Şimdi Ara

11 Eylülde kuleye çarparak yere düşen uçak motor ve tekeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
3
Favori
21.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 Eylül 2001'de New York'ta kuleye çarparak yere düşen uçak motoru.

Bu da teker. Kaldırımda yürüyenler işporta tezgahına bakar gibi bakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 12 Eylül 2019; 0:8:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Medyada yer alan belgesellerde ufak bir problem var: 911'i tezgahlayanlar belgesellerini de hazırladı. Bağımsız kişilerin çalışmalarına bakmak gerekli fakat onlarda da ufak bir problem var: En dikkat çekenleri, en cok Rating alanları bir sekilde ortadan kaldırılıyor. Örneğin:https://yadi.sk/i/mm9NJ7veun--ZA bu video YT'dan kaldırıldı.

Dur başka bir örnek vereyim. Bizzat bu forumdan. 2 yıl evvel forumun ülke dünya gündeminde 911'in yıldönümünde çarpışma fiziği simulasyonu gibi bi başlıkla konu açmıştım. O konuda kulelere carpan bir uçak olmadığı, uçakların (toplamda 12 adet kadar) videolara sonradan eklendiğini ispatlamıştım cunku uçaklar var diye konuya gelen herkes ispatı kabul etmişti. O konu hiçbir gerekçe gösterilmeden kaldırıldı!

Uçakların olmadığına dair üstteki videoya bakabilrsiniz. Not: Videoyu isterseniz mp4 olarak indirebilirsiniz.
    hala bu komplo teorilerine inanan kaldı mı cidden? South parkta bile t***k geçilen mevzuya adamlar ciddi ciddi inanıyor, bir de kendi aptalca teorilerine inanmayanlara cahil muamelesi yapıyor
    Dünya da düzmüş ha hep kandırıyo bu medya falan, aya da gidilmedi komplo o disney stüdyolarında çekmişler hepsini. Michael jackson ve Steve jobs'un yaşadığı söylememe gerek yok herhalde?
    Sizin kendi forumlarınız falan yok mu ya? Gidin oralarda takılın burada normal insanları paranoyak saçmalıklarınızda rahatsız etmeyin.
  • Resim ilginç değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Resim ilginç değil mi?
    11 Eylülü size göre ABD nin kendisi mi düzenledi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1308D36D8

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Teröristlerin yaptığına dair bir kanıt da yok.

O zaman ikiz kuleler olayını teröristlerin gerçekleştirdiği de komplo teorisi oluyor.
  • Resmi kaynaklara göre kuleler üstteki katların göçmesi sonrası, alttaki katların o göçme kuvvetine dayanamayıp domino taşı gibi ezilmesi sonucu tümüyle toza döndü! O resmi kaynakları mı diyorsunuz :::

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Resmi kaynaklara göre kuleler üstteki katların göçmesi sonrası, alttaki katların o göçme kuvvetine dayanamayıp domino taşı gibi ezilmesi sonucu tümüyle toza döndü! O resmi kaynakları mı diyorsunuz :::
    Ben burada anti tez oluşturmaya calısıyorum bana sorarsanız ben de bilmiyorum karışık işler dünya işleri. Biraz okuyup etmiştim mesela September Clues adlı belgeseli izlemiştim türkçesini var yotube da mantıklı gelmişti.
  • 11 Eylül saldırısı, planlı ve amaçlı bir eylemdi.
    O uçakların, gökdelenin temeline kadar çökmesi için, hangi katlara ve hangi cephesine çarpması gerektiği bile hesaplanmış.Google araması yapp okumak en iyisi.
    Amerika, bu bahaneyle Afganistana ve Irak'a çöktü.

• Medyada yer alan belgesellerde ufak bir problem var: 911'i tezgahlayanlar belgesellerini de hazırladı. Bağımsız kişilerin çalışmalarına bakmak gerekli fakat onlarda da ufak bir problem var: En dikkat çekenleri, en cok Rating alanları bir sekilde ortadan kaldırılıyor. Örneğin:https://yadi.sk/i/mm9NJ7veun--ZA bu video YT'dan kaldırıldı.

Dur başka bir örnek vereyim. Bizzat bu forumdan. 2 yıl evvel forumun ülke dünya gündeminde 911'in yıldönümünde çarpışma fiziği simulasyonu gibi bi başlıkla konu açmıştım. O konuda kulelere carpan bir uçak olmadığı, uçakların (toplamda 12 adet kadar) videolara sonradan eklendiğini ispatlamıştım cunku uçaklar var diye konuya gelen herkes ispatı kabul etmişti. O konu hiçbir gerekçe gösterilmeden kaldırıldı!

Uçakların olmadığına dair üstteki videoya bakabilrsiniz. Not: Videoyu isterseniz mp4 olarak indirebilirsiniz.

• quote:

Medyada yer alan belgesellerde ufak bir problem var: 911'i tezgahlayanlar belgesellerini de hazırladı. Bağımsız kişilerin çalışmalarına bakmak gerekli fakat onlarda da ufak bir problem var: En dikkat çekenleri, en cok Rating alanları bir sekilde ortadan kaldırılıyor. Örneğin:https://yadi.sk/i/mm9NJ7veun--ZA bu video YT'dan kaldırıldı.

DH de mi onlara çalışıyor hocam? Ciddiyim bu konuda sizin fikrinizi soruyorum.

• Ben şu teoriyi daha mantıkli buluyorum.

"Abd'de her gökdelenin bir yıkım yolu bulunuyor. Yani yıkılamaz bir bina inşa edilemiyor. Dünya ticaret merkezinin her iki bloğununda temelinde yüklü miktarda patlayıcı yerleştirilmiş. Kusursuz bir yıkıma yetecek kadar. Böylelikle binaların yıkımı istendiğinde aynı 11 Eylüldeki gibi tüm katlar kusursuz biçimde zemine inecek ve çevreye minimum zarar verilmiş olacak."

Ek olarak 2 uçağın çarptığı bir binanin dümdüz aşağı inmesi mümkün değil bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben açıkcası bir komplo olsa ABD basını ve özgür kaynakların kesinlikle ortaya çıkartacaklarına inanıyorum.

Mesela Irak’ta nükleer yada kimyasal silah olmadığını ispatladıkları gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Orasını bilmem fakat forumda medyanın istediğini değil, kendi iradesiyle düşündüğünü yazan birkaç kişi süresiz banlandı örneğin EmuMaster, HyperCubeMatrix, Communist.

O yüzden artık alternatif yerlere takılmaya başladım örneğin:
    https : // riot . im/app/#/room/#ulke-ve-dunya-gundemi:matrix . org (boşlukları kapatarak) link tıkla. Linklere forum ?campaign linki ekliyor, o olursa açmayabilir. Adres cubugunda aşağıdaki gibi görünmeli:

• devletin saldırıda rolü olsaydı basının yakalayacağı en ufak ipucunu senato bırakmazdı ortaya çıkardı elbet
  • quote:

Medyada yer alan belgesellerde ufak bir problem var: 911'i tezgahlayanlar belgesellerini de hazırladı. Bağımsız kişilerin çalışmalarına bakmak gerekli fakat onlarda da ufak bir problem var: En dikkat çekenleri, en cok Rating alanları bir sekilde ortadan kaldırılıyor. Örneğin:https://yadi.sk/i/mm9NJ7veun--ZA bu video YT'dan kaldırıldı.

Redditte o gün yaşanılanları anlatan binlerce New Yorklu normal insana ne diyeceksin o zaman?
    https://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/98jwbt/serious_nyc_redditors_who_experienced_911_what/

Konudaki yorumlara bakabilirsin.

• aydinsukru kullanıcısına yanıt
    CNN haberlerde kulelere tümüyle giren 2 uçak gösteriyor ve hiçbirinde celik kuleye takılıp yere düşen bir tekerlek görünmüyor. O zaman kaldırımdaki o tekerlek nerden cıktı? senin şu senato daha o ipucunu bile degerlendirememiş :
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

Redditte o gün yaşanılanları anlatan binlerce New Yorklu normal insana ne diyeceksin o zaman?
    https://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/98jwbt/serious_nyc_redditors_who_experienced_911_what/

Konudaki yorumlara bakabilirsin.

Alıntıları Göster
    Dur NY'da kişi başı $1000 vererek 1000 kişiye Justin Biber gay'dir dedittireyim ben de :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 11 Eylül 2019; 20:44:38 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.