Şimdi Ara

Evli Erkekler Dertleşme Bölümü :(... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
25
Favori
87.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet genç yaşta evlendim,ancak o kadar direnebildim rahmetli babam 15 yaşında evlendirmek istiyordu,sevdiğim kızı öğrenince gidip babasından istemiş,kız çocukluk arkadaşım ailesi dünden razı itiraz ettim,evlenmek için erken dedim,hakikaten erken olduğunu daha o zaman düşünüyordum aynı zamanda kız arkadaşıma güvenemiyordum tutarsız davranıyordu zaman ikimizede iyi gelir diye düşünüyordum,lakin hesab edemediğim kızın annesi 2 sene sonra öldü kız sapıttı zaman geçti artık 25 yaşındayım ailem hergün baskı yapıyor manevi baskı torun seveceğiz diye teyzemin oğluna gidiyorlar,babam dayanamadı sordu bir gün ne yaptınız olmayacak gibi gözüküyor baba dedim o arada biri var gör dediler gittik gördüm beğendinmi dediler ne diyeyim tanımadığım bilmediğim insan hee dedim demez olaydım,ne olduğunu anlayamadığım 8 ay içinde söz,nişan,düğün evde kimseyle konuşulmuyor ana baba günü kalabalık neredeyse birbirimizi göremiyoruz,evlendik çocuklar oldu,zaman geçti çalışırken ne olduğunu tam olarak anlayamıyor insan emekli olunca beraber daha çok zaman geçirince aynı dünyaların insanı olmadığımız o kadar açık ki..

Bu arada kız arkadaşım hala bekar,eskisi gibi ona aşık değilim onu anladım belki öfkedendir bilemiyorum arada konuşuyoruz çok aptalmışım diyor,daha çok içim acıyor çektiğim sıkıntılar aklıma gelince...

Her şey için geç artık,yapacak çok bir şey kalmadı.

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Hocam Erzincanlı mısınız? Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Valla sinsi planlar yapıyorm dur bakalım siz ç8k ağır yapmışsınız yalnız dahada gelemezler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selçux

Valla sinsi planlar yapıyorm dur bakalım siz ç8k ağır yapmışsınız yalnız dahada gelemezler :)
    artık istesede gelemezler ben 12 yıl önce boşadım hatunu.
  • Yakinda evleniyorum konuyu boyle gormek pek hos olmadi

• Köl Tigin K kullanıcısına yanıt
    Hangi üniversite hangi bölüm hocam?

• Ne ya bu oyun sevdası, 7/24 oynarsanız eşiniz kızar tabi Eşinizle oynayın bunun yerine.
  • evlendiğimde bugünün 15000 liralık oyun canavarımı parça parça sattım
    insan zamanla pc den soğuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

evlendiğimde bugünün 15000 liralık oyun canavarımı parça parça sattım
    insan zamanla pc den soğuyor
    Hanım soğuttu mu hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Ben evlenmeden önce kıza özel olarak anlattım. Bak dedim ben oyun oynayan biriyim bütün ortamım internet üzerinde öyle kahveye gideyim filan gibi değişik huylarım yok. Bana bilgisayar başında bulaşma sıkıntı yaşarız. Baştan söyleyeyim dedim.

Ay daha iyi olur zaten evde otur gözümün önünde olursun en azından ne karıştırdığını bilirim filan diye artistlik yaptı.

Evlendik 2 ay sonra 1 saat bile doğru düzgün pc başında vakit geçiremedim habire susat söylenme vs. vs.

Bir gün artık iş kavga boyutuan geldi. Dedi ki ben mi bilgisayarın mı? Dedim bu dünya da herşeyden önce benim bilgisayarım geliyor sonra geri kalanları..

Neyse bu anasına gitti. 7 ay arayıp sormadım. 7 ay sonra kız kardeşi aradı beni. İşte enişte böyle durumlarda hatune vi terk edince erkek peşinden gelir ikna etmeye çalışır vs. vs. diye.

Dedim birine evi terk ediyorum seni terk ediyorum demek onu gözden çıkarmaktır. Ben dedim beni gözden çıkarmış birinin peşine gider miyim? Gurur mu yapacaksın dedi. Dedim herkesin prensipleri var.

Bu evlilik bitti dedim. Söyle boşanma davası açsın ben sıkıntı çıkarmadan gelip imzalayacağım evrakları.

Neyse bunlar araya bütün sülaleyi her iki tarafıda soktular. 2 3 aylık bir uğraş sonucu en son artık ölmek üzere bir kadın getirdiler onu kıramadım kabul ettim özür dilemesi durumunda eve kabul edeceğimi söyledim.

Neyse geldi bu 3 ay sonra yine başladı aynı sıkıntılara ve tekrar kavga çıktı. Yine ben gidiyorum anama dedi dedim git çok umurumdaydı.

Gitti bu hemen ardından boşanma davası açıp boşandım zaten.

Şimdi 37 yaşındayım 28 yaşında kız arkadaşım var oda benim gibi oyuncu. Mutlu mesut takılıyoruz. İkimizinde ortamı aynı zaten. Hiç bir sıkıntımız yok.
    Abim de aynı şekilde epey oyun oynayan birisi(ydi). Kendine ait aktiviteleri var(dı). Evlenmeden önce sizin gibi bazı şeyleri anlattı o da çok sorun olmaz vs dese de ama sonradan evlenince sizinki gibi oyun vs oynayınca yüz asıyor. 1 saat oyun oynaması bile nasıl batıyorsa artık tartışma çıkıyor. Hayatını elden yitirdi resmen. Bence en iyisini yapmışsınız. Sizin gibi birini bulmanız güzel. Mutluluklar.

• Perturbator kullanıcısına yanıt
    Evet

Evli Erkekler Dertleşme Bölümü :(...
  • Evli Erkekler Dertleşme konusundan çok Evlenmemesi Gerekirken Evlenen Hasta Erkekler konusu olmuş daha çok

• Yazı yazmaya gerek yok...

• Hocalarım bende akıl fikir isteyecem. Yas 34 . İki yıllık evliyim. Zor bela kendi evimizde oturttum hanımı 2 yıldır. Benim aileme yakın . Onun ailesi uzakta . Yazları gidiyor memleketine . Ben kendim tek kalıyorum . Ailem aynı binada olduğu icin sıkıntı olmuyor benim icin .

Neyse eşim öğretmen . Bu sene sabahçı oldu . Okulun oraya taşınmak istiyor . Kendi evimizi kiraya verip üstüne para verip . Bense gereksiz görüyorum bu taşınma işini . Her gün kavgalıyız. Ne yapmak gerekli sizce .

• quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

Hocalarım bende akıl fikir isteyecem. Yas 34 . İki yıllık evliyim. Zor bela kendi evimizde oturttum hanımı 2 yıldır. Benim aileme yakın . Onun ailesi uzakta . Yazları gidiyor memleketine . Ben kendim tek kalıyorum . Ailem aynı binada olduğu icin sıkıntı olmuyor benim icin .

Neyse eşim öğretmen . Bu sene sabahçı oldu . Okulun oraya taşınmak istiyor . Kendi evimizi kiraya verip üstüne para verip . Bense gereksiz görüyorum bu taşınma işini . Her gün kavgalıyız. Ne yapmak gerekli sizce .
    Ailenle aynı binada olmaktan sen değilsin,
    ama o rahatsız.
    Kavgalarin sebebi ailen.

Ya aileni gondereceksin,
    Ya eşinin dediğini yapacaksın, şuan ki evinle kafaya kafaya gelen, okula yakın bir yer tutacaksın.
    Ya da boşanacaksin.

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Eğini biliyorum hocam Kemaliyeyi çok severim, ben İliçliyim. Saygılar sevgiler.

• Bende 2 aydır evliyim . Eşim oyun oynamayı seven biri olduğu için şanslıyım sanırım. Beraber mmorpg oynuyoruz
  • birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Ailemin yanına ayda bir cıkıyor . Onlarda bunaltmıyor onu. Ben daha yakın olmalarını daha samimi olmalarını isterdim. Ama eşim kendi ailesinden uzakta olduğu icin hep içine atıyor bu durumu . Tek ben varım bu şehirde onun yakını . Bir de yeni yeni oluşan arkadaş ortami var .

Neyse evimiz biraz eski bir ev . İlçe de eski .. bu sene sabahçı olduğu icin sabahları zor olacak artık gitmesi .

Kadınlarla kafam yapımız farklı olduğunu düşünüyorum ben şahsen . Yada benim kafam farklı :))) ben evmiş arabaymıs onun ailesinin altında oturmakmıs sorun etmem .

Ama beni bencillikle suçluyor yine ben suçlu oluyorum işte . Sen hiç bir düzenini bozmadın . Ben herseyi geride bıraktım yanına geldim diyor . Diyecek sözüm kalmıyor .

Burdan tasınsak benimde ailemle aram artık uzaklıktan dolayı limoni olacak

Bilmiyorum bencilmiyim sizce Arkadaslar

• azel A kullanıcısına yanıt
    Dünyanın en saçma teorisi
    Asıl zeki ve becerikli idareci insan evlenir ve evliliği yürütür. Çünkü aile hayatını idare etmek tek başına başı boş yaşamaya benzemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 8 Eylül 2019; 18:16:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

Ailemin yanına ayda bir cıkıyor . Onlarda bunaltmıyor onu. Ben daha yakın olmalarını daha samimi olmalarını isterdim. Ama eşim kendi ailesinden uzakta olduğu icin hep içine atıyor bu durumu . Tek ben varım bu şehirde onun yakını . Bir de yeni yeni oluşan arkadaş ortami var .

Neyse evimiz biraz eski bir ev . İlçe de eski .. bu sene sabahçı olduğu icin sabahları zor olacak artık gitmesi .

Kadınlarla kafam yapımız farklı olduğunu düşünüyorum ben şahsen . Yada benim kafam farklı :))) ben evmiş arabaymıs onun ailesinin altında oturmakmıs sorun etmem .

Ama beni bencillikle suçluyor yine ben suçlu oluyorum işte . Sen hiç bir düzenini bozmadın . Ben herseyi geride bıraktım yanına geldim diyor . Diyecek sözüm kalmıyor .

Burdan tasınsak benimde ailemle aram artık uzaklıktan dolayı limoni olacak

Bilmiyorum bencilmiyim sizce Arkadaslar
    Bu durum İleride çok daha buyuk olaylara gebe olur benden demesi.

Bence sen o evi değiştir..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.