Şimdi Ara

01-2013 FORMULA 1 ROLEX AVUSTRALYA GRAND PRIX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
295
Cevap
5
Favori
7.216
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Formula 1 >> 01-2013 FORMULA 1 ROLEX AVUSTRALYA GRAND PRIX
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2583 Mesaj
    bir de Jules Bianchiye dikkat çekmek isterim. Sadece o hariç bütün çaylaklar kaza yaptı kanat kırdı. bence kesınlıkle çok sağlam bir pilot geliyor. ÜStelik caterhamları yarım saniyeden fazla farkla geçti. Ferrari iyi bir sürücü hediye edicek Formula1'e inşallah
    |
    |
    8:15de elektrikler gitti 10 gibi geldi.Tabii bu arada o kadar ay bekledikten sonra f1 keyfi yaşayacakken bu keyfin kursağımda kalmasından dolayı çok sinirlendim.Daha yeni açtım bilgisayarı ve birde bakıyorum ki sıralamalar yarına ertelenmiş.Yarış da ertelense çok süper olur.
    Bu arada iddaa oynamaya gidiyorum birazdan ve sıralama turları ertelenmiş olsada Q1 geçildiği için sıralama turları için oynuyamıycam çok yazık oldu Alonsoya 7 oran vardı.
    bugün harbiden şanslıyım çünkü mesajı yazarken soda içiyim dedim ve laptop kucağımdaydı.Sodayı laptobun üstünde tutup açsaydım laptop çöp olcaktı çünkü sodayı açtığım anda fışkırmaya başladı.
    4136 Mesaj
    Fia ya bütün beddualarımı iletirim.Azıcık yağmurda yolda duramayan Pirelli lastiklerinede sevgiler
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: aeson01

Yahu bugün çok sanlıyım sanırım.
    8:15de elektrikler gitti 10 gibi geldi.Tabii bu arada o kadar ay bekledikten sonra f1 keyfi yaşayacakken bu keyfin kursağımda kalmasından dolayı çok sinirlendim.Daha yeni açtım bilgisayarı ve birde bakıyorum ki sıralamalar yarına ertelenmiş.Yarış da ertelense çok süper olur.
    Bu arada iddaa oynamaya gidiyorum birazdan ve sıralama turları ertelenmiş olsada Q1 geçildiği için sıralama turları için oynuyamıycam çok yazık oldu Alonsoya 7 oran vardı.
    bugün harbiden şanslıyım çünkü mesajı yazarken soda içiyim dedim ve laptop kucağımdaydı.Sodayı laptobun üstünde tutup açsaydım laptop çöp olcaktı çünkü sodayı açtığım anda fışkırmaya başladı.

Maşallah. Bir piyango falan oynayın bence.

Gece 3 gibi sıralama turlarını izlemek için saati kurmuştum. Epey bir ağırlık çökünce alarmı kaldırdım ve yeni kalktım. Sıralama turları ertelenince isabet oldu.

Sıralamalar 1 saat sürse 4 saat uyuruz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Orijinalden alıntı: aeson01

Yahu bugün çok sanlıyım sanırım.

Maşallah. Bir piyango falan oynayın bence.

Gece 3 gibi sıralama turlarını izlemek için saati kurmuştum. Epey bir ağırlık çökünce alarmı kaldırdım ve yeni kalktım. Sıralama turları ertelenince isabet oldu.

Sıralamalar 1 saat sürse 4 saat uyuruz gibi.

Pazar günleri dahil haftanın her günü erkenden kalkıyorum ama formula 1 için gerekirse 4 saat uykuyla kalıcam.Gerçi belli olmaz işlerimden ötürü izleyemiyebilirim bu yarışı tekrarını izlerim ama kaç aydır bu günü bekliyorum işler de biraz bekleyebilir.
    Valla oynuycam bunu değerlendirmek lazım
    |
    |

• Emekli Yönetici
    1922 Mesaj
    Oh be uyanamamıştım.
    |
    |
    işin pis yani yarın böyle iki damla yağmur için yarışı saatlerce erteleyecek olmaları.

erkenden kalk öğlene kadar yarış izle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joyce84 -- 16 Mart 2013; 12:12:59 >
    |
    |

Yeni bitme F1 sürücüleri yağmurda süremiyor. Çok değil 2000 öncesi dönemlerdeki yağmurda yere basma kuvveti belki yarıdan bile azdı şimdiye kıyasla ancak gel gelelim yağmur yağdı mı her şey iptal. Geçmiş dönem sürücüleri gülüyordur bu şaklabanlığa. Ben de gülüyorum.
    |
    |

Novitec Bravo 1.4 T-Jet 170PS Sport

• Yarbay
    3776 Mesaj
    Ertelenmesi bana da biraz abartı gibi geldi. Bu seneki çaylaklar+Maldonado yine aksiyona zemin hazırlayacaklar.
    |
    |
  • Yarbay
    2058 Mesaj
    Piiii..... Çaylaklar yüzünden takvimde kaydırırlar artık hava kötü diye... Ertelenmesi biraz saçma geldi banada... iyi ki sabah kalkmamışım...
    |
    |

PSN:Quelwitch
  • Yüzbaşı
    374 Mesaj
    arkadaşlar şimdi bu sıralamanın devamı 17.03.2013 saat 02.00 da mı başlayacak ona göre saati mi kurucam,birde yarış saati kaçta başlıyor.RTL'nin kendi sitesinde 13.00 da başlıyacak diyor sanırım f1'i.RTL kanalından izleyeceğim veriyorlarsa,olmadı burdaki verilen int linklerinden izlemeye çalışacam ama kotalı malesef ne kadar bakabilirim bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [email protected]ı -- 16 Mart 2013; 12:58:43 >
    iyice çoluk-çocuk-toy-muhallebi sporuna çevirdiler güzelim f1'i..eskiden aerodinamiden muaf kağnı gibi dengesiz araçlar sağnak yağmurda ne yarışlar çıkarırdı haliyle bundan ne yarışçılar çıkardı.Küresel dünyanın kapitalist sistemi alsın oynasın oyuncağını gram zevk almıyorum artık bu spordan
    |
    |
    Sabahın köründe kalktım uykulu uykulu olacak iş değil Birde RTLden izliyorum ben ertelendikten yarım saat falan sonra duydum olayı ve son olarak bu seneki çaylaklar çok saç baş yoldurur Nerde Kobi
    |
    |

Origin ID:Powergs19

Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198049333597/
  • Yarbay
    3852 Mesaj
    sopcast görüntü kalitesi çok iyiymiş ya. şimdi başlasam herhalde sezon sonuna kadar rusçayı çözerim. :) çaylak pilotlor bu sene çok can yakar çok.
    Yağmurlu sıralamalar, yarışlar kimi araç ve sürücüleri öne çıkarırken kimilerini de bildiğiniz gibi arkaya düşürüyor. Bu nedenle şampiyonaya puanlama açısından güzel etki eder.
    Eğer bundan böyle, yağmurlu durumlarda bu şekilde olacaksa durum kötü. Yarışlara sağdan soldan çok parmak atmaya başladılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Something

Oh be uyanamamıştım.

+1
    |
    |
    Jules Bianchi'yi diğer çaylaklardan ayırın bence. pist dışına bile çıkmadı. üstelik caterhamları yarım saniyeden fazla farkla geçti.Ferrari'nin gelecekdeki en büyük pilot adayı kendisi.Ferrari bu çocugu hep desteklemeli
    |
    |

Orijinalden alıntı: [email protected]ı

arkadaşlar şimdi bu sıralamanın devamı 17.03.2013 saat 02.00 da mı başlayacak ona göre saati mi kurucam,birde yarış saati kaçta başlıyor.RTL'nin kendi sitesinde 13.00 da başlıyacak diyor sanırım f1'i.RTL kanalından izleyeceğim veriyorlarsa,olmadı burdaki verilen int linklerinden izlemeye çalışacam ama kotalı malesef ne kadar bakabilirim bilmem

Sıralama TSİ 02:00,yarış 08:00'da.
    |
    |

Corsair K95 RGB Cherry MX Red
  • Yarbay
    6963 Mesaj
    Kuralları falan anlaması uzun sürüyor mu beyler? Benim de takipçisi olasım var.
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,282
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.