Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aspor aboubakar diyor..Gelsin yav hic oyuncu almamaktan iyidir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakemler zaten rezalet
    takım sistemi oturmaya başladı ama tek sorun 3 kişide 8 , kanat ve santrafor bölgesinde

Karius
    gökhan-vida-ruiz
    dorukan-caner
    boyd-oğuzhan-ljajic-lens
    güven

boyd-oğuzhan-lens çok verimsiz
    güven o bölgede olmuyor güven santrafor değil kanat değil anca 2li oynar...

Elneny, N'Koudou , Douglas , Rebocco ve yeni gelecek santrafor acilen takıma adapte olmalı

çözüm belli yetersiz oğuzhan ve lens çıkacak verimsiz boyd ve güven yedeğe geçecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azazel Geri Dönüyor -- 1 Eylül 2019; 15:58:51 >
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Bende şunu demek istedim aslında.6M'ye kalite almış olduk.Kalite herzaman pahalıdır.Yoksa ortasahada rotasyonumuz çoktu.

Ayrıca tam sizin ihtiyacınız vardı.Bugün 6M'ye size gelseydi gene müthiş transfer olurdu.Nzonzi 30 yaşında 27M ye transfer yaptı.(bunun gibi örnekler çok var)

Bu rakamlar bize çok ama avrupa piyasasına göre gayet iyi bir rakam.İstenilen katkıyı yapar ise hiç konuşulmaz bile.Yanlış anlaşıldığım için özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLoneStar07 -- 1 Eylül 2019; 16:4:42 >
  • skorer bir kanat ve bir santrfor olmak üzere en az 2 transfer lazım bu beceriksiz sürüsünün yapamayacağı türden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _legendmaster_ -- 1 Eylül 2019; 16:2:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lindeman

Dunku oyunun neyini begendiniz acaba..organize atak yok..gol pozisyonu neredeyse yok..hucum zenginligi yok..one cikan oyuncu yok..duran top calismasi yok..ceza alani onunde ver kac yok..uzaktan tehlikeli sut cekme yok..hizli hucuma cikip gol atma yok..takim guzel oynasin istiyor herkeste bu oyuncular sahada ilk defa top oynuyormus gibiler..birde kanatlar haric kimse ikili mucadeleye girip rakibi eksiltmeye calismiyor..surekli yan pas yapiyorlar...rize topu bize biraktigi icin pas ve topa sahip olma oranlari yuksek bana gore..arsenalli saban hayirli olsun..
    Ceza sahası çevresinde organizasyon baya kötü. Hücum zenginliği buna paralel olarak vasat. Ver kaç yapabilmek için, sırtı dönük oynayabilen, diğer arkadaşlarına alan açan oyuncular lazım. LEns-Boyd bundan yoksundular. Nkoudu biraz yapmaya çalıştı. Verkaç yaparak, çalım atarak adam eksiltmeyi denedi. Ama kaleden çok uzakta.
    Kısacası bütün bu sorunların nedeni, elimizde bunları yapacak oyuncu sayısı çok az. Haliyle hücum sınıfta kalıyor. Dediklerinin ana kaynağı bunlar ve haklısın.

Güzel oyun derken, rakibe basma, topu hızlı geri kazanma, dinamizm, coşku ve enerji bakımından diyoruz. Emin ol dünkü oyunda etkili oyuncular olsaydı (forvet-sağ kanat-orta saha) bu maç 3-1, 4-1 falan biterdi.

• Allahım Diony miony diyolar hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transfer sezonu 1 Eylül 2019 23:59 da bitecek değil mi?

Yani son 8 saat?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _legendmaster_

skorer bir kanat ve bir santrfor olmak üzere en az 2 transfer lazım bu beceriksiz sürüsünün yapamayacağı türden
    Tabi birde orta saha ve kalan 1 gün. Allah bize sabır versin bu sezon.

• Oceanic815 kullanıcısına yanıt
    2 Eylül 2019 23.59
  • Ben 2 ay önce transferler geç kaldı fo istifa derken burada linç yedim. Halbu ki 3 yıldır hep aynı terane. Transfer geç geliyor takıma uyum sağlayana kadar iş işten geçiyor. İkinci yarıların lideri Beşiktaş oluyor ama millet daha ilk 17 maçta işi bitiriyor. Anlayın artık bu yönetim zihniyeti ile olmaz. Fo ve tayfası istifa etmezse seneye de kayıp şimdiden

• Başkan efendi yurt dışındaymış!! akşam dönecekmiş oturup toplantı yapıp karara bağlayacaklarmış forvet transferini ve belki transferde yapılmayabilirmiş !!

Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın..

• transferler yapılmazsa ki artık çok zor süre kalmadı ligin ilk yarısı gene nal toplayan bjk izleriz geçen sezon ilk yarı 26 puan toplamıştık önceki sezon da 30 puan bu civarlarda bir puanla ilk yarıyı kapatırız uefada geçen sezon olduğu gibi gene gruptan çıkamayız
  • Formula 1 izliyorum şu an. Fiko gelsin FIA başkanı da olsun. Kulüpler birliğiyle birlikte 3 olur. Beşiktaş mı? Hee boşver onu, bir şekilde dükkan dönüyor.
    Şu takımı öksüz yetim bıraktın be forman, acayip zoruma gidiyor.

Edit: Bu arada BelçikaGP'de 1-2 ferrari 3-4 merso. Tur: 16/44

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 1 Eylül 2019; 16:46:31 >
  • bu Fikret kulüpler birliği baskani oldugundan beri sapitti iyice

• Bizim takımın adam olması için yapılması gerekenler belli ; lens ve boyd adlı 2 çöp torbası kulübeye, caner sol veya sağ kanada-nkudu da diğer kanatta oynaması lazım. Sol bekte reboço. En azından hücumda bir şeyler yapabiliriz (güven ve öteki türk çöple bir noktaya kadar tabii)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GS de Falcao sonunda İstanbuL'a geliyor.

Beşiktaş Burak iyileşse bile koca sezonu onunla götüremez. Mutlaka kaliteli bir santrafor alınması gerekliydi. Yönetim kaliteli bir santrafor getirmezse bu sezon da çöpe gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 1 Eylül 2019; 20:24:14 >
  • Santrafor alınmazsa Fikret Orman bıraksın gitsin
  • Cenk için herhangi bir girişimde bulunduk mu acaba? Everton'da hiç süre alamayacak gibi duruyor, boşuna orda oturacağına gelsin burada vitrine çıksın diye düşünmez mi kulüp?

Maaşının tamamını biz ödeyemeyiz ama fifti fifti kırışırız Everton'la.
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    Orta gelirken arkasını dönüp kulübeye bakan bir adam Cenk.

CL'nin ekmeğini çok güzel yedik. O Everton antrenörüne ne kadar teşekkür etsek az. Bazı 90 dakikaları şut atamadan bitiren santfor mu olur? Aman eksik kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 1 Eylül 2019; 17:35:20 >
  • Dejavu yaşıyorum resmen transferin son saatlerini sayanlar var konuda. Geçen sene Ljajic gelmişti ama forvet gelmemişti.
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.