Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.193
Cevap
230
Favori
1.038.449
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neye göre kargolanıyor ürünler anlamadım. Benim ürünler verilmemiş kargoya
  • @egemi

hocam kullandığınız ürünleri sayarmısınız
  • 2. haftanın kampanyasından aldığım Asus Prime X570 Pro ile Asus Rog Strix X570-F Gaming ' in fiyatı şuanda incehesap.com da aynı. İkisi de 1923TL görünüyor. Bende mail attım ikisi aynı fiyat değiştirsek olur mu diye , olmaz isterseniz ürünü iade gönderin hesabınıza ücreti yatınca o ürünü yeniden sipariş verebilirsiniz dediler. Değişim yapsalardı iyiydi gerçi açgözlülükten başka birşey değil bizimki de Asus ta rog olunca kutu içeriği filan süper oluyor özel hissediyor insan kutu filan büyük Bunda 2 tane sata var başka birşey yok böyle cimrilik görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 2 Kasım 2019; 20:53:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

2018de çıkan bir psu nasıl 2 sene sonra hata veriyor daha 2 sene dolmadı bile, bir de yeni seri kullanan bir çok insan hatayla karşılaşmadığını söylüyor belirtilen hata da “ses”. 2018 Öncesi üretimlerde ses problemi oluyormuş tıpkı bir çok psularda olan sorunlar gibi, orası ayrı. Tabii teknoloji şans meselesi bugün 7-8 bin liraya satılan ekran kartlarında, bin liraya satılan psularda bile tonla hata mevcut.
    Tamam ramler indirime giriyor sık sık ama 180-190a kadar fiyatı düşen corsair 3000mhz cl 16 ram ben hiç görmedim.
    James Donkey kulaklığa bir şey diyemem henüz kullanmadım idareten aldım, kullanan ve aşırı olumsuz yorum yapan görmedim. Ha senin kulağın steelseries gibi markalara alışmıştır orası ayrı tabiki beğenmezsin çünkü segmentleri farklı.
    Bence genel manada bir çok şirketten çok daha güzel indirimler yaptı ister beğenin ister beğenmeyin. Adamları takdir etmek lazım. İlla fiyatı 300den 500e arttırıp 400e indirimle satıyoruz mu demeleri lazım?
    Genel manada satılan şeyler piyasanın altında ve kalitesi yerinde ürünler de vardı.
    Üstelik bu dolar kurunda 2.000 TLye rtx 2080, 100 TL’ye 16 GB RAM mi bekliyordunuz?
    2018 önceki serisine Corsair sorunsuz demişti. Fakat 1-2 sene sonra herkeste sorun oluşmaya başladı. Bu 2018'de çıkan seri ise yavaş yavaş sorunları göstermeye başladı. Forumda kullanıcılarını bulabilirsin, bulamazsan ben de yönlendirebilirim. Bu arada bahsettiğiniz "ses" sorunu basite alınacak bir sorun değil. Ciddi anlamda cihaz çok ses çıkarıyordu. Aynı dertten ben de ciddi sorunlar yaşadım. Fakat şunu da belirteyim. Ürünü kötülemiyorum. Belki sizinkinde sorun çıkmaz ancak insanlar artık VS650 serisine biraz çekinerek bakıyorlar. Bu sebeple de diğer PSU' lara göre satışı düşük, bu yüzden tercih edilmiyor.

Derdim kesinlikle aldığınız ürünleri kötülemek değildi. James Donkey idare etmez mi? Tabiki idare eder. Neden etmesin? Sadece kaliteli bir marka değil. Çok ucuza Çin'den getiriyorlar. Fiyatı uygun ancak insanlarda kötü marka izlenimi var. Yani ürün kötü demiyorum. İzlenim kötü ve bu sebeple de satışı olmuyor bu ürünlerin. Anca böyle kampanyalarda satılıyor demek istedim.

Tartışma yaratmak da istemiyorum ancak lütfen eleştirenlere de sert bir üslupla yaklaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemi -- 2 Kasım 2019; 22:24:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

@egemi

hocam kullandığınız ürünleri sayarmısınız
    Hangi ürünleri sayayım hocam? Anlayamadım ne sorduğunuzu.
  • egemi kullanıcısına yanıt
    Ancak PSU zaten kronik sıkıntılı bir PSU. 2018 sonrasında sorunlar düzeldi denmesine rağmen düzelmedi ne yazık ki. 1-2 sene sonra tekrarlıyor. Bu sebeple onun satışı zaten düşüktür ve ellerinde kalmasın diye fiyatını indirdiler diye düşünüyorum.

Kulaklık ise James Donkey denen, genelde tüm ürünleri zamanla sıkıntı çıkaran, düşük kalitede ürünler üreten bir firma. Zamanında bu markanın ürünlerini çinden 10 liraya getirip kampanya diye 60 liraya satmışlardı. O yüzden o da pek kabul gören bir marka değil. Fiyatı normal.

---

Şu cümlelerinize istinaden diyorum, bu markaların en az birini kullanmış yada kullanıyor olsanız o üründe sıkıntı olsa dahi şu kurduğunuz cümleler tüm ürünleri kapsıyor.

VS450/550/650 - AXi/HX/RMX serileri kullandım kronik sorun olsa ben neden karşılaşmıyorum ? James donkey' ilk çıktığında aldığım mouse neden masamda duruyor ? Ayrıca incelemesini yaptığım JD 712 kulaklık neden masamda duruyor ? Yada benim alıp aldırdığım en az 10 SSD ye neden birşey olmadı, yada istanbuldaki IT ci arkadaşımın aldığı onlarca SSD ye ? Corsair Psu da internette 50 tane sorun bulsan bile, bu onu kronik sorunlu sıkıntılı yapar mı ? 1 Milyon tane sattı adam o psu dan ama ?

Son mesajından anlıyorum ki bu ürünleri şimdiye kadar hiç görmedin bile ama adamın aldığı ürünlere internetten okuyup kronik sorunlu diyebiliyorsun.

Türklerde bu var genelde bir etiket takmayı severiz biz. Chevrolet Cruze sorunluymuş sakın almayın mış, 3 senedir arkadaşım eşşeğe biner gibi biniyor. Hele bu olumsuz ise bu hoşumuza bile gider. Konya'da benim çalıştığım inşaat bildiğiniz söylentiden battı söylentiden :)

• quote:

Ancak PSU zaten kronik sıkıntılı bir PSU. 2018 sonrasında sorunlar düzeldi denmesine rağmen düzelmedi ne yazık ki. 1-2 sene sonra tekrarlıyor. Bu sebeple onun satışı zaten düşüktür ve ellerinde kalmasın diye fiyatını indirdiler diye düşünüyorum.

Kulaklık ise James Donkey denen, genelde tüm ürünleri zamanla sıkıntı çıkaran, düşük kalitede ürünler üreten bir firma. Zamanında bu markanın ürünlerini çinden 10 liraya getirip kampanya diye 60 liraya satmışlardı. O yüzden o da pek kabul gören bir marka değil. Fiyatı normal.

---

Şu cümlelerinize istinaden diyorum, bu markaların en az birini kullanmış yada kullanıyor olsanız o üründe sıkıntı olsa dahi şu kurduğunuz cümleler tüm ürünleri kapsıyor.

VS450/550/650 - AXi/HX/RMX serileri kullandım kronik sorun olsa ben neden karşılaşmıyorum ? James donkey' ilk çıktığında aldığım mouse neden masamda duruyor ? Ayrıca incelemesini yaptığım JD 712 kulaklık neden masamda duruyor ? Yada benim alıp aldırdığım en az 10 SSD ye neden birşey olmadı, yada istanbuldaki IT ci arkadaşımın aldığı onlarca SSD ye ? Corsair Psu da internette 50 tane sorun bulsan bile, bu onu kronik sorunlu sıkıntılı yapar mı ? 1 Milyon tane sattı adam o psu dan ama ?

Son mesajından anlıyorum ki bu ürünleri şimdiye kadar hiç görmedin bile ama adamın aldığı ürünlere internetten okuyup kronik sorunlu diyebiliyorsun.

Türklerde bu var genelde bir etiket takmayı severiz biz. Chevrolet Cruze sorunluymuş sakın almayın mış, 3 senedir arkadaşım eşşeğe biner gibi biniyor. Hele bu olumsuz ise bu hoşumuza bile gider. Konya'da benim çalıştığım inşaat bildiğiniz söylentiden battı söylentiden :)
    Öncelikle Corsair VS650 serisinin 2018 önceki versiyonunu kullandım. Şu anda da James Donkey mause' a sahibim ancak kullanmıyorum. Arada bir sol tık basmıyor.

Corsair PSU'ları çok kalitelidir. Ancak yazdıklarımı eğer doğru okuyabilirseniz, daha iyi anlayabileceğinizi umut ediyorum. Corsair VS650 sıkıntılı bir ürün. Diğer Corsair'lerde bir sorun yok. Bu bahsettiğim sıkıntı da aşırı yüksek bir fan sesi. Sanki metal bir şeye takılıyormuş gibi ses geliyor. Forumda 2018 sonrasını alan kişilere sorduğumda sorunun devam ettiğini de söylediler. 2018 sonrasını kullanmadım. 2018 öncesini kullandım ve sorun yaşadım. Hepsiburada veya diğer satış yapan firmalardaki bu ürün hakkındaki yorumları da okursanız eğer genel bir problem olduğunu anlayabilirsiniz. Sizinkinde olmamıştır belki tamamen şans işi. Ben direk kötülemek istemiyorum. Sadece insanlarda güvensizlik oluşturdu ve insanlar diğer markalara kaydı. Bu sebeple de satışları düştü VS650 serisinin. Bu sebeple de kampanya yapıp, ellerindeki ürünleri bitirmeleri olası diyorum.

James Donkey ise tamamen şansa bağlı bir marka. Dediğim gibi Aliexpress'teki ürünlerden hiçbir farkı yok. Ancak fiyatına göre alınır. Ben de aldım. Ancak ben sorunlarını göze alarak aldım. Çünkü fiyatı uygundu. Sol tık bozuldu ama fiyatına göre yine iyi idare etti diyebiliyorum. Bahsettiğim şey insanların almaması. Yani kötü marka izlenimi var. İncehesap çok rahat bir şekilde satamaz bu James Donkey markasını. O yüzden kampanya ile satabiliyor dedim. Bunu da yanlış okumuşsunuz.

Son olarak bir ürün alırken tabi ki kullanıcı yorumlarına bakarak alacağız. Aynı zamanda bir ürün önerirken veya eleştirirken tabi ki kullanıcı yorumlarını dikkate alacağız.

Not: İlk mesajım yanlış anlamaya çok müsait olduğundan dolayı sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemi -- 3 Kasım 2019; 0:56:39 >

• ya james donkey'in kulaklığı (bende 710 mu 711 mi ne var) gerçekten çok kalitesiz. Hala bunu tartışmayın bence. Yani ışık mışık yerine azıcık daha düzgün bir mikrofon felan koysalarmış keşke. Diğer ürünlerini bilmiyorum, ama ben uzak durulması gereken firmalara ekledim kendilerini.
  • quote:

2. haftanın kampanyasından aldığım Asus Prime X570 Pro ile Asus Rog Strix X570-F Gaming ' in fiyatı şuanda incehesap.com da aynı. İkisi de 1923TL görünüyor. Bende mail attım ikisi aynı fiyat değiştirsek olur mu diye , olmaz isterseniz ürünü iade gönderin hesabınıza ücreti yatınca o ürünü yeniden sipariş verebilirsiniz dediler. Değişim yapsalardı iyiydi gerçi açgözlülükten başka birşey değil bizimki de Asus ta rog olunca kutu içeriği filan süper oluyor özel hissediyor insan kutu filan büyük Bunda 2 tane sata var başka birşey yok böyle cimrilik görmedim.
    F değil de E strix olsa kovala derdim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Humboldt H kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kampanyadan aldık zaten ben şansımı denedim sadece
  • egemi kullanıcısına yanıt
    Bu dedikleriniz vs550 için de geçerli midir? Corsair spec delta kasa ile birlikte 550w vs550 satın almıştım. 2 haftadır kullanıyorum psu'da en ufak ses yok. (ne fan sesi ne decoil whine) 1-2 sonra mı sorunlar baş gösteriyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Bu dedikleriniz vs550 için de geçerli midir? Corsair spec delta kasa ile birlikte 550w vs550 satın almıştım. 2 haftadır kullanıyorum psu'da en ufak ses yok. (ne fan sesi ne decoil whine) 1-2 sonra mı sorunlar baş gösteriyor acaba?
    Yok hocam. VS550 sorunsuz, güle güle kullanın. VS650'nin 2018 önceki üretiminde sorunlar yaşandı ancak 2018 sonrasında azaltıldı fakat sorunlar hala tamamen bitti denemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemi -- 3 Kasım 2019; 18:17:14 >
  • Hafta sonu siteden baktığımda kargo verilmemiş görünüyordu. Sanırım sitede bir sıkıntı var. Gönderi kodunu paylaştılar bugün teslim alacağım.

Siteden kargo verilmediğini görenler iletişime geçip sorabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Geçen hafta siparişimi kargolanmadan iptal ettirmiştim. hala para iadesi bekliyorum, bu kadar ağır bir iade işlemi ile ilk kez karşılaştım.
    Hala iade yok rezil firma
  • Cuma günü aldığım b450m pro m2 v2 anakart ve james donkey klavye bu sabah elime ulaştı şuanlık bi sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünler bugün geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

5700XT hakkında yorumlarınızı biraz açar mısınız?
    elimde bir liste yok. alanım olmadığı için çok detaylarını ezberlemedim. ancak google'da aratırsanız ingilizce olarak çok şikayetler olduğunu görürsünüz hem de farklı alanlarda.
  • incehesap’a 1,5 hafta önce gaming gecelerinden aldığım MSI Clutch 11 faremi iade göndermiştim. Ürün 1 haftadır ellerinde olmasına rağmen iademi gerçekleştirmiyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Msi gamepadim geldi deneme zamanı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.