Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: captainCa Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.192
Cevap
230
Favori
1.038.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • Sapphire Support’tan gelen cevap:

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • juve__ kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 1 Temmuz 2020; 10:36:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim yorumum şu şekilde arkadaşlar:

Aşağıdaki resimde bakır plakanın altında 3 ısı borusu olduğu görülüyor. Bu resim RX 5600 XT Pulse incelemesinde sunulmuş.

Aşağıdaki resim ise RX 5700 XT incelemesinden (bakır plakanın altında 5 ısı borusu açıkça görülüyor),

Ayrıca bu resimdeki ısı borularının konumlandırılması da 5600 XT Pulse 299-5E411-202SA versiyonu ile görüntü olarak uyuşuyor. Ben 3 ve 5'ten kastedilenin bu olduğunu düşünüyorum. Tabi bu kendi yorumum. Biri ürününün kutusunu açarsa kesin cevabı o zaman öğrenebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juve__ -- 1 Temmuz 2020; 11:1:28 >

• selam. bir boru var actim kullanacagim ben.

• juve__ kullanıcısına yanıt
    Kuvvetle muhtemel bu şekilde hocam. Acaba kargodan teslim almadan direk iade mi etsem

• Candreva kullanıcısına yanıt
    14 gbps versiyon mu hocam?
  • Teşekkürler. Sır perdesi sonunda aydınlandı :). Acaba güncel BIOS'lu 14Gbps versiyon mu?

Ben de geri göndermeyi düşünmüyorum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juve__ -- 1 Temmuz 2020; 11:31:15 >
  • 14 gbps olup olmadigindan emin degilim. aksam montajini yapacagim. nereden bakmamiz gerekiyor ona yazarsaniz bakarim

• sonuç olarak 202FA modelleri 202SA dan soğutma olarak farklı modeller mi?
  • Garip yeni üretimlerde yine eski 5700 pulse soğutmasına dönmüşler.

Aslında garip bir durumda yok daha yüksek TDP'e sahip 5700 Pulse'n 3 heatpipe ile gelirken 5600 XT'nin 5700 XT pulse soğutması kullanması asıl saçma durumdu.
  • ben 5700xt soğutmalı seri diye düşünerek almıştım. Gelen ürünü açmadan iade edeceğim. buradan satın almak isteyen biri olursa incehesap fiyatına aldığım gibi verebilirim.
  • Aynı şekilde ben de açmadan iade edicem almak isteyen varsa fatura fiyatına verebilirim.

• İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]

Bana bu şekilde geldi, bu soğutması iyi olan model değil mi?Ona göre kutuyu açacağım

• erengiray1 E kullanıcısına yanıt
    yeni model bu, kullanabilirsiniz soğutması falan 2 borulu
  • erengiray1 E kullanıcısına yanıt
    Evet size rx 5700 xt soğutmalı model gelmiş. Bana da bu model gelirse kullanirim 202fa gelirse iade edicem yada ihtiyacı olana fatura fiyatindan vericem. Yarın büyük ihtimal kart elime ulaşır.

• sadece sicaklik farki olur degil iki model arasinda. fps farki olmaz saniyorum

• Candreva kullanıcısına yanıt
    Soğutma farkı olur sadece

• Bende 5700xt soğutma bloğuyla gelir diye düşünüyordum ama öyle olmadı. 202FA serisinden kart geldi. Neyse yapacak bir şey yok uygun fiyata aldık üzülmeyeceğim
  • Elimde gaming gecesinden alınma güvenlik bandı açılmamış, sıfır "Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming Ram - TLTYD432G3200HC16CDC01" var, ilgilenen varsa futara fiyatına veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 2 Temmuz 2020; 16:53:34 >
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.