Şimdi Ara

0.9.17.1 mini mod + xvm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
3.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • minimap mod ve istatistik modu son sürümlerine güncellendi ilk mesaj link yenilendi.
  • minimod'a extra olarak xvm eklenmiştir. xvm li ve xvm siz şeklinde iki ayrı link verilmiştir. . isteyen minimod'u xvm li olarak da kullanabilir.
  • 9.14 gelecek mi?
  • 0.9.14 için ilk mesaj güncellendi indirme linkleri eklendi. güle güle kullanın.
  • xvm ve zoom modu son sürümlerine güncellendi. mod linkleri yenilendi.
  • selam kolay gelsin modunuzu yükledim hoşuma gidmeyen tek bişi var hangarı nerden nasıl tek sırada gözterebilirim yardımlarınız için teşekkürler.cevabınızı acil bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: WuFuu5

selam kolay gelsin modunuzu yükledim hoşuma gidmeyen tek bişi var hangarı nerden nasıl tek sırada gözterebilirim yardımlarınız için teşekkürler.cevabınızı acil bekliyorum

World_of_Tanks\res_mods\configs\xvm\p0st içindeki ''carousel.xc dosyasını açın 15. satırdaki sayıyı 1 yapın. 9 satırdaki enabled: true olduğundan emin olun.'' Bende 15. satır 13. satırdaydı sizde de büyük ihtimal 13. satırdadır.Satırda "rows" yazıyor onun karşısındakini 2 veya 1 kendinize göre yapıp kaydete basın.Ben 2 yaptım ve bir üst satırında ''zoom'' yazan yerin karşısında 1 yazıyordu onu da 0.5 yaptım çok güzel oldu özellikle tankı çok olanların yapmasını öneririm

alıntıdır.
  • deta cok teşekkürler.oyunu sildim yeniden yüklüyorum bitsin bida denicem.
    eger seni meşgul etmez isem bir şey daha soracam: bu yeni xvm mod ve senin xvm li mod ikiside tank adı-seviyesi-işareti-kullanıcı adı hepsi ikişer tane cıkıyor.xvm siz modu yüklesem sorun cözülürmü.ekran cok karışik oldu başım döndü beyaaa.cokmu bişi istedim acaba::) teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WuFuu5

deta cok teşekkürler.oyunu sildim yeniden yüklüyorum bitsin bida denicem.
    eger seni meşgul etmez isem bir şey daha soracam: bu yeni xvm mod ve senin xvm li mod ikiside tank adı-seviyesi-işareti-kullanıcı adı hepsi ikişer tane cıkıyor.xvm siz modu yüklesem sorun cözülürmü.ekran cok karışik oldu başım döndü beyaaa.cokmu bişi istedim acaba::) teşekkürler.

bunun mod ile bi ilgisi yok. oyun içinde ayarlar/işaret bölümünde düşman ekibi, bizim ekip ve yokedilmiş tankların üzerinde nelerin gözükmesini istiyorsan aşağdaki resimdeki gibi kutucukları işaretleyebilirsin. kolay gelsin.

0.9.17.1 mini mod + xvm

• 0.9.14.1 için linkler güncellendi.
  • 0.9.15 için güncellendi. içerikteki modların yeni sürümü çıktıkça güncellenecektir.
  • - biraz daha zoom yapabilsek
    - garajı 2 sıra yapabilsek
    - aldığımız ve verdiğimiz hasarları görebilsek daha güzel olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

- biraz daha zoom yapabilsek
    - garajı 2 sıra yapabilsek
    - aldığımız ve verdiğimiz hasarları görebilsek daha güzel olmaz mı?

-9.15 patchle beraber oyuna x16 ve X26 zoom özelliği eklendi aktif etmen için ayarlar genel bölümünde x16 ve X26 kutucuğu işaretlemen yeterli.
    -xvm li modda garaj 3 sıra.
    -xvm li modda aldığın ve verdiğin hasar görünüyor

kolay gelsin.
  • Teşekkür ederim :)
  • xvm mod son sürüme güncellendi. 0.9.15 minimod + xvm link yenilendi.
  • xvm mod son sürüme güncellendi. 0.9.15 minimod + xvm link yenilendi.
  • oyun girişinde "indirimler eşleştirilıyor" gibi bir şey yazıp kalıyor. güncelleme yapabilir misiniz?
  • 0.9.15.0.1 sürüme güncellendi.
  • doğru düzgün xwm siz sade mod bulamadım . 9.15.1 için Güncellemenizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FightMaster -- 2 Ağustos 2016; 14:41:05 >
  • 0.9.17.1 sürüme güncellendi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.