Şimdi Ara

11 Eylülde kuleye çarparak yere düşen uçak motor ve tekeri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
3
Favori
21.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Dur NY'da kişi başı $1000 vererek 1000 kişiye Justin Biber gay'dir dedittireyim ben de :)

Alıntıları Göster
    11 Eylülün Abd derin devletinin planı olduğu fikrine kesinlikle HAYIR DEMEM! EVET DE DEMEM! Lakin bütün komplo teorileri içerisinde bu dediğiniz en kalitesiz en aşşağılık en aptalca olanı öyle böyle değil bunu üstüne yorum bile yapmaya değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 12 Eylül 2019; 1:30:15 >

• Ya varya biri konya ovasına şu ikiz kuleleri tekrar diksin bizde eski bir 767’yi dalalım gökdelene komplo mu gerçek mi görürüz arkadaş bu ne yav

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cia operayonu olduğunu düşünüyorum cia ve mossad destekli operasyondu bence, amaç arap yarımadasına yapılmak istenen operasyonlara el ayak olmasıydı. Kominizimden sonra halka yeni düşman oluşturuldu. Bu sayede yaptıkları operasyonlarda halkın tepkisini minimize etmek istediler. Amerika petrol için geldi israil toprak için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Konu, ABD derin devleti veya komplo teorileri değil. Konu cok basit bir mantık yürütme: Videolarda çelik içine komple giren 2 uçak görülüyor ve 2'sinde de dışarı fırlayan bir motor veya teker görülmüyor, sonra bir bakıyorsun yerde bir motor, bir teker var. Önce bu basit mantıksızlığı açıklayın derin devlet konusunu öyle konuşun.
  • gun kullanıcısına yanıt
    "False flag operation" ya da "inside job" etiketleri altında yeteri kadar ikna edici özgür basın verisi var zaten. Irak olayında ikna olmuşsanız, bunda da olursunuz. Masonluk ve kabbalist ritüeller konusunu işine gelmediği için sulandırmaya çalışanlar, haliyle bu konuyu da sulandırıp hasır altı etmeye çalışıyor.

• Abd derin devleti planladı dh üyesi Türk açığa çıkardı.

İşte o büyük plan!!!!1111qqq!!!

Ensonhaber.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayıp oluyor beyler -- 12 Eylül 2019; 1:42:49 >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Şu videoda bir amatör, kuzey kulesinde bomba patlatıldıktan sonra kamerasını açıp güneydeki konumdan kuleleri kaydetmeye başlıyor. 9:48'de güney kulesinin içinde patlatılan bomba anı. Heheh uçak geliyormuş. Gelen uçağın bir sesi olur demi? Hani 8 km yüksekten uçsa dahi duyulan bir jet sesi olur demi? Fakat bu Temel'in planörü herhalde ki hiç jet sesi gelmiyor.

• Benim anlamadığım
    Beyaz saraya var iken neden ikiz kulelere..
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Azizim 11 Eylül terör eylemidir demedim ki? Sadece kuleden yere düşen bi motor bi de teker resmi ilettim ve 2 uçağın da çarpma videolarında düşen motor ve teker görünmediği için onlar nerden geldi ve kaldırım üstünde durmaya başladı diye sordum sadece.
  • Abdnin orta doğuya çökmek için bir bahaneye ihtiyacı yok. Abd istese şu an tüm dünyaya tek başına savaş açar ve tüm ülkelerin fişini çeker.

Yazılımdan donanıma, mısırdan uyduya, kitaptan silaha kadar dünyanın kullandığı her şeyi abd sağlıyor. Rusya geçmişte moskovanın soğuğu sayesinde birçok kez yıkımdan kurtuldu ama günümüz teknolojisine soğuk işlemez artık

• quote:

Şu videoda bir amatör, kuzey kulesinde bomba patlatıldıktan sonra kamerasını açıp güneydeki konumdan kuleleri kaydetmeye başlıyor. 9:48'de güney kulesinin içinde patlatılan bomba anı. Heheh uçak geliyormuş. Gelen uçağın bir sesi olur demi? Hani 8 km yüksekten uçsa dahi duyulan bir jet sesi olur demi? Fakat bu Temel'in planörü herhalde ki hiç jet sesi gelmiyor.
    11 eylulde nukleer bombanin patlatildigi bu bombanin japonya ya atilan bombadan guclu oldugunu yillarca buna hazirlanildigini toprak altinda olldugu icin radyasyon riskinin olmadigiyla ilgili havayla temas etmedigi icin bir bilgi kalmis yillar oncesinden
    ve ucak daha binaya girmeden kulenin kolonlarina daha onceden yerlestirilmis bombalarin patlatildigini insanlarin bu sesleri garipsedigiyle alakali bilgiler
    ayrica pasaport fotolari ve bu insanlarin alakasiz meslekler yapip HALEN YASDIKLARIYLA ILGILI BILGILER

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitolojiden Biri

Abdnin orta doğuya çökmek için bir bahaneye ihtiyacı yok. Abd istese şu an tüm dünyaya tek başına savaş açar ve tüm ülkelerin fişini çeker.

Yazılımdan donanıma, mısırdan uyduya, kitaptan silaha kadar dünyanın kullandığı her şeyi abd sağlıyor. Rusya geçmişte moskovanın soğuğu sayesinde birçok kez yıkımdan kurtuldu ama günümüz teknolojisine soğuk işlemez artık
    yavas gel artik savaslar senin bildigin gibi olmuyor siber savaslar gizli servisler teknoloji savaslari ekonomi savaslari sirket savaslari cep telefonu gibi
    savaslarin bir cok cephesi var artik amerika artik tek guc degil
    kaldi ki bif keskin nisanci irakta koca amerikan ordusunu dagitiyor bence yanlis

• 11 Eylülde kuleye çarparak yere düşen uçak motor ve tekeri
  • Bu olay saçmalıktan ibaret, abdnin Afganistan ve Irak olayları için yaptığı kurgu.
    Attığım videoyu tam izlemedim, her açıdan var gibi görünüyordu.
    Ben bir tane uzun incelemesini görmüştüm belki bilgisayarımda bile vardır. Onda altyazılıydı sanki, haber anında verilen görüntü, milletin çektiği felan vardı diye hatırlıyorum. Ama hiç gerçek gibi durmuyordu tabi. Görünen sözde uçak da hologram işi

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    800km/h hızla gelen bir Boeing 767 Kanat altı 400m2 alana sahip; 400m2'lik ve 800km hızında rüzgarı beraberinde getirir değil mi? Patlamaya bakıyoruz, duragan rüzgarsız bir havada gerçekleşiyor. Sırf bu bile, o kuleye gerçekte uçak muçak çarpmadığını ispatlamaya yeter de artar bile. Birisi "başkalarını aptal yerine koyuyorsunuz" diyor iyi de bu kadar basit şeyi düşünemeyen kişiye ne yapalım, matematik fizik olimpiyatları şampiyon madalyası mı takalım :)
  • quote:

800km/h hızla gelen bir Boeing 767 Kanat altı 400m2 alana sahip; 400m2'lik ve 800km hızında rüzgarı beraberinde getirir değil mi? Patlamaya bakıyoruz, duragan rüzgarsız bir havada gerçekleşiyor. Sırf bu bile, o kuleye gerçekte uçak muçak çarpmadığını ispatlamaya yeter de artar bile. Birisi "başkalarını aptal yerine koyuyorsunuz" diyor iyi de bu kadar basit şeyi düşünemeyen kişiye ne yapalım, matematik fizik olimpiyatları şampiyon madalyası mı takalım :)
    duragan ruzgarsiz bir hava oldugu da senin varsayimin o goruntuden ruzgari nasil anlayabilirsin cok merak ettim (bende inanmiyorum )

• Bir de binanın içine giriyor güya, he anasını satim bina zaten kartonpiyer ya iyi ki önüne birkaç kişiyi katıp karşıdan çıkmamış
    Şu olaya inanmak için neden yok.
    Adamlar güzel kurgu yaptı o yıllarda, millet de yedi.

• Zig47 Z kullanıcısına yanıt
    800km hızla 400m2 kanatlı bir uçağın, patlama sonrası oluşan dumanı şiddetle savuracağını tahmin etmek için fizik profesörü olmaya, patlama sonrası dumanların yükseliş şeklinden de duragan rüzgarsız bir hava oplduğunu anlamak için de cok akıllı olmaya gerek var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.