Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.632
Cevap
462
Favori
1.270.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilk ekstre 100tl indirimden faydalandığıma dair msj geldi fakat bu indirim nasıl oluyor,bir sonraki ekstreden 100tlmi düşüyor,yoksa 100tl paraparamı yükleniyor.parafpara falan yükleniyorsa son kul.tarihi varmıdır acaba?
  • Müşteri Hizmetleri ilede konustum kafam cok karisti simdi karti ilk kez kullanacagim gidip kuyumcudan direk 450tl cektirsem tek cekim olurmu yoksa otomatik taksite boluyormu? Ayrica paraf günü mu ayni gün secsem % 5 gelirmi yoksa parca parca 90+90 felanmi cektireyim taksit erteleme yapmasin diye? ? birde paraf gununden faydalanmak icin kuyumcu paraf üye isyerimi olmali?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESTEEM

Arkadaşlar ilk ekstre 100tl indirimden faydalandığıma dair msj geldi fakat bu indirim nasıl oluyor,bir sonraki ekstreden 100tlmi düşüyor,yoksa 100tl paraparamı yükleniyor.parafpara falan yükleniyorsa son kul.tarihi varmıdır acaba?

bende merak ediyorum hb den alışveriş yapcam peşin olarak oda otomatik üce bölcek200 ödicez her ay

• Birde su parafgununu felan ayarlamak icin mesaj gonderiyoruz ya mesaj paketinden gitmesi icin 532li uzun numarasi varmi arkadaslar?.Simdiden Teşekkürler

• Arkadaşlar; fiziki kartı eline ulaşmayıp internet bankacılığınından sanal kart oluşturup kullanmayı düşünen varsa %25 indirimi almak sanal kartlarda problem oluyor, bilginiz olsun. benim talep açtırdığım halde son ödeme tarihinden 3 hafta sonra 100 tl indirim yüklendi.Ekstrenin tamamını ödemiş oldum.indirimi yüklenmesi 1-2 ayı bulan arkadaşlarda var .Bütün dediklerim sanal kart için geçerli.SANAL kart kullanacak arkadaşlar gözönünde bulundursun bu hususu,bilgilerinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lightjedi80x

Müşteri Hizmetleri ilede konustum kafam cok karisti simdi karti ilk kez kullanacagim gidip kuyumcudan direk 450tl cektirsem tek cekim olurmu yoksa otomatik taksite boluyormu? Ayrica paraf günü mu ayni gün secsem % 5 gelirmi yoksa parca parca 90+90 felanmi cektireyim taksit erteleme yapmasin diye? ? birde paraf gununden faydalanmak icin kuyumcu paraf üye isyerimi olmali?

en garantisi parça parça 1gr almak ve 100tlyi aşmamak bence.Altın aldığın yer anca parafa üyeyse %5 indirim alırsın 30 tl ye kadar.
  • quote:

Birde su parafgununu felan ayarlamak icin mesaj gonderiyoruz ya mesaj paketinden gitmesi icin 532li uzun numarasi varmi arkadaslar?.Simdiden Teşekkürler

Ben Avea'dan direkt 3404'e gönderdim, herhangi bir ücret kesmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk ekstrem 7'sinde kesildi. Dönem borcum 496 TL gözüküyordu.

Az önce baktığımda dün 100 TL Paraf hoşgeldiniz indirimi gözüktü dönem işlemlerinde. Ve Geçen dönemki ekstre borcum da 396 TL olarak gözüküyor artık.

Demek ki hala ilk ekstrede indirim oluyor

Bir de arkadaşlar, zaten ekstrenin %25'ini ödedikten sonra kalan miktarı ödemesek de bir sonraki ekstreye ceza/faiz yansıtılmıyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

kredi kartı ücreti ilk sene yoktu değil mi..

alıp kullansak, sonra iptal etsek..

şubedeki bayan bana kart aidatı yok dedi acaba hiç mi yok yada ilk seneden sonramı var
  • quote:

Müşteri Hizmetleri ilede konustum kafam cok karisti simdi karti ilk kez kullanacagim gidip kuyumcudan direk 450tl cektirsem tek cekim olurmu yoksa otomatik taksite boluyormu? Ayrica paraf günü mu ayni gün secsem % 5 gelirmi yoksa parca parca 90+90 felanmi cektireyim taksit erteleme yapmasin diye? ? birde paraf gununden faydalanmak icin kuyumcu paraf üye isyerimi olmali?

ben tek çekim olarak altın aldım.ekstreye yansımıs 100 lira indirim.sizde öyle yapın parça parça çektirmeyin.parafgünü belirleyin o gün alısverişi yapın
    % 5 daha indirim alrsınız
  • Benimde hesap bakiyesi tam 400 TL. Hesap kesimide yapıldı. Ama hala 100 TL. indirim yansımadı. Eee, yalanmı oldu şimdi bizim indirim!

Neyse, ben biraz daha bekleyeyim bakalım... Sizlerin ne kadar süre sonra yüklendi 100 TL. ler????

• quote:

Orijinalden alıntı: BuilderX

quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bugun kartimi kuryeyle aldim sozlesmesini de imzaladim ancak kac gun sonra aktif olur sizce? Sozlesmeyi bugun imzaladim ve normalde 5-10 gunden fazla surer mi acaba?

şubeye git şifreni al form doldur net bankacılığını aç vadesiz hesap açsın. Şuan kartınla netten alırsın açıktır tahminim.

Direk kullanabilir miyim o zaman? Hali hazirda hepsiburada kampanyalari da varken kullanmayi da cok isterim. Hesap kesim tarihi de ayin 7si de olmasi isime geldi cidden

kullanırsın, ben şifreyi almadan internet bankacılığını açmadan henüz gelir gelmez kullanmıştım kartımı. Çaylak kart bilgilerini alabilirsen sen de kullanırsın kanımca.

hocam kartim direk kullanima acikmis, dediginiz gibi internetten hepsiburada uzerinden bi alisveris yapayim dedim ve de islem onaylandi.

birde kartim kuryedeyken bile kullanima aciksa ve de bana 8 martta teslim edilmesine ragmen ve de hesap kesimi 7 martken benim ilk ekstrem kartimla gerceklestirmis oldugum alisveristen sonraki donemi yani 9 marti kapsayacaktir degil mi? malum hocam sikayetleri duydukca insan ister istemez temkinli yaklasiyor, simdiden cevabiniz icin tesekkurler

herkesinki 7si geliyor hesap kesim nedense, bizimkiler de öyle. 8inde yapmışsan yırtmışsın demek.
    Yukarıda anlattığım gibi 500 liralık alışveriş yapmıştım 500 limitli eşimin kartından dün, bugünse internet bankacılığından baktığımda ne provizyonda var ne dönem içi harcamalarda ne de taksitli işlemlerde işlem var. Kullanılabilir limit ise 0 olmuş. Yani 100lira hoş geldin indirimi olmayacak HBden yapılan peşin 500 işlemi ertelemiş gözüküyor

hocam hepsiburada 4 ay erteledigi icin olabilir, ben de hizlialdan gram altin alicam 99.20 iar 1gr olani, 4 adet olunca halkbank bolemeyecek ve de ilk ekstre indirimi de 4 altindan biri olacak insallah.

Kulaga guzel ve mantikli geliyor. Cok anlamam altin islerinden, o yuzden sorayim dedim, aldiginiz bu altini sonra nasil elden cikartabileceksiniz? ve kayip ne olur 100 TL getirinin yaninda.

EDIT : Ornegin hizlial da su anda 99.57 TL gozukuyor. 4 tane farkli gunlerde, adet fiyatinin da 100 TL nin altinda kalmasi sartiyla olacak, dogru mu anladim.

99tlye alinan altinin gercek degeri 92-93tldir, yani zararinjz 4gr altinda maksimum 8tl desek 32 tl olur ve 68tl direk cepte ;)

• Arkadaşlar, daha önce yazıldı mı bilmiyorum; ama sözleşmeyi okumadan imzalayan ve Paraf almak isteyen kişilere bir bilgilendirme olması açısında belirtiyorum ki:

Kart Ücreti: Kart(lar)ın verildiği ilk yılda Paraf, Paraf Gold, Paraf Platinum, Parafly Gold ve Parafly Platinum için ücret alınmayacaktır.
    Ek Kart Ücreti: Ek Kart(lar)ın her biri için, verildiği ilk yılda Paraf, Paraf Gold, Paraf Platinum, Parafly Gold ve Parafly Platinum için ücret alınmayacaktır.
    Yıllık Üyelik Ücreti: Kartların aktif olduğu yılı izleyen her yıl asıl ve ek kart sayısına göre alınır. Asıl Kart ücreti Paraf 25,00.- TL, Paraf Gold 40,00.-TL, Paraf Platinum 65,00.-TL, Parafly Gold 50,00.-TL, Parafly Platinum 75,00.- TL’ dir. Ek Kart; Paraf 12,50.- TL, Paraf Gold 20,00.-TL, Paraf Platinum 32,50.-TL, Parafly Gold 25,00.- TL, Parafly Platinum 37,50.-TL’dir.

• arkadaşlar paraf puan kullanılılabilecek siteler biliyorsanız paylaşırmısınız? Ben hepsiburdayı biliyorum sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircan_78

quote:

ben tek çekim olarak altın aldım.ekstreye yansımıs 100 lira indirim.sizde öyle yapın parça parça çektirmeyin.parafgünü belirleyin o gün alısverişi yapın
    % 5 daha indirim alrsınız

hocam bende tek çekim 600tl hb den alışveriş yapıcam. İlk kullanım olacak. Ama ertesi aya kartı kullanmıcam öyle olunca 100tlyi nereden keserler yardım edermisniz

• Az önce Dialog'u aradım ve hemen müşteri temsilcisine bağlandım. Hız konusunda gözlerimi yaşarttı Halkbank.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Benimde hesap bakiyesi tam 400 TL. Hesap kesimide yapıldı. Ama hala 100 TL. indirim yansımadı. Eee, yalanmı oldu şimdi bizim indirim!

Neyse, ben biraz daha bekleyeyim bakalım... Sizlerin ne kadar süre sonra yüklendi 100 TL. ler????

bir sonraki extrenden -100 çık atıyorum 1000 tl harcaman var 900 ödücen.
    bşr sonraki extreden düşüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kRaL_1907

quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Benimde hesap bakiyesi tam 400 TL. Hesap kesimide yapıldı. Ama hala 100 TL. indirim yansımadı. Eee, yalanmı oldu şimdi bizim indirim!

bir sonraki extrenden -100 çık atıyorum 1000 tl harcaman var 900 ödücen.
    bşr sonraki extreden düşüyorlar.

Tamam, onu biliyorum da, güncel dönem işlemlerinde indirim görünmüyor daha. Ne kadar sürede yansıyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Arkadaşlar, daha önce yazıldı mı bilmiyorum; ama sözleşmeyi okumadan imzalayan ve Paraf almak isteyen kişilere bir bilgilendirme olması açısında belirtiyorum ki:

Kart Ücreti: Kart(lar)ın verildiği ilk yılda Paraf, Paraf Gold, Paraf Platinum, Parafly Gold ve Parafly Platinum için ücret alınmayacaktır.
    Ek Kart Ücreti: Ek Kart(lar)ın her biri için, verildiği ilk yılda Paraf, Paraf Gold, Paraf Platinum, Parafly Gold ve Parafly Platinum için ücret alınmayacaktır.
    Yıllık Üyelik Ücreti: Kartların aktif olduğu yılı izleyen her yıl asıl ve ek kart sayısına göre alınır. Asıl Kart ücreti Paraf 25,00.- TL, Paraf Gold 40,00.-TL, Paraf Platinum 65,00.-TL, Parafly Gold 50,00.-TL, Parafly Platinum 75,00.- TL’ dir. Ek Kart; Paraf 12,50.- TL, Paraf Gold 20,00.-TL, Paraf Platinum 32,50.-TL, Parafly Gold 25,00.- TL, Parafly Platinum 37,50.-TL’dir.

Bence iyi bu. 25 tl alacaklar o da 2. yıl, gerçi biz onu da geri almasını biliriz ama

2 gün önce internetten başvuruyu yaptık telefonla aradılar onaylanmış galiba. En kısa sürede gelir umarım. Babamı ikna edeceğim diye neler çektim

• Paraf puan nerelerde kullanıyorsunuz arkadaşlar? Benzincilerde geçmiyor sanırım...
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.