Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (1328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13261327132813291330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konunun ana sayfasında belirtilen uygulamalardan %99'unu sonlandırdım.
    wifi, ekran döndürme ve çoklu pencere açık sadece.
    geliştirici seçeneklerinden animasyonu kapattım, arkaplanda çalışan uygulamaları 2 ile sınırladım.

gün içinde dead trigger 2 & real racing 3 oynadığım halde 14 saat gitti şarj. nasıl arkadaşlar normal mi bu süre?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salikocan

beyler nfc açykmy? benim aldygym günden beri telefonu sarjyndan hiç sykynty ya?amamy?tym sabah 6.30 da ?arjy çekip eve geldi?imde %40 larda halen kullanyma devam ediyordum nfc sarja etkisi varmydyr ?

NFC kapalı. Bakalım bugün belli olacak. Şu an daha tam günlük kullanıma geçmedim ama 5 saat 10 dk oldu şarjdan çıkarttığım pil %86 seviyesinde. Öğlen antrenmanda Bluetooth kulaklıkla müzik dinleyeceğim vs akşam 21:00 gibi %40'da kalırsa iyi yoksa servise götürürüm. Bir de gear S saat Alınca hiç gitmez şarjı çünkü. Paylaştığım değerde 3 saat ekran kullanımı %12 şarj kalmıştı dün. Bakalım pili çıkarıp takmak işe yarayacak mı. Belki sıkıntı pildedir bilemiyorum. İnşallah pildedir de bir tane satın alırım telefon servise falana gitmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• fanfansanidinmi F kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ui.LapseIt&hl=tr
  • arkadaşlar, bu telefonun uhs-1 hızını desteklediği yönünde bir bilgi göremedim internette. Hafıza kartı olarak neler tercih edilmekte, en verimli,hızlı çalışan 32'lik yada 64'lük kartlarınızın marka modellerini paylaşabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esertekin180

quote:

beyler nfc açykmy? benim aldygym günden beri telefonu sarjyndan hiç sykynty ya?amamy?tym sabah 6.30 da ?arjy çekip eve geldi?imde %40 larda halen kullanyma devam ediyordum nfc sarja etkisi varmydyr ?

NFC kapalı. Bakalım bugün belli olacak. Şu an daha tam günlük kullanıma geçmedim ama 5 saat 10 dk oldu şarjdan çıkarttığım pil %86 seviyesinde. Öğlen antrenmanda Bluetooth kulaklıkla müzik dinleyeceğim vs akşam 21:00 gibi %40'da kalırsa iyi yoksa servise götürürüm. Bir de gear S saat Alınca hiç gitmez şarjı çünkü. Paylaştığım değerde 3 saat ekran kullanımı %12 şarj kalmıştı dün. Bakalım pili çıkarıp takmak işe yarayacak mı. Belki sıkıntı pildedir bilemiyorum. İnşallah pildedir de bir tane satın alırım telefon servise falana gitmez.

Hocam bende de durum şu şekilde;

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Konu anasayfasına yazan uygulamalar kapalı.

Arkaplan işlemleri 2 ile sınırlı ve efektler kapalı.

Anormal mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuckb -- 8 Ocak 2015; 12:00:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: chuckb

quote:

quote:

Hocam bende de durum şu şekilde;

Konu anasayfasına yazan uygulamalar kapalı.

Arkaplan işlemleri 2 ile sınırlı ve efektler kapalı.

Anormal mi sizce?

Real racing 3 çok fazla şarj yiyor bu normal bir durum gibi. Ne kadar çok fazla oyun oynarsanız o kadar çok az kullanım süresi elde edersiniz.

• erkutamca kullanıcısına yanıt
    esertekin180 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevaplar için,
    sorunu buldum; g+ yedekleme açık kalmış,4 gb yakın fotoğrafı upload etmiş,kapatınca düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *planet* -- 8 Ocak 2015; 11:45:41 >
  • Snapdragon fakat technopat taki incelemede exynos var ama böyle bakınca geçişler tam düzgün değil, hafif kasıyor gibi.

• Real racing 3 ve Dead Trigger 2 oynuyorum.

Dün 14 saat gitti. Ortalama 1 saate yakın oynamışımdır 2 oyunu beraber.

Daha telefonu alalı 3 gün oldu, bataryasının da daha tam kendine gelmediğini düşünüyorum.

Bunun yanı sıra Swarm, Facebook, Twitter gibi uygulamaları da kullanıyorum. Swarm'ın çok şarj yediğini söylemiş arkadaşın birisi. Biraz da uygulamalardan oluyor bu şarj sorunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuckb -- 8 Ocak 2015; 12:04:25 >
  • Videodan nasil anliyorsun kastigini gecisleri falan zaten 30fps dir o video buyuk ihtimalle.... Ben ilk ciktigindan beri note 4 ve iphone 6 yi birlikte kullaniyorum kasma konusunda da herhangi bir problem gormedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 8 Ocak 2015; 12:09:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar

Android chrome da sayfa yenilemenin bi kısayol hareketi falan var mı

Bende bulamadığım için sırf o yüzden Chrome'a güncelleme yapmadım. Sizde uygulama yöneticisinden güncellemeleri kaldır diyebilirsiniz.

• quote:

Real racing 3 ve Dead Trigger 2 oynuyorum.

Dün 14 saat gitti. Ortalama 1 saate yakın oynamışımdır 2 oyunu beraber.

Daha telefonu alalı 3 gün oldu, bataryasının da daha tam kendine gelmediğini düşünüyorum.

Bunun yanı sıra Swarm, Facebook, Twitter gibi uygulamaları da kullanıyorum. Swarm'ın çok şarj yediğini söylemiş arkadaşın birisi. Biraz da uygulamalardan oluyor bu şarj sorunu.

Zaten sorun uygulama kaynaklıdır bazı uygulamalar çok fazla şarj yerler ve bunu pil detaylarına girerek görebilirsiniz. Swarmın haricinde Foursquaire'de kullanmışsınız oda çok fazla yiyor diye biliyorum. Bir kaç haftadan sonra yerine oturur bana görede.
  • Evet arkadaşlar note 4 üm iki gün önce elime ulaştr herşey çok güzeldi fakat şu an ses açık olmasına rağmen ses gelmiyor tamamen alet mute oldu ! yenden başlattm vs ama tık yok öneriniz var mı ?
  • quote:

hocam maşallah. ekranında hiç sararma gibi durumlar var mı?

Hayır sararma olmadı fakat ben başka bir şey yüzünden ekranı değiştirttim iki üç hafta önce. Gölge gibi bişey oluşmuştu ekranda. Ekranda tek renk olduğunda belli oluyordu sadece, rahatsızlık verecek gibi değildi ama garantisi bitmek üzereyken bari garanti işe yarasın diyerek değiştirttim. Onun dışında telefonda 2 yıldır herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
  • Iyi günler arkadaşlar. Benim sormak istedigkm sey. Master yaptigim icin surekli pdf formatinda makaleler okuyorum ama makalelerin onemli yerlerinin ustunu telefonda fosforlu kalemle vurgular gibi renklendirmek mumkunmu? Spenle yada o kismi secerek farketmez. Hancom var ama ondan pdfte bu ozelligi bulamadim. Bildiginiz bir office programida olur.. tesekkurler simdiden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fslr

Herkes sorunları konuşuyor şebeke problemi biraz var gibi, en azından diğer telefonlara göre daha kötü. ama telefon bence mükemmel. note 4 ile çektiğim foto kilit ekranı yaptım, kamerası bütün telefonlardan iyi kıymetini bilin :)

https://flic.kr/p/qoYiqz

Nokia Lumia 1020yi unutuyorsunuz.

• quote:

quote:

ben geçen yaz s5 kullanırken ilk gear saati kullanmıştım ve şarja çok çok az etkisi var. neredeyse yok gibi. dolayısıyla bu konuda dert edecek bir şey yok merak etme.

• quote:

Orijinalden alıntı: psag

Snapdragon fakat technopat taki incelemede exynos var ama böyle bakınca geçişler tam düzgün değil, hafif kasıyor gibi.

Burada ben dahil onlarca kişi kasma vb. bir durum yok touchwiz de diye yorum yazdı artık neye inanacağınız size kaldı.
    Yavaşlık olarak benim tek şikayetim soldaki tuşa dokununca gelen çoklu pencere menüsünün biraz geç belirmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 8 Ocak 2015; 13:22:34 >
  • arkadaşlar merhaba.

root konusunda bir sıkıntım var. telefonu root yapamıyorum.
    Samsung Galaxy NOTE 4 N910CQ ROOT konusuna yazdım ama cavap alamadım. Başka forumlara da baktım ama bişey bulamadım.

Sizlerden de yardım isteyim dedim. Yardımcı olursanız sevinirim

odin ile telefonu root yaparken FAIL verdi. (CF-Auto-Root-trelte-treltexx-smn910c.zip)
    bir kaç kere daha denedim yine aynı.

Philz recovery yükleyim dedim. ODIN ile o da FAIL verdi.
    ben de telefona attım. recovery moda girdim.
    Şu uyarı göründü telefonda "dm-verity verification failed..."

apply update from ADB yapınca, "Update from ADB is disabled" diyor.
    apply update from external storage yapınca, "Update from external storage is disabled" diyor.

telefon açılıyor bi sıkıntı yok. ancak root yapamıyorum. Bir öneriniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_akbas -- 8 Ocak 2015; 13:39:21 >

• bjrkkk B kullanıcısına yanıt
    adobe reader ve foxit pdfyi deneyebilirsiniz.sanyrym i?inize yarar.
  • 
Sayfa: önceki 13261327132813291330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.