Şimdi Ara

Koleksiyon Paylaşımı - 25 TL Kupon - 8,5 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
8
Favori
4.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Ulaşım #Tren Bileti
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler hocam. Benim unutmuş il olduğum konuyu sen hatırladın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaYıLDıRıM55

@sabfur06 adlı kullanıcının 5 adet koleksiyonuna, @gurkan_serez adlı kullanıcının ise 1 adet koleksiyonuna 30+ kaydedilme işlemi yapılmıştır.

+++ Satış işlemleri bugün saat 22:30'a kadar devam edecek. Son 1,5 saatte yaparak risk almak istemiyoruz. Alışverişten memnun olan üyeler "konuyu öne çıkar" yapabilirse seviniriz...

+++ Kaydetme satış işlemi yaptığımız arkadaşlarımız, 30 altında kaydedilmesi olan koleksiyonunuz var ise saat 10:30 olmadan bize ulaşmayı unutmayın...

Teşekkürler hocam. Kupon gelmiş...

• Rica ederim. İyi günlerde kullanın...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ilgili bir arkadaş her konuda yardımcı oldu, teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba tekrardan :) Paylaş Kazan kampanyası 12 Ekim tarihinden itibaren 4 gün yine geçerli olacak. Şartlara uyan linklere kaydetme işlemi yapmaya devam edeceğiz. Konu yakında güncellenecek. Fiyatta bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Toplu alımlarda ve referans olacak forum üyelerinde ufak da olsa indirim yapacağız elbette. Fakat çoklu alımlarda bu sefer dikkatli olacağız. Çoğu arkadaşımız aynı cihazdan veya hesaptan koleksiyon oluşturma hatasını yapmaya devam ediyor. Bu kampanya döneminde daha dikkatli olmanızı rica ediyoruz.

Daha hızlı iletişim için

whatsapp.com
    WhatsApp'ta paylaş
    https://www.facebook.com/unsupportedbrowser

• Herkese selamlar. Bu kampanya döneminde kişisel yoğunluğum nedeniyle biraz geç dönüş yapabiliyorum. Geçen seferlerde olduğu kadar hızlı işlem yapamıyorum maalesef. Ama ücret ödeyen her arkadaşımızın koleksiyonlarının kaydedileceği garantisini verebilirim. Kampanya 15 Ekim günü 23:59'da sona erecek ve ertesi gün (16 Ekim) saat 18:00'de kuponlar tanımlanacak. Fakat dediğim sebeplerden ve genellikle siparişlerin son gün verilmesinden dolayı 15 Ekim günü saat 21:00'den sonra satış işlemi yapılmayacak. Artı olarak linkini verdiğiniz koleksiyonların kaydedilme sayılarını kontrol etmeyi ve 30 altında kalan koleksiyon var ise bana tekrar ulaşmayı unutmayın!!! Herkese iyi akşamlar diliyorum...

• Herkese selamlar tekrardan. Bu gece 21:00'den sonra kaydetme işlemi satılmayacaktır. Kaydetme işlemi yaptığımız bütün arkadaşlarımıza şimdiden keyifli alışverişler dileriz...

Not: Koleksiyonlarınızın kaydedilme sayılarını kontrol etmeyi unutmayın. 30 Altında kaldılar ise bana tekrar ulaşın.

• Herkese merhaba, Paylaş Kazan kampanyası 8 Kasım tarihinden itibaren 4 gün yine geçerli olacak. Şartlara uyan linklere kaydetme işlemi yapmaya devam edeceğiz. Konu yakında güncellenecek. Fiyatta bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Toplu alımlarda ve referans olacak forum üyelerinde ufak da olsa indirim yapacağız elbette. Fakat çoklu alımlarda bu sefer dikkatli olacağız. Çoğu arkadaşımız aynı cihazdan veya hesaptan koleksiyon oluşturma hatasını yapmaya devam ediyor. Bu kampanya döneminde daha dikkatli olmanızı rica ediyoruz.

• PM attım hocam

• @gurkan_serez adlı kullanıcıya 2, @mendor adlı kullanıcıya 1 adet tren sitesi koleksiyon kaydetme işlemi yapılmıştır. Hayırlı olsun.

Koleksiyon kaydetme işlemleri devam ediyor.

• ______________________________

• MustafaYıLDıRıM55 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 👍🏻

• Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hemen cevap verdi takip sayısı dediği kadar geldi, teşekkürler.

• Biz teşekkür ederiz :)

• MustafaYıLDıRıM55 kullanıcısına yanıt

Arkadaş her zaman yardımcı oluyor sağolsun. Güvenilir dürüst bir arkadaş.

• Teşekkür ederim :)

@mendor

@AAAQEEEQ

@volkainstain

@1yurttas

Hayırlı olsun. :)

• işlem tamam, güzel hizmet tavsiye ederim

• Her kampanya döneminde ücreti mukabilinde bu arkadaştan beğeni kastırıyorum. İşini gayet titizlikle yapıyor. Teşekkürler

• Teşekkür ederiz arkadaşlar :)

işin bir başka boyutu ise, malesef bu ekonomik şartlarda birbirimize yardımcı olmak iyi hissettiriyor :/

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.