Şimdi Ara

0.9.17.1 mini mod + xvm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
3.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu mod hile sayılıyor mu ? Rakibin doldurma süresini gösteriyor ve shift ile gelen harita hile sanırım.Hile ise belirtin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Jayce

Hocam bu mod hile sayılıyor mu ? Rakibin doldurma süresini gösteriyor ve shift ile gelen harita hile sanırım.Hile ise belirtin.

mod legaldir. tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.
  • Dosya nasıl bir sunucudadır ki; 2,31mb dosyayı 5dk da indirdim :D bari bi yandexdisk'e falan koysaydınız ;)
    bu arada mod'u aktifleştirmek için birşeyler yapacak mıyız ? yoksa kendiliğinden aktif oluyor mu ? biraz detaylı anlatırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun_ -- 21 Ağustos 2015; 11:59:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

Dosya nasıl bir sunucudadır ki; 2,31mb dosyayı 5dk da indirdim :D bari bi yandexdisk'e falan koysaydınız ;)
    bu arada mod'u aktifleştirmek için birşeyler yapacak mıyız ? yoksa kendiliğinden aktif oluyor mu ? biraz detaylı anlatırsanız sevinirim.

İndirdiginz modu belirtilen yere atmanız yeterli.
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    Hocam shift tuşuna bastığımda önümü çıkan haritayı nasıl kaldırabilirim ? Yada önüme çıkan haritayı başka tuşa nasıl koyabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Jayce

Hocam shift tuşuna bastığımda önümü çıkan haritayı nasıl kaldırabilirim ? Yada önüme çıkan haritayı başka tuşa nasıl koyabilirim ?

rar dosyasının içinde Mmap adlı dosyayı notdefteri ile aç sayfanın başlarında aşağdaki satırı bul istediğin tuşu ata.

<keycode>KEY_LCONTROL</keycode
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

oyun arayüzünü bozmayan çok kullanışlı mini moddur.

kurulum: indirdiğiniz rar dosyasının içindekilerini oyunun kurulduğu bölümdeki World of Tanks klasörünün içine atın.
    not: içerikte olan modların yeni sürümü çıktıkça link yenilenecektir.

Hangi Modlar Var?
    --------------------------------
    jimbo crosshair
    zoom mod
    wn8 sayacı
    YasenKrasen türkçe istatistik mod
    arty farklı açı kamerası "G" ve mause orta tuşu ile aktif.

0.9.17.1.mini.mod

0.9.17.1.mini.mod+xvm

xvm aktif etmek için:http://www.modxvm.com/ sitesine war gaming accontunuzla giriş yapıp hizmeti etkinleştirip istatistikleri güncelleyin.

counter icon:

hangar caps:

yükleme ekranı:

oyun içi caps:

oyun içi caps:
    Hangi Modlar Var?
    jimbo crosshair
    damege panel
    harita mod
    zoom mod
    damage sayacı
    hangarda saat
    arty farklı açı kamerası "G" tuşu ile aktif.

hocam malum bugün 9.10 güncellemesi geldi.. farklı platformlarda mod araştırdım ama bunu bulamadım buna da alıştım farklı bir mod kullanmak istemiyorum.. 9.10 sürümüne uygun böyle bir mod varsa yardımınızı bekliyorum.
    iyi günler iyi formlar :)

• Orijinalden alıntı: derdi27

Hangi Modlar Var?
    jimbo crosshair
    damege panel
    harita mod
    zoom mod
    damage sayacı
    hangarda saat
    arty farklı açı kamerası "G" tuşu ile aktif.

hocam malum bugün 9.10 güncellemesi geldi.. farklı platformlarda mod araştırdım ama bunu bulamadım buna da alıştım farklı bir mod kullanmak istemiyorum.. 9.10 sürümüne uygun böyle bir mod varsa yardımınızı bekliyorum.
    iyi günler iyi formlar :)

beklemede kalın lütfen. patch yeni geldiği için bazı modlar daha çıkmadı. test edip burdan paylaşacağım.
  • 0.9.10 için güncellendi.
  • link yenilendi minimap mod ve hangarda saat + hesap makinesi eklendi.
  • oyunda yeniyim spotlanınca uyarı verme olayı var mı modda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carry Horror Story

oyunda yeniyim spotlanınca uyarı verme olayı var mı modda

oynadığın tankın komutanında altıncı his skili açıksa spotlanınca lamba yanıp sana uyarı verir. bunun modla bir ilgisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 11 Eylül 2015; 21:51:10 >
  • çok güzel ve sade mod ve emeğiniz için teşekkürler.
  • çok güzel ve sade mod ve emeğiniz için teşekkürler.
  • ilk mesaj link yenilendi minimap mod yeni sürüme güncellendi.
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    selamlar 9.10 için yayınladığınız bu modu çok sevdim inşalla 9.12 içinde tez zaman da yayınlarsınız fena alışmışım bu moda oyuna giresim gelmiyor...şimdiden ellerinize sağlık.
  • ben de bekliyorum :)
  • 0.9.12 için ilk sayfa güncellendi.
  • ilk mesaja güncel link yenilendi. minimap mod , damage panel , istatistik modu , arty modu son sürümlerine güncellendi.
  • 0.9.13 sürümü için ilk sayfa güncellendi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.