Şimdi Ara

0 KM ARAC ALMAK MANTIKLIMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 0 km Leon 1.6 CR TDI Style S&S DSG almayı düşünüyorum belirtiğim gibi 0km arac almak ne kadar mantıklıdır?

• İkinci el 5 bin km yi geçmemis bir araba daha mantıklı bence. Sıfır aldığınız zaman kontağı çevirdiğiniz anda kafadan 5 bin tl zararınız olur. Pazarlığınız kuvvetliyse dediğim gibi bir aracı sıfırından daha ucuz bir fiyata alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • göz önünde bulundurcam eyvallah.
  • en az 5 yıl kullanımda 0 bir nebze mantıklı ama dsg mantıklı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hay2010

en az 5 yıl kullanımda 0 bir nebze mantıklı ama dsg mantıklı değil.

dizel otomatik olmazsa olmazım bu arada dsg niye mantıklı değil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: garrix

quote:

Çünkü DSG sorunlu bir şanzıman
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

quote:

quote:

Bunu öğrendiğim hiç iyi olmadı :/ yeni leon cok cekici geliyor bana ayrıca bu fiyata bu donanımda alınacak bi araç cayasımda gelmiyor bu aractan

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bunu öğrendiğim hiç iyi olmadı :/ yeni leon cok cekici geliyor bana ayrıca bu fiyata bu donanımda alınacak bi araç cayasımda gelmiyor bu aractan

dsg sorunlarını bi araştırın. Gerek bu gerekse diğer forum ve sitelerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: angel_f!re

quote:

quote:

quote:

quote:

dsg sorunlarını bi araştırın. Gerek bu gerekse diğer forum ve sitelerde.

hemen araştırıyorum bilgin için teşekkür ederim.

• 0 km araba almak güzel bir şey... Eğer maddi olarak sizi sıkmayacaksa kesinlikle 0 km alınız... Araştırırsanız DSG'nin sorunları hakkında hevesinizi kaçıracak bilgiler öğrenirsiniz... Allah yolunuzu açık etsin, sabırlar versin şimdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classteacher -- 1 Kasım 2013; 1:42:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: classteacher

0 km araba almak güzel bir şey... Eğer maddi olarak sizi sıkmayacaksa kesinlikle 0 km alınız... Araştırırsanız DSG'nin sorunları hakkında hevesinizi kaçıracak bilgiler öğrenirsiniz... Allah yolunuzu açık etsin, sabırlar versin şimdiden...

Araştırdım ama nedense hevesim kacmadı gercekten yeni leon beni kendine çok aşık etti en kısa zamanda gidip yakından incelemeyi düşünüyorum.
  • Seat Leon çok hoş görünümlü bir araç... Diğer özelliklerini bilmiyorum çünkü hiç binmedim... DSG hakkında iyimserseniz gidip inceleyiniz... Ben DSG'nin sakin kullanımlarda sorun çıkarmayacağını düşünüyorum... Umarım hakkınızda hayırlısı olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classteacher -- 1 Kasım 2013; 1:56:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: classteacher

Seat Leon çok hoş görünümlü bir araç... Diğer özelliklerini bilmiyorum çünkü hiç binmedim... DSG hakkında iyimserseniz gidip inceleyiniz... Ben DSG'nin sakin kullanımlarda sorun çıkarmayacağını düşünüyorum... Umarım hakkınızda hayırlısı olur...

umarım tesekkürler.
  • classteacher C kullanıcısına yanıt
    Sen neye dayanarak sakin kullanimda sorun cikartmayacagini dusunuyorsun? Dsg problemlerinin zorlanmayla pek alakasi yok. Ben dsg yerinde olsam zorlanmadigim muddetce sorun yapmam gibi bir mantigin mi var

Konu sahibi arkadas. Dsg alacaksan uzatilmis garanti ile al. Rahat rahat bin. Ama sorun cikartabilecegini unutma. Leon guzel araba. Sene sonu indirimlerinden yararlan.

• quote:

Orijinalden alıntı: rbatasoy

Sen neye dayanarak sakin kullanimda sorun cikartmayacagini dusunuyorsun? Dsg problemlerinin zorlanmayla pek alakasi yok. Ben dsg yerinde olsam zorlanmadigim muddetce sorun yapmam gibi bir mantigin mi var

Konu sahibi arkadas. Dsg alacaksan uzatilmis garanti ile al. Rahat rahat bin. Ama sorun cikartabilecegini unutma. Leon guzel araba. Sene sonu indirimlerinden yararlan.

büyük ihtimalle garantili alırım ayrıca sene sonu kampanyası varmıs duydum arka park sensörü full led yanında hediye ediyolar bu çok sevindirici benim için bide 2014 te ödemeye başlıyomusun bu dogrumu böyle söylentiler var?
  • Peki, şöyle düzelteyim o zaman... "Sakin kullanımda sorun çıkartma ihtimali az olan bir şanzuman..." Böyle daha iyi anlatabildim sanırım... Küçük, trafik sorunu olmayan bir ilçede yaşıyorum ve DSG li aracı olan insanlar var, sakin kullanırlar ve hiçbirinin aracında sorun yok... Forumda da DSG li araç sahibi olup sakin kullanımda sorun yaşamayan insanlar var... Hem bu benim düşüncem, öngörüm, kanun değil tabi ki... Sorun da çıkarabilir... Var mıdır sorun çıkartması imkan dahilinde bile olmayan bir şanzuman, araç, gereç?... Benim mantığım böyle işliyor...
  • classteacher C kullanıcısına yanıt
    Zaten herkeste olacak diye bir sey yok. Bu forum abartmasini iyi bilir o yuzden bu kadar gundemde. Yoksa benim de yakin bir arkadasimda var sorunsuz biniyor 2010 yilindan beri. Ama butun bunlar bu sorunun veya sorunlarin arkadasi bulmayacagi anlamina gelmiyor. Cunku o kadar ozenip dikkat edip kullanan ama sorun yasayan arkadaslar da var bu forumda veya cevremizde. Ama ben olsam ben de dsg alirdim. Bilerek goze alarak. Sorun yapmaz diyerek degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-18F1A75FA -- 1 Kasım 2013; 2:39:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbatasoy

Zaten herkeste olacak diye bir sey yok. Bu forum abartmasini iyi bilir o yuzden bu kadar gundemde. Yoksa benim de yakin bir arkadasimda var sorunsuz biniyor 2010 yilindan beri. Ama butun bunlar bu sorunun veya sorunlarin arkadasi bulmayacagi anlamina gelmiyor. Cunku o kadar ozenip dikkat edip kullanan ama sorun yasayan arkadaslar da var bu forumda veya cevremizde. Ama ben olsam ben de dsg alirdim. Bilerek goze alarak. Sorun yapmaz diyerek degil.

0 km arac alınırken banka faiz koyuyormu?
  • Forumdaki Arkadaşların Dediklerine Göre Yeni DSG'lerde Sorunun Azalmış ama yinede Araştırmak Lazım.
  • Uzun sure kullanmayi dusunmuyorsan 0 almak mantikli gelmiyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAC83F73B -- 1 Kasım 2013; 8:59:49 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.