Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.266
Cevap
527
Favori
1.130.847
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: em_tlg

evet benim itfaiye meydanında baktığım goldsit. senin bi bilgin var mı bu markayla ilgili

İtfaiye meydanında nerede buldun arkadaşım? Ben de araştırıyorum bu aralar..
  • musaulker kullanıcısına yanıt
    musaulker ismini tam hatırlamıyorum ama bi kaç yerde birden gördüm bu modeli. goldsit marka olarak bi git gez mutlaka denk gelirsin
  • http://www.hepsiburada.com/liste/adore-vlt-500-fs-1-manager-sace-proffonk-yonetici-koltugu-siyah-deri/productDetails.aspx?productId=ofisvlt500&categoryId=15321&navq=categoryid%3d15321%26fh_view_size%3d20%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dofisvlt500%26fh_lister_pos%3d8%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483643%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483643_15312%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483643_15312_60001663%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483643_15312_60001663_15321%257d%26fh_refview%3dlister#Gorseller

Şu koltuğu o kadar aradım.Bulamayınca aynı fiyata başka bir ürün aldım.

Çok iyiymiş bu ya.

oturma kısmı ileri geri ve asağı yukarı alınıyor.

yaslanma yeri yukarı aşağı alınıyor.

Yalnız fileli modeller ne kadar özellikli olursa olsun klasik sünger yönetici koltuklarının yumuşaklığı yok.Uzun süre oturunca rahatsızlık veriyor.Ama klasik koltukların bel ve oturma yeri arasındaki açının sürekli dik olması yüzünden fileli modellere yöneliyoruz sanırım.

Ama ergonomi için illa fileli alacaksanız bu tarz oturak yerinin ileri - geri gidip gelmesi çok rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 2 Ekim 2013; 12:46:24 >

• quote:

evet benim itfaiye meydanında baktığım goldsit. senin bi bilgin var mı bu markayla ilgili

Goldsit iyidir burositten sonra o marka geliyor ama 250 ye orjinal goldsit zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

3 yıl garantisi de vardı. Marka gold sit dedi. almadan önce yine teyit ederim belki de gold sit'in yan kuruluşudur bilemeyeceğim. ama gayet konforlu geldi bana. bu modellerde genelde denediklerim arasında boyun desteği hep kısa gelmişti bana ama bu model gayet iyi geliyor 250 lira eder bence ben alacak gibiyim :) alırsam burda yazarım yine
  • quote:

quote:

quote:

3 yıl garantisi de vardı. Marka gold sit dedi. almadan önce yine teyit ederim belki de gold sit'in yan kuruluşudur bilemeyeceğim. ama gayet konforlu geldi bana. bu modellerde genelde denediklerim arasında boyun desteği hep kısa gelmişti bana ama bu model gayet iyi geliyor 250 lira eder bence ben alacak gibiyim :) alırsam burda yazarım yine

o bayiinin numarasını verebilirmisin?

• quote:

quote:

quote:

quote:

o bayiinin numarasını verebilirmisin?

Kardeş numarasını bayinin ismini filan bilmiyorum. Oraları çok bilmem ben bi arkadaş götürmüştü alırken yine o arkadaşla alıcaz. ama sadece bi yer değil bi kaç yerde var bu model gidip gezme imkanın olursa çabuk bulursun. ben alırsam kartlarını alırım yazarım buraya da

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Benim için markada sorun olmaz ama yönetici koltuğu ve çalışma koltuğu var hangisi daha idealdir acaba?
  • arkadaşlar bende koltuk arıyorum maks 160-170 liraya kadar, bu fiyatlara önerebileceğiniz rahat bi koltuk var mı?

siz uzun zamandır inceliyorsunuzdur tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim..

en çok neye dikkat etmek gerekir?

şimdiden teşekkürler iyi forumlar..
  • up..
  • İkea da döner sandalyelerde indirim olursa marcus u hemen almayı planlıyorum , haberdar olursanız beni bilgilendiriniz lütfen . . .
  • netten 2. koltuğumun siparişin vericem.2 yıl önce adore vlt 160 almıştım hatta resimlerini paylaştım bu sayfada,sandalyenin destekleri kırıldı.amortisörde sıkıntı var arkaya doğru düşme tehlikesi geçirdim zibilyon kez şimdi sağlam ve büyük bir şey arıyorum.

büyük masa alan var mı bir de ? 160-170 cm arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Ç.

netten 2. koltuğumun siparişin vericem.2 yıl önce adore vlt 160 almıştım hatta resimlerini paylaştım bu sayfada,sandalyenin destekleri kırıldı.amortisörde sıkıntı var arkaya doğru düşme tehlikesi geçirdim zibilyon kez şimdi sağlam ve büyük bir şey arıyorum.

büyük masa alan var mı bir de ? 160-170 cm arası.

ben ikeadan 2 mt. masa aldım. çok memnunum.
  • Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

gerçekten verilen parayı hak ediyor,7 8 aydır kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thadcastle

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

gerçekten verilen parayı hak ediyor,7 8 aydır kullanıyorum.

Nedir bu? Markasi ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dicklers kullanıcısına yanıt
    IKEA Markus bu kardeşim. Bütün girdileri okudum bıkmadan usanmadan. Şöyle bir özet geçeyim, millet yorulmasın bir faydamız dokunsun.

1) Adore f/p açısından iyi bir marka, özellikle de üst modelleri ancak 2. yıldan sonra amortisörü, kolları vs. bozulmayan yok gibi. Uzun yıllar kullanmak istiyorsanız, Adore geçiyoruz.
    2) Porsche de çok tercih ediliyor, konforlu olduğu da söyleniyor.
    3) IKEA Markus'dan alıp da memnun kalmayan neredeyse yok. Zaten ürün 1 ay önce %20 indirime girmiş, onun dışında fiyatı sabit. IKEA fiyatı düşürmeye gerek duymuyor. Parçalarında sorun yaşayan da yok, en azından buraya yazanlar arasında. 10 yıl garanti de cabası.

Bazı arkadaşlar plastik hammaddenin kullanılmaması gerektiğini, kalitesizleştirdiğini söylüyorlar. Katılıyorum. Markus bu açıdan da, bir nebze plastik kullanılsa da, bence de (sadece yorumları okuyarak ve kararak, hiçbirini gidip görme şansım olmadı) en makul seçenek olarak görünüyor. Siyah olan ile Yeşil-Mavi arasında malzeme farkı var oturma kısmında, buna dikkat etmeyi unutmayın. Yeşil-Mavi 369, Siyah 389. Biraz bekleyip Markus alacağım, umarım indirime denk gelir, gelmese de alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: drtyhrry

IKEA Markus bu kardeşim. Bütün girdileri okudum bıkmadan usanmadan. Şöyle bir özet geçeyim, millet yorulmasın bir faydamız dokunsun.

1) Adore f/p açısından iyi bir marka, özellikle de üst modelleri ancak 2. yıldan sonra amortisörü, kolları vs. bozulmayan yok gibi. Uzun yıllar kullanmak istiyorsanız, Adore geçiyoruz.
    2) Porsche de çok tercih ediliyor, konforlu olduğu da söyleniyor.
    3) IKEA Markus'dan alıp da memnun kalmayan neredeyse yok. Zaten ürün 1 ay önce %20 indirime girmiş, onun dışında fiyatı sabit. IKEA fiyatı düşürmeye gerek duymuyor. Parçalarında sorun yaşayan da yok, en azından buraya yazanlar arasında. 10 yıl garanti de cabası.

Bazı arkadaşlar plastik hammaddenin kullanılmaması gerektiğini, kalitesizleştirdiğini söylüyorlar. Katılıyorum. Markus bu açıdan da, bir nebze plastik kullanılsa da, bence de (sadece yorumları okuyarak ve kararak, hiçbirini gidip görme şansım olmadı) en makul seçenek olarak görünüyor. Siyah olan ile Yeşil-Mavi arasında malzeme farkı var oturma kısmında, buna dikkat etmeyi unutmayın. Yeşil-Mavi 369, Siyah 389. Biraz bekleyip Markus alacağım, umarım indirime denk gelir, gelmese de alacağım.

Markus konusunu ciddi ciddi araştırdım, çünkü üzerine oturunca gerçekten konforunu sonuna kadar hissettiriyor. Yabancı sitelerde olsun vidyo incelemelerde olsun tek bir dez avantaj söz konusu buda çoğu kimsenin belki umursamayacağı bir şey ama benim için önemli , eğer pc başındayken kolunuzu yaslamadan yapamıyorsanız , ,, bazı masa boylarında marcusun kol dayama yerlerinin ayarlanmadığı için sıkıntı oluşturduğundan bahsedilmiş her ne kadar sıkıntı oluşturacak benim için emin değilim ama kıyaslamalarımda marcusun karsısında duracak aynı fiyat bazında ve garanti vadinde bulunan başka ürün varsa yorum bekliyorum . . .

• Bende İzmir'de ikiçeşmelik yokuşundaki spotçulardan 60 TL'ye standart bir pc koltuğu aldım. Tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Bende İzmir'de ikiçeşmelik yokuşundaki spotçulardan 60 TL'ye standart bir pc koltuğu aldım. Tavsiye ederim...

Orada zamanında bakmadığım dükkan kalmadı hatta bi tane gözüme kestirdiğimi aldım şimdi balkonda yatıyor ,, ,, kısacası ordaki ofis koltukları çöpten ibaret benim gözümde
  • fiyatı da kendisi de iyi olan bi ürün ben de uzun araştırmalar sonunda bu üründe karar kıldım ve bir haftadır filan kullanıyorum. Ürünün bana göre en büyük artısı iç aksamının metal olması. 10 yıl garanti olayı da burdan geliyor zaten. bir de şöyle bi olay var sandalyeye oturduğunuzda sizi dik oturmaya zorluyor. yani ilk başta dik pozisyonda oturduğunuzda biraz rahatsız gelebilir size ama bi süre sonra alışıyosunuz ve doğru şekilde oturuyorsunuz. Ürünü almayı düşünenler yine de denemeden almasınlar derim.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.