Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Juventus oynadığı son 6 maçı kazandı, cl gruplarında oynadığı 3 maçıda kazandı. Son 4 maçı 1-0 skorla kazandı. (2015 juvesi misali) Allegri hafiften kendine getirdi gibi takımı

• De Sciglio 2 maçta 2 kritik asisst yaptı, çok ölü maçta Zenit deplasmanında 3 puan güzel oldu.

• Allegri yine kendini buldu adamın skorlar gelmeye başladı 01 02 maçlar sadece sonuç odaklı futbol juveyi izleyenlere sabır dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt

Aynen eski kabız futbol geri dönmüş. Gerçi allegri gelmeden de oynadığı futbol ortada juvenin. Sonuç odaklı oynuyorlar. Atıp yaslanmaya başlıyorlar. Ha bu futbol gruptan çıkarır ama ötesini göremezler. Chelsea maçı bunlar için kıstas bile olamaz. Deplasmanda en 3 fark yiyecekler.

• O değil de konuya gelip dalga geçen Ronaldoculardan eser kalmadı. 

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt

Juventus 9 Mac 15 puan, manu da 9 a 14. Yani juventus ta da herşey güllük gülistanlık degil. Bu kısır futbol ile ne ligde ne de şl de şansı yok. Çünkü orta saha defans forvet her yeri transfer istiyor takımın.

Huzur dolu konu. Şimdi hepsi ManU ve PSG sayfasına musallat oldu kemik kadro yine kaldık.

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt

juve batti diyorlarsi ask

• Allegri 2-3 kere 1-0 bala kazanıp çok iyiymiş gibi lanse edenler ne oldunuz? Sesiniz çıkmıyor? Sassuolo gibi köy takımına sahasında 2-1 yenildi. Ronaldo'suz Juventus berbat bir takım ve ilk 6 ya giremeyecek. 7. veya 8. olur. Hadi konuşsanıza şimdi. Allegri'ye de yazık adamın eline verdikleri kadroya bak. Sarri ya da Pirlo gibi erken gelse belki enkazı düzeltirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 27 Ekim 2021; 21:54:45 >
  • Harbiden bu kadro nedir ya. Bir kadro bu kadar mı erozyona uğrar arkadaş..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt

"Allegri 2-3 kere 1-0 bala kazanıp çok iyiymiş gibi lanse edenler ne oldunuz?"

Şu dediğine örnek bir tane yorum gösterebilir misin konudan? 1 tane kişi var mı çok iyiyiz gibi lanse eden, göster de BullPoweR7 bomboş konuşmuyor diyelim. 

Sanki bu imayı yapan ben değilmişim gibi? Burda bile kendin itiraf ediyorsun. Hayır bir de gelmiş benim boş konuşmamdan bahsediyorsun şu cümlenin tamamı boş konuşma  

Dostum Ronaldo bizde değil artık uzaklaş buradan boşa parmaklarini yorma Ronaldo yokkende Bizim Juve aşkımız vardı Ronaldo varkende herzaman derim Juve>topçular bu klube ne ronaldolar geldi geçti hiç bir oyuncu hiç bir klupten büyük değildir bunu unutma oyuncu aşkını ve klüp aşkını lütfen ayır artık ronaldospor diye takım yok bunu anla...

Ronaldo'nun takımının sahasında 5 yediği, Ronaldo'nun çirkeflikten çıldırıp milleti sakatlamaya çalıştığı maçtan sonra yazdım bu yazıyı, oradaki ima Juventus'un çok iyi olması falan değil, Ronaldo gittikten sonra Manchester'ın da Juventus'un düştüğü duruma düşmesiydi. Gerçekten bunu bile anlayamadın mı ya? Ben o mesajı yazdığım gün biz maç bile kazanmadık, Juventus'un yükselişe geçtiğini nasıl ima etmiş olabilirim ki o yazıda?

Adam benim yazıyı okumuş, sinirden gözleri yaşarmış ilk Juventus mağlubiyetinde neler yazıcam görürsünüz siz Ronaldoma laf edenler diye hazırlamış kendini, maçın son düdüğünden 10 dakika sonra konuya laf etmeye gelmiş onu da becerememiş yazılanı anlamadığı için.   Allahım kimlerle muhatap oluyoruz bu forumda, sen aklımıza mukayyet ol. 15 yıldır forumdayım ilk kez birini engelleyeceğim galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 28 Ekim 2021; 9:54:40 >

hocam bosverin onu engellemeye bile degmez

• Öğrenmiş olduk arkadaşlar artık ona göre hiç cevap vermem sağolun. 

Juventus zaten Ronaldo gitmeden rezil oldu yani sen de bu yorumunla rezil oldun. Şimdi ise 2 kat beter durumdalar. Biz hiç transfer yapmayalım döküntüleri alalım Ronaldo bizi hem lig hem CL şampiyonu yapsın oh ne ala memleket. Aldınız mı sonuçları? Daha 3-4 tane zorlu maç var bir de onlar kaybedilsin sizin gibiler Allegri bile istifa etsin demeye devam eder. Malum futboldan çok da anladığınız söylenemez. Futboldan anlasanız zaten Allegri geldi her şey çözülür kafasına girmezdiniz ki girmenizden belliydi. O kulüpte sorun da teknik direktörden öte yönetimde. 3 sene önce Allegri'yi gönderelim 2 saçma teknik direktör alalım 3 sene sonra Allegri'yi alıp kaldığımız yere geri dönüp baştan başlayalım. Sen daha şu hareketi bile eleştiremiyorsun ki. İçten içe nasıl hasedin olduğu da 1-2 senedir yaptığın yorumlardan belli oluyordu. Şurdaki herkesin ciğerini biliyorum zaten sen merak etme.

Senin gibi futboldan anlamayan kişiler de gelip futbolcuyu suçlasın. Ha bir de bırak şu Juventusluyum ayaklarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 28 Ekim 2021; 19:50:10 >

• Hadi abisi git wp gruplarına boş pessi fanboylarını davet edip onlarla insanların arkasından konuşun zaten şurdaki 2-3 kişinin yaptığı tam olarak da bu boşa ifşa ettirtme bana  

bullpowera diss mi attınız başınıza büyük bela açtınız

• Juventus yönetimini eleştirmiyor oldum, Juventuslu ayağı yapıyor oldum ohoo daha neler neler olmuşum.

99 Juventus formam var ama Juventuslu ayağı yapıyormuşum arkadaşlar, hani görürseniz yemeyin böyle şeyleri aranıza sızmış Juventuslu taklidi yapan biriyim ben haberiniz olsun.

Bilmem kaç yıllık şampiyonluk serisi başlamadan önce de, seri içindeyken de hep beraber burada yönetimi eleştirdik ama ben aslında yönetimi eleştiriyor gibi yapıp konu içinde ajanlık yapıyordum. Lanet olsun yıllarca sürdürdüğüm planlar tek tek ortaya döküldü, ipliğim pazara çıktı.

• 
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.