Şimdi Ara

0 Tuscon alacağız - bilgilerinize ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yarın 2014 model premium paket sportage vererek 0 tuscon ile takasa gireceğiz. 1.6 turbo elite plus paket , ön arka ve yan basamaklar dahil 116.500 toplam fiyat verdiler. Normalde 0 araç düşünmüyorduk fakat 2017 de gelecek ötv zammı diye aklımızı çeldiler ve bu sefer ciddi düşünüyoruz.

Size sorum şu güzel insanlar,

Yakın zamanda bu paket için fiyat alanlar varmı ?
    Arabayı kaç sene binmem lazım ki zarar etmeden satabileyim ?
    2017 ocak ayında gelecek ötv zammı kesinmi ? Yasadan geçtiler diyorlar fakat ne zaman gelir bana faydası bulunurmu *

Bunun harici sportagedeki trim seslerinden bıktığımız için takasa girmeyi düşünüyoruz tuscon kullanıpta iyi kötü yanlarını varsa trim seslerinden bağsetmesini rica ederim.

• alin o araba o paraya en iyisini veriyor 7 serisinden inip ona binsem yadirgamam o kadar tombik ve tatlis bir arac alin direk 2015de 115 bin tl fiyat almisdik full arti fullune ama sonra almadik kismet degilmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 litre tuketimi pesin pesin kabul ediyorsaniz dusunmeden alin o fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

alin o araba o paraya en iyisini veriyor 7 serisinden inip ona binsem yadirgamam o kadar tombik ve tatlis bir arac alin direk 2015de 115 bin tl fiyat almisdik full arti fullune ama sonra almadik kismet degilmis

abi gerçekten kışkırtıcı bi araba bizim halimiz belli orta durumda bir aileyiz. Merak ettiğim ben bu aracı 2 sene sonra satarken çok zarar edermiyim sence
  • quote:

Orijinalden alıntı: landscapee

15 litre tuketimi pesin pesin kabul ediyorsaniz dusunmeden alin o fiyata

yapma hocam yahu bizim şimdiki sportage 1.6 gdi o bile 12 litreyi geçmiyor turbonun geçeceğini düşünmüyorum
  • smail14 S kullanıcısına yanıt
    Asıl turbo geçer hocam, sıkıştırdıkça sıkıştırıyor sonuçta, atmosferikte alabileceği maximum yakıt hava karışımı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şehiriçi 11 civarı yakar.

cam tavan almayın trim sesi yapar.

onu bilemem ama bence satmazsiniz en az 5 6 sene binersiniz ben diyorum oyle bir arac zor gelir

• 13-14 civarı yakar, kasa çok ağır, lpgsi 6000tl civarı ama garanti veren yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZETEC SE

Asıl turbo geçer hocam, sıkıştırdıkça sıkıştırıyor sonuçta, atmosferikte alabileceği maximum yakıt hava karışımı var.

yapma hocam ya bak şimdi aklımızı çeldiniz.
    Fiyat/performans olarak piyasadaki en iyi araçlardan. Eğer suv düşünüyorsanız alın bence.

Şehir içi 9-11 arası
    Şehirler arası 7-8 arası yakar.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

şehiriçi 11 civarı yakar.

cam tavan almayın trim sesi yapar.

bu eseneme sesi bundada olacak diyorsunuz yani ? olmazsa olmazımız cam tavan hocam ya trimdende bıktık karışık bi olayın içindeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: druc

Fiyat/performans olarak piyasadaki en iyi araçlardan. Eğer suv düşünüyorsanız alın bence.

Şehir içi 9-11 arası
    Şehirler arası 7-8 arası yakar.

yakıtı sorun yapmıyoruz hali hazırda 1 senedir kullandığımız sportagemiz 10 12 litre yakıyor fakat komfora değer diyip kullanmaya devam ediyoruz. Tek sorun ileride trim sesi olurmu araçta çok takıntılıyım birde 2 sene sonra satarken çok zarar edermiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

13-14 civarı yakar, kasa çok ağır, lpgsi 6000tl civarı ama garanti veren yok

lpg düşünmüyoruz hocam o kadar yakacağını düşünmüyorum fakat genede araştırmaya devam edicem teşekkür ederim bilgi için
  • quote:

onu bilemem ama bence satmazsiniz en az 5 6 sene binersiniz ben diyorum oyle bir arac zor gelir

bende aynı düşüncedeyim abi gerçekten çok güzel araç fakat tek sorun çabuk sıkılan birisiyim olduda zorladım kendimi 2 sene bindim sonra satarken edeceğim zarar korkutuyor beni
  • Zarar etmekten korkuyorsanız alın bir passat olsun bitsin.

• Az sonra neden yeni 3008 almıyorsunuz yazanlar dolar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smail14

quote:

bende aynı düşüncedeyim abi gerçekten çok güzel araç fakat tek sorun çabuk sıkılan birisiyim olduda zorladım kendimi 2 sene bindim sonra satarken edeceğim zarar korkutuyor beni

oho zarar felan diyip duruyosun 1.6 tdi comfortline tiguan al geç

• TL her geçen gün eriyor zarar etmemeniz mümkün değil. Normali de budur zaten, kullanıp eskittiğiniz bir araçtan kar etmeyi düşünmüyorsunuz umarım?
  • O berbat iç mekanlı arabaya nasıl 116 bin lira verirsiniz anlayamıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.