükten sonra, at&t'den unlock onayı alınmış 3gs'i itunes'tan fw 6'ya update edebilir miyiz?
    bu durumda açılışta at&t kartı istiyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzey81

quote:

Acikcasi ben su sebeke kopma sorunundan dolayi 6.15 den ayrilmak istiyorum soylenenleri denedim baseband dusmedigi gibi ustune servis yok diyor snowbreeze ile yuklemistim en son fw yi neyse simdi 4.1 e dusucem umarim bu sefer olur ama bu hata bircok kiside oluyormus garip

6.15 basebandını düşürdükten sonra, at&t'den unlock onayı alınmış 3gs'i itunes'tan fw 6'ya update edebilir miyiz?

Hocam daha ios 6 yi denemedim ama cihaz uzerinden update yaparsaniz jailbrekli ise sadece jailbreak gider ilk kayit ekrani cikmaz sanirim ben bu aralar jailbreakli kullaniyorum radyo vs icin jailbreak cikinca gecerim ios 6 ya kismetse

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kuzey81

quote:

Hocam daha ios 6 yi denemedim ama cihaz uzerinden update yaparsaniz jailbrekli ise sadece jailbreak gider ilk kayit ekrani cikmaz sanirim ben bu aralar jailbreakli kullaniyorum radyo vs icin jailbreak cikinca gecerim ios 6 ya kismetse

Radyo derken?

kuzey81, unlock olduysa herhangi bir sim kart ile aktivasyon ekranını geçebilirsiniz.

• World radyo filan var app crackerle full surum kullaniyorum dunyadaki butun radyolar var :-)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.