Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz söyleyince buldum Ayarlarda zaman ayarları, kapalıyken alarm seçenekliymiş bi baksanız ondan olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

her türlü elektronik alet bulunur diyorsunuz o da güzelmiş , hatta projeksiyon cihazında ben şok meslekle falan mı ilgili bu kadar cihaz
    benle alakali akilli saat vs gibi var saatleride seviyorum (apple watch fakat bir ise yaramiyor satacam zaten :) Tv benle alakli degil babami ben vazgecirdim de lg nin 65" ini aldirdim yoksa 5" daha buyuk diye 2 katini para verecekti 7 bin se 14 bin olmasi gibi sacma bir oranti vardi. babama dedim oyle yapacagina 2 tane aliriz bi tanesini benim odama koyariz dedim vazgecirdim 😂.
    Projeksiyon cihazini almistim sonra kaliteli olsun diyede camtozu perde aldim fakat göz 4k ya alisinca projeksiyon dan falan asla kimse izlemeye tahammul edemez bende ufak kuzenler gelince onlara netflix ten neyi istiyorlarsa aciyorum uslu uslu izliyorlar 😂 suanlik bu ise yariyor 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Arka tarafı nasıl karanlık yaptınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bildiğin bug var ya.. pin giriş ekranı açılıyor çalmıyor.. Benim onu açmamı bekliyor :) kim kimi uyandıracak lan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CB1111

Şimdi test ettim 2 dakika sonraya ayarlaman gerek alarmı.. 1 dakika kala otomatik olarak telefon açılıyor ve pin girmeni istiyor tam alarm süresindede alarm çalışmaya başlıyor herhangi bir sorun yada bug yok... 1 dakika önceye ayarlarsan çalmıyor alarm 2 dakika önceye ayarlayıp test edebilirsiniz...
    Hocam sabah önce onun seni uyandırması sonra senin pin girip telefonu uyandırman gerekiyor. :) Saatten önce uyanıp pin gireceksem ne anlamı var :)
  • Arkadaşlar sizce 8 litemi gm9 promu

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    İkisini de kullandım, kamera dışında gm9 pro. Aynı ortamda volte ve wifi çekimi daha güçlü.

• HLLBN kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam şimdi alacak olsanız hangisini alirdiniz?

• ÖzelÜyelik kullanıcısına yanıt
    Olay kuzenlere yaramış
  • sui_cast S kullanıcısına yanıt
    Eğer pinle giriş iptal etmeniz sorun olmayacaksa, belirlenen saatte kendiiliğinden açılma ayarından olabilir, pin sormadan telefon açılır alarm da çalışır
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Gm9 pro kullanıyorum ve kamera olayı da android 9 la, gcam kurulacağı için 9 pro alırdım yine. Tasarımı mi 8 daha hoş ama gm9 pro daha dolu sanki.

Nasıl böyle oluyor ya oyun falan varmı grafik atarmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: sui_cast

Hocam sabah önce onun seni uyandırması sonra senin pin girip telefonu uyandırman gerekiyor. :) Saatten önce uyanıp pin gireceksem ne anlamı var :)

Alıntıları Göster
    Öğle bişey yok dikkatlice oku yazdıklarımı test etme fırsatın varsa et. Alarmı kuruyorsun telefonu kapatıyorsun. Telefon alarmdan 1 dakika önce kendiliğinden açılıyor pin girmeni istediği ekran çıkıyor ve alarm dakika geldiğinde çalmaya başlıyor ondan sonra ister kalkıp pini girersin istersen telefonu yeniden kapatırsın hangi mantık alarmdan önce pin girilecek sonra alarm çalacak olan şeye bug yok der pin girmeni istiyor dediğim noktayı yanlış anlamışsınız. Telefon kapalı iken alarm çalma işlemi sorunsuz ve düzgün şekilde çalışıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CB1111 -- 15 Şubat 2019; 18:4:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sui_cast

Bildiğin bug var ya.. pin giriş ekranı açılıyor çalmıyor.. Benim onu açmamı bekliyor :) kim kimi uyandıracak lan :)
    Bunu test ettin mi nasıl yapacağını yazdım bug varsada telefonda değil buna eminim :)...

• quote:

Orijinalden alıntı: Şahan33

Arka tarafı nasıl karanlık yaptınız
    Saat e tıkladığında kendisinin arka fonu zaten siyah ekstra bir ayar yapmadım...

Mi5 e son güncelleme geldi ve artık gelmeyecek bilgin olsun.
    5S ve 5X e gelecek ama düz mi5 lere desteğini kestiğini açıkladı xiaomi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01Mrt

Mi5 e son güncelleme geldi ve artık gelmeyecek bilgin olsun.
    5S ve 5X e gelecek ama düz mi5 lere desteğini kestiğini açıkladı xiaomi...
    Evet bugun miui forumlarında da bir arkadaş yazmış teşekkürler...

• Dün telefon elime ulaştı ve gayet memnunum. Yeni 10.2.2 güncellemesini yapmadım bazı yazılımsal sorunlar olduğu için. Yeni güncellemeyi yapmadığınız sürece herhangi bir kopma vs olacağını düşünmüyorum. Ayrıca mi foruma bakın orda çok ayrıntılı güzel konular var.

• Mate 20 lite mı mi 8 lite mı?

• Yiğenlerim telefonu aldı delta garantili global versiyon diyo satıcı.

3 4 güne gelir. Telefon elime ulaşınca ne yapmalıyım ımeı filanmı sorgulamalıyım detaylı yazarsanız sevinirim???

bir de kırılmaz cam korucu nerden aldınız memnun kaldığınızın linkini yazarsanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.