Şimdi Ara

Evli Erkekler Dertleşme Bölümü :(... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
25
Favori
87.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeş ben 13 yıllık evliyim ve çok şükür 11 yaşında bir oğlum var eşimle ara sıra kavga etsemde mutlu bir evliliğim var siz kaç yıllık evlisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işten gelip kızımla oynuyorum önce o uyuyana kadar sonra eşim uyuyunca bilgisayara geçiyorum. Sistemi 6-7 ay önce topladım. Satayım falan dedim. Kesinlikle sattırmam sen bunu almak için çok hevesliydin sen satsan ben engel olurum falan diyor. Birlikte oyun oynadığımız zamanlar da oluyor fifa gibi.

• Daha evli değilim ama mesajım bulunsun....

• Şehmistan kullanıcısına yanıt
    O tür şeyleri herkes merak ediyor
  • Neyse bende evli değilim ama eksik kalmıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbilker1907

Kardeş banada inanmicaksin belki ama evin tek kızını aldım yani bir eşi daha yok üzgünüm :)
    ahh hocam ahh.

• quote:

Orijinalden alıntı: CALISKAN16

Neyse bende evli değilim ama eksik kalmıyım.
    36 yaşındayız hocam ilerde birgün evleniriz nasıl olsa ama şimdi şu zamanda düşünmüyorum asla....

• Bu yaşta hâlâ oyun mu oynuyon diyen okeyci boş beleş,zevk alma özürlüsü organizmalar türedi bir de.Oyunun yaşı olmaz.Sanıyor ki 90ların mariosunu oynuyor millet.Film izlemeyi de çok severim oyun oynamayı da,az ama öz kaliteli olanları izler ve oynarım seçiciyim.Oyun dediğin olgu bu devirde sürekli gelişen ve büyüyen milyar dolarlık bir sektör ve grafik anlamında gerçeğe çok yaklaşmış,senaryosu hikayesi atmosferi izlediğim çoğu filmden daha kaliteli olan,adeta bir oscarlık filmi yönlendirmemi sağlayan,vaktin nasıl geçtiğini anlayamadığım bir serüven ve heyecan benim için.Bir last of us,god of war,metro exodus veya RDR2 nedir necidir bilmeyen cahil cühela bir insanın oyun denince aklına tetris tarzı oyun gelmesi gayet normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartboy38 -- 8 Eylül 2019; 1:41:27 >
  • Evliler boşanmak istiyor, bekarlar evlenmek.
    İşsizler çalışmak istiyor, işi olanlar çalışmaktan bıkmış.
    Fakirler zengin olmak istiyor, zenginler bir parça huzur.
    Demem o ki insan doyumsuz. Önemli olan sahip olduklarının farkına varmak..

• Evlilikte 30 Yılı geçtik,burada her iki tarafında haklı olduğu (evliliği savunan ve karşı olanlar) yönler var esas mesele eş seçimi bu birazda şans işi ne yaparsan yap karşı taraf kapalı kutu yüreğinden neler geçiyor bilemezsin elbette istisnalar var,bir diğer husus bizim taraf erkek tarafı biraz bakınınca göreceksiniz "nefes alsın yeter" diye düşünen zannetiğinizden çok böyle olunca hiç bir zaman anlaşamayacak çiftler oluşuyor ya bir taraf devamlı alttan alacak,yada kaçınılmaz son ayrılık olacak.

Sağlıklı bir evlilik için iki insanın birbirini iyi tanıması gerekir en iyi yol çocukluk arkadaşı veya okul yıllarında başlayan arkadaşlık ile mümkün tanımak derken aile'lerde işin içinde olursa eksik bir taraf kalmaz.

Benim hikayem aslında oldukça sıkıntılı hiç düşünmediğim hesab etmediğim bir evlilik oldu,elbette iyi günlerimiz oldu,2 evladım ve hatta kızdan iki torunum var,ama geriye dönmek mümkün olsaydı bu evlilik olmazdı.

• zeki adam evlenmez

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Hocam suriyeli arvatlar cok cilveli oluyor
    50 yasindaki ogretmen arkadasim ilk esi olunce 2.es olarak suriyeli aldi
    40 gun boyunca yasadigimi anladim diyor resmen cennette gibiydim diyor
    40.gunde suriyeli karisida öldü
    Cok cilveliler para verirsen cok bakimlilar sadiklar akrabalari cok duskundur seni severler
    Ben nisanliyim suan mutluyum ama nisanlimla tanismasaydim suriyeli isini dusunurdum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben evlenmeden önce kıza özel olarak anlattım. Bak dedim ben oyun oynayan biriyim bütün ortamım internet üzerinde öyle kahveye gideyim filan gibi değişik huylarım yok. Bana bilgisayar başında bulaşma sıkıntı yaşarız. Baştan söyleyeyim dedim.

Ay daha iyi olur zaten evde otur gözümün önünde olursun en azından ne karıştırdığını bilirim filan diye artistlik yaptı.

Evlendik 2 ay sonra 1 saat bile doğru düzgün pc başında vakit geçiremedim habire susat söylenme vs. vs.

Bir gün artık iş kavga boyutuan geldi. Dedi ki ben mi bilgisayarın mı? Dedim bu dünya da herşeyden önce benim bilgisayarım geliyor sonra geri kalanları..

Neyse bu anasına gitti. 7 ay arayıp sormadım. 7 ay sonra kız kardeşi aradı beni. İşte enişte böyle durumlarda hatune vi terk edince erkek peşinden gelir ikna etmeye çalışır vs. vs. diye.

Dedim birine evi terk ediyorum seni terk ediyorum demek onu gözden çıkarmaktır. Ben dedim beni gözden çıkarmış birinin peşine gider miyim? Gurur mu yapacaksın dedi. Dedim herkesin prensipleri var.

Bu evlilik bitti dedim. Söyle boşanma davası açsın ben sıkıntı çıkarmadan gelip imzalayacağım evrakları.

Neyse bunlar araya bütün sülaleyi her iki tarafıda soktular. 2 3 aylık bir uğraş sonucu en son artık ölmek üzere bir kadın getirdiler onu kıramadım kabul ettim özür dilemesi durumunda eve kabul edeceğimi söyledim.

Neyse geldi bu 3 ay sonra yine başladı aynı sıkıntılara ve tekrar kavga çıktı. Yine ben gidiyorum anama dedi dedim git çok umurumdaydı.

Gitti bu hemen ardından boşanma davası açıp boşandım zaten.

Şimdi 37 yaşındayım 28 yaşında kız arkadaşım var oda benim gibi oyuncu. Mutlu mesut takılıyoruz. İkimizinde ortamı aynı zaten. Hiç bir sıkıntımız yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Ben evlenmeden önce kıza özel olarak anlattım. Bak dedim ben oyun oynayan biriyim bütün ortamım internet üzerinde öyle kahveye gideyim filan gibi değişik huylarım yok. Bana bilgisayar başında bulaşma sıkıntı yaşarız. Baştan söyleyeyim dedim.

Ay daha iyi olur zaten evde otur gözümün önünde olursun en azından ne karıştırdığını bilirim filan diye artistlik yaptı.

Evlendik 2 ay sonra 1 saat bile doğru düzgün pc başında vakit geçiremedim habire susat söylenme vs. vs.

Bir gün artık iş kavga boyutuan geldi. Dedi ki ben mi bilgisayarın mı? Dedim bu dünya da herşeyden önce benim bilgisayarım geliyor sonra geri kalanları..

Neyse bu anasına gitti. 7 ay arayıp sormadım. 7 ay sonra kız kardeşi aradı beni. İşte enişte böyle durumlarda hatune vi terk edince erkek peşinden gelir ikna etmeye çalışır vs. vs. diye.

Dedim birine evi terk ediyorum seni terk ediyorum demek onu gözden çıkarmaktır. Ben dedim beni gözden çıkarmış birinin peşine gider miyim? Gurur mu yapacaksın dedi. Dedim herkesin prensipleri var.

Bu evlilik bitti dedim. Söyle boşanma davası açsın ben sıkıntı çıkarmadan gelip imzalayacağım evrakları.

Neyse bunlar araya bütün sülaleyi her iki tarafıda soktular. 2 3 aylık bir uğraş sonucu en son artık ölmek üzere bir kadın getirdiler onu kıramadım kabul ettim özür dilemesi durumunda eve kabul edeceğimi söyledim.

Neyse geldi bu 3 ay sonra yine başladı aynı sıkıntılara ve tekrar kavga çıktı. Yine ben gidiyorum anama dedi dedim git çok umurumdaydı.

Gitti bu hemen ardından boşanma davası açıp boşandım zaten.

Şimdi 37 yaşındayım 28 yaşında kız arkadaşım var oda benim gibi oyuncu. Mutlu mesut takılıyoruz. İkimizinde ortamı aynı zaten. Hiç bir sıkıntımız yok.
    Hayırlısı olsun hocam bilgisayarım senden önemli lafı biraz ağır olmuş sanki kim olsa darılır ne bileyim o eşin koynuna aldığın herseyi paylaştığın.Sevgimi yoktu acaba bence tek neden bu değildir patlamışsınız sanırım.

Ama onunda hemen anama gidecem lafıda hoş değil sende haklısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Evlilikte 30 Yılı geçtik,burada her iki tarafında haklı olduğu (evliliği savunan ve karşı olanlar) yönler var esas mesele eş seçimi bu birazda şans işi ne yaparsan yap karşı taraf kapalı kutu yüreğinden neler geçiyor bilemezsin elbette istisnalar var,bir diğer husus bizim taraf erkek tarafı biraz bakınınca göreceksiniz "nefes alsın yeter" diye düşünen zannetiğinizden çok böyle olunca hiç bir zaman anlaşamayacak çiftler oluşuyor ya bir taraf devamlı alttan alacak,yada kaçınılmaz son ayrılık olacak.

Sağlıklı bir evlilik için iki insanın birbirini iyi tanıması gerekir en iyi yol çocukluk arkadaşı veya okul yıllarında başlayan arkadaşlık ile mümkün tanımak derken aile'lerde işin içinde olursa eksik bir taraf kalmaz.

Benim hikayem aslında oldukça sıkıntılı hiç düşünmediğim hesab etmediğim bir evlilik oldu,elbette iyi günlerimiz oldu,2 evladım ve hatta kızdan iki torunum var,ama geriye dönmek mümkün olsaydı bu evlilik olmazdı.
    hocam bu mesajı girişte pop-up olarak göstermek lazım.erken yaşta evlenmişsiniz ve zeki bir insansınız ve evlilik yüzünden daha fazla eğitim iş imkanınız illa ki olmamıştır evine barkına bakmak gerekmiştir ben yurt dışında master yapacam diyemezsiniz.gezip tozma insanları tanıma olgunlaşma falan ne demek istediğinizi anlıyorum.daha geç yaşta içinize sinen şekilde evlenmiş olsanız doç. prof. ya da büyük bir işletme sahibi çok zengindiniz olmaz diye bir şey var mı?bir çocuğunuz var ve torununuz yoktu belki.erken yaşta hesapta olmayan evlilikler erkek için kötü kadın için iyi.şuna katılmıyorum çocukluk arkadaşımı gebertiyordum ben geçenlerde.çok samimiyet de iyi değil biraz çekinmeli karşındaki ama öyle kız da pek kalmadı.eski doğumlu olanları bile bozdu sosyal medya ve genç kızlar.tutturdu tango dans kursuna gidecem diye.dedim oraya gidenin amacı belli gitme.gitti ve ağzının payını alıp töbe dedi.kendi ağzıyla diyor şundan şundan öğrendim ondan böyle yapıyorum diye.kezbanlık dersleri almış böyle değildi çünkü önceden.uzatmadan ailesi ne olduğu belli bir kızı bir yaştan sonra alıp geçmek lazım da işte onu da biz beceremiyoruz bekarlık özgürlük tatlı geliyor.insan bir yaştan sonra kendinden başka kimseyi beğenmiyor ama evlilik fotokopinle evlenmek değildir.farklı olacak ki tantana olsun çünkü hayatta iniş çıkışlar yoksa ölmüşsünüz demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 8 Eylül 2019; 11:46:43 >

• Belki alakası yok ama yahu hanımın ailesi sürekli evimde kafalarına estikçe gelip 1 hafta kalıp gidiyorlar sonra yine aynı sinir olmaya başladım artık düşmüyorlar yakamdan ne yapsam bilemedim tavır yapsam mi türlü kovsam bitürlü sürekli tartışır olduk bu konuyu sizdede böylemi ne yapayım dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ManyetikRenozans

Hayırlısı olsun hocam bilgisayarım senden önemli lafı biraz ağır olmuş sanki kim olsa darılır ne bileyim o eşin koynuna aldığın herseyi paylaştığın.Sevgimi yoktu acaba bence tek neden bu değildir patlamışsınız sanırım.

Ama onunda hemen anama gidecem lafıda hoş değil sende haklısın.

Alıntıları Göster
    Onu söyleyecek kadar kızdırdığı için sonuç böyle oldu.

Ben ona süpriz yumurta olarak koymadım bilgisayarı oraya. Evlenmeden kaç ay öncesinden benim her gün belirli bir vakiti bilgisayar başında geçirdiğimi biliyordu zaten.

Onun olayı ben şimdi buna tamam diyeyim. Sonra nasıl olsa başının etini yerim ister istemez ben ne dersem o olurdu. Ama olmadı.

Elindeki en son koz ben mi o mu oldu. Bende Bilgisayar dedim. Hodri meydan..

• quote:

Orijinalden alıntı: selçux

Belki alakası yok ama yahu hanımın ailesi sürekli evimde kafalarına estikçe gelip 1 hafta kalıp gidiyorlar sonra yine aynı sinir olmaya başladım artık düşmüyorlar yakamdan ne yapsam bilemedim tavır yapsam mi türlü kovsam bitürlü sürekli tartışır olduk bu konuyu sizdede böylemi ne yapayım dersiniz
    Ben evliyken benim hatunun annesi bir sürü arkadaşını toplayıp tek izinli olduğum pazar günü eve dolduruyordu. Bu konuda da tartışmıştık kendisi ile bari pazar günü bırakın evde dinleneyim diye.

Neyse oda sen annemi istemiyor musun filan diye triplendi vs. Baktım tartışma yolu ile çözemiyorum şu şekilde çözdüm olayı.

Onlar geldikleri zaman genelde saat 11:00 civarı geliyorlardı. Demek ki teyzeler heyetini toplaması vakit alıyor biraz.

Bende saat 10:30 gibi banyoya girdim. Onlar gelene kadarda oyalandım banyoda sonra sanki hiç haberim yokmuş gibi evdeki en ince ve ucu ucuna takımları kapatacak havluya sarınıp salonun ortasına dal daşak havluya sarılı girdim.

Sonra tabi bunlar ayy maaa filan.. E dedim evin erkeği evdeyken toplanıp gelirseniz buda olur başka şeyde olur neyine şaşırıyorsunuz.

SOnra tabi benim bilinçli kıllık yaptığımı anladıkları için gittiler hatuna da çok ayıp yaptı vs.vs. demişler.

Hatuan dedim hiç bi tarafımda değil hakettiniz bunu.

• Ne derdim olacak evde erkeğin sözü geçer bir evde erkeğin sözü geçmiyorsa geç o evi, erkeğin sözünün geçtiği yerden kız alınır, şimdiki erkeklere bakıyorum hepsi miçoçi karısından izin almadan dışarı çıkamıyor istediği gibi takılamıyor,
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.