S

Çavuş
21 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 230 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler Kindle Paperwhite 3 ve Kobo Aura arasında kaldım ama hangisini önerirsiniz? Veya başka önerdiğiniz var mı acaba?
Yaklaşık 4 yıl önce açmıştım hesabı.Yanlış hatırlamıyorsam içinde 0.2 civarı bir bitcoin var.Hala aynı e-maili kullanıyorum.Fakat şifre yenilemede 12 kelimelik bir güvenlik önlemi var doğal olarak bunu da hatırlamıyorum.Daha önce bu durumu yaşamış veya yardım edebilecek varsa çok sevinirim ya
Bu ikisinden birini veya bu fiyat aralığında(60 lira) bir kulaklık önerir misiniz? Genelde alternativ,dream pop,indie tarzı dinliyorum.
Var mı gece oynuycak güzel bir pre?
Lane:Jung,Adc
Küme:S1
Kullanıcı Adı:Ws Lazarus
4e 5e kadar oynayacağım.
2 yıl hazırlık okuycam. Bu süre içerisinde 2 yılın boşa gitmemesi için elimden geldiği kadar kendimi geliştirmek istiyorum.
Havuza yazıldım. Düzenli yüzeceğim.
Zaten okulla ingilizce ve almanca baya ilerleyecek.
Tavsiyeleriniz varsa çok memnun olurum
Bekliyoruz tavsiyelerinizi
E-devletten kayıt yaptırdıktan sonra başka bi işlem yapmamız gerekecek mi acaba? Diploma,vesikalık vs onların götürmem mi gerekiyor?
Hacettepe otomotiv yazıyım diyorum ama 2 yıl hazırlık okumak çok mu zor olur sizce. Hem aileye da çok yük olurum gibi geliyor. Yazıyım mı sizce? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Hangisi beyler sizce? Okuyan biri ulaşırsa çok sevinirim ya
İmkanları filan iyi gözüküyor. İş garantisi, 500 lira burs, yurt filan. Okulu gezen var mı acaba? 23binle bilgisayar yazılır mı?
Hakkında
Meslek: Otomotiv Mühendisliği
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 156
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.987 (Bu ay: 27)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.