Şimdi Ara

0403 lerin Travego'ya Çevrilmesi. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
2
Favori
53.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bordo 403 97 model ancak kasa yenileme ile 2005 görüntüsü verilmiştir arac düzce bölgesinin aracıdır
  • 97 model vs. gibi olupta yenilenleri anlamak zordur sanirim biraz.
  • yani görünüştede zor ayrılıyor görüyorsunuz işte plakadan anlarsanız anlarsınız eğer otobüsten anlamayan birisi iseniz
  • k

0403 lerin Travego'ya Çevrilmesi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: meli-417

yani görünüştede zor ayrılıyor görüyorsunuz işte plakadan anlarsanız anlarsınız eğer otobüsten anlamayan birisi iseniz

Aslinda teknik acidan sizin kadar bilgi sahibi degilim ama otobuslere asiri derecede merakliyim.Kucuklugumden beri hatta yola giderken hangi otobus gidiyormus diye sordururdum rezervasyon yaptirirken
  • işte kulağınız motor sesine alışkınsa plakayı sorgulamadanda anlarsınız 2002 modeline kadar üretilen 403 çalıştırırken çok sarsar aracı ve boğuk bir ses verir siz 2005 görünümlü 403 bindiğinizde arac böyle yaapıyorsa kesinlikle ve kesinlikle yenileme veya yapma kasadır
  • Melih Abi Tatile Çıktım..İzmir Otogarda Ama Çok Çakma Varya
  • Tesekkurler. bilgi icin.
  • ALLAH iyiliğini versiğn akşam akşam güldürdün ya beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meli-417 -- 26 Temmuz 2007; 21:16:17 >
  • quote:

işte kulağınız motor sesine alışkınsa plakayı sorgulamadanda anlarsınız 2002 modeline kadar üretilen 403 çalıştırırken çok sarsar aracı ve boğuk bir ses verir siz 2005 görünümlü 403 bindiğinizde arac böyle yaapıyorsa kesinlikle ve kesinlikle yenileme veya yapma kasadır

bir ses hastası olarak benim ilgi alanıma girer bu durum

lakin sese gelene kadar öyle çok yolu var ki buişin ama tabi otobüsleri öteden beri takip etmek gerekir,yani eskiden beri süre gelen donanım malzeme ve farkları bilmelisiniz,dış görünüş olarak;
    far grubu,ön ızgaralar,silecekler,dikiz aynaları,tamponlarbagaj kapakları tutacak yerleri,kilitleri,kapılar,arka stoplar,plakalıklar tampon arka ızgaralar camlar...
    iç;

koltuk döşemeleri,vites,torpido,gösterge paneli,paneldeki şarteller,telefon ve mikrofon,koltuk döşemeleri,kolçaklar,üstteki yolcu paneli tavan ve yer döşemesi ve hepsinden önemlisi ön basamaklardaki araç tanıtım kartı...

hiç bir çakma otobüs dört dörtlük olamaz

• helal dostum sen karesorcu olcak adammıssın
  • quote:

helal dostum sen karesorcu olcak adammıssın

ben ayrıntıya çok önem veririm dostum incelerim her yerini arabanın
  • en güzeli dostum
  • arabalar 0 gibi mubarek
  • bunları varan-ulusoy ihalelere girdi ancak ben satmadım hele su ilk foto yokmıu önü 403 arkası man2000 işte one nice firmalar istedide gel gelelim ben vermedim
  • Yine Tatilden Yazıyorum Herkese Merhabalar...Umarım İyisiniz .
  • quote:

Orjinalden alıntı: ub.yiles

k

0403 lerin Travego'ya Çevrilmesi.

bu otobüs çok orjinal duruyor yav
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faivelley

Yine Tatilden Yazıyorum Herkese Merhabalar...Umarım İyisiniz .

iyiyiz dostum merak etme buraları iyi tatiller sana
  • ooo hoşgeldinn abim sana iyi tatiller eğlenceli vakit gecirmen dileğiyle
  • melih hocam 3 akslı 0403 ü gördünmü bu araba daf tan falan cevrilmiş olmasın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.