Şimdi Ara

Divinity Original Sin 2 Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
36
Favori
115.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ellerinize sağlık, birinci yada bu ikinci oyunun Türkçe yamasının ps4’e gelme şansı var midir acaba? Böyle bir girişim veya başvuruda bulundunuz mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Zaten 1-2 ay içinde DOS2'nin Definitive Edition'u çıkacak ve pc sürümüne sahip olanlar ücretsiz sahip olacak o yüzden hemen başlanmaması daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Definitive Edition Ağustos ayında geliyor diye biliyorum ben değişti mi ?
  • Definitive Edition çıkış tarihi 31 Ağustos olarak açıklandı
  • Divinity Original Sin 2 Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com]

Adamlar 4 farklı studio'da gizli bir proje üstünde çalışıyorlarmış.. 2 milyon dolar ile oyunculardan para toplayıp bunu yapanlar şimdi para da var ne yapacaklar meraklar içerisindeyim. İş ilanına bakınca cinematic yönetmeni,VFX Artist..vb gibi eksik oldukları kısımlara yoğunlaşmışlar. Muhtemelen yine reklam yapmak yerine de o parayı oyuna yatırırız demişler hehe çünkü hiç bir yerde haberlerini görmüyorum.. (:

Bu bilgi notunu da araya sıkıştırmış olayım.

Kaynak

• quote:

Orijinalden alıntı: shupusbu

Definitive Edition Ağustos ayında geliyor diye biliyorum ben değişti mi ?

Alıntıları Göster
    Bakmadım açıkçası ama Ağustos veya Eylül diye hatırladım ondan öyle yazdım.

• Helal diyelim çevirene/çevirenlere Çok diyalog, codex falan var; sıkıntı ama uzun sürecek olsa da çevrilir
  • Aylık 4$ olarak girdim bende bakalım. Kolay gelsin çevirmen arkadaşlara.
  • Müthiş haber
  • Emekleriniz için teşekkürler..

Her ne kadar sıra tabanlı crpg oyunlarına biraz yabancı olsamda, eğer bu oyunun Türkçe yaması çıkarsa kesinlikle oynayacağım bir oyundur.

Oyunun inceleme videolarını izledim. Grafikleri, seslendirmeleri, hikayesi, karakterleri harika bir şekilde tasarlanmış..

Bende sisteminize bağışçı olarak katıldım..

Sitenin ödeme sistemi güvenilir.

Aklında soru işareti olan arkadaşlar, bağış yapmak istedikleri tutar kadarı ile bir sanal kredi kartı oluşturup onunla bağışçı olabilirler..

Arkadaşlar sizde aylık 1-3 usd lik bile olsa bağışçı olarak destek olun ki bu güzel oyunların çevirisinde katkımız olsun..

Arkadaşlar ortada çok büyük bir çeviri projesi var.

1 milyon küsur satırlı bir crpg oyunundan bahsediyoruz..

Hep birlikte destek olalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 3 Ağustos 2018; 17:26:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Emekleriniz için teşekkürler..

Her ne kadar sıra tabanlı crpg oyunlarına biraz yabancı olsamda, eğer bu oyunun Türkçe yaması çıkarsa kesinlikle oynayacağım bir oyundur.

Oyunun inceleme videolarını izledim. Grafikleri, seslendirmeleri, hikayesi, karakterleri harika bir şekilde tasarlanmış..

Bende sisteminize bağışçı olarak katıldım..

Sitenin ödeme sistemi güvenilir.

Aklında soru işareti olan arkadaşlar, bağış yapmak istedikleri tutar kadarı ile bir sanal kredi kartı oluşturup onunla bağışçı olabilirler..

Arkadaşlar sizde aylık 1-3 usd lik bile olsa bağışçı olarak destek olun ki bu güzel oyunların çevirisinde katkımız olsun..

Arkadaşlar ortada çok büyük bir çeviri projesi var.

1 milyon küsur satırlı bir crpg oyunundan bahsediyoruz..

Hep birlikte destek olalım..

Aynı şekilde katılıyorum,ayrıca Dragon age 2 oyunu da çeviriliyor şuan(bitince Dragon age inquistion çevirisi basliycak).150 abone olunca Divinity original sin 2 ve Batman oyunlarinin çevirisine de başlanılacak.Bu kadar büyük projeleri görüp destek olmamak olmaz.Cok güzel bir ekip kuruldu zaten, en kötü ayda bir dolar bağış yapsaniz kafi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Düşündüm taşındım ve 1$ bağışçı olmaya karar verdim ve bu çorbada bizimde tuzumuz olsun istedim ileride bağışçı levelimi seviyemi arttırabilirimde. Çünkü böylesine profesyonel bir ekip bir daha kolay kolay toplanmaz ve böylesine devasa büyüklükteki oyunlarda bu ekipler olmadan kolay kolay kaliteli bir şekilde Türkçe'ye çevrilemez diye düşünüyorum. Ayrıca bu arkadaşların geçmişe dönük CV'leri de çok sağlam ve en önemlisi de dürüst ve güvenilir insanlardan oluşuyorlar bana göre. Bu fırsatı kaçırmayın derim yoksa çok üzülürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 3 Ağustos 2018; 20:54:13 >
  • undy1ng kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir haber, çok yetenekli bir firma Larian yeni projeleri D:OS2'den de iyi olur. Definitive sürümü gelince tekrar oynamak lazım 2'yi.
  • Bağışçısı olduğum Animusprojesinden tıpkı Hitman: Absolution'da(Çeviri:23 Studios) olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde 2016 yapımı Hitman ve son çıkan Hitman 2 oyunlarının da resmi veya resmi olmayan Türkçe Yamalarını bekliyoruz. Said Sürücü'nün zamanında yapmış olduğu Kotor ve Gray Matter gibi bonus niteliğinde olan sürpriz Türkçe yamalarını da özledik açıkçası son 2 Hitman oyununda yine bi güzellik yapabilir mi acaba ? Hitman gibi çok eski ve kült olmuş başarılı bir seri Türkçe yama yapımı olarak neden bu kadar az rağbet görür onuda anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 3 Ağustos 2018; 20:52:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Çok güzel bir haber, çok yetenekli bir firma Larian yeni projeleri D:OS2'den de iyi olur. Definitive sürümü gelince tekrar oynamak lazım 2'yi.
    Spoiler butonunu göremediğim için Dos2 oynamayanlar mümkünse okumasın..
    Dos2 Spoiler!!
    Tek seferde oynayıp bitirebileceğin bir oyun değil ki zaten dos2. (: Hadi kendin karakter açmadın diyelim 4 farklı karakter bile kullansan 2 karakterin hikayelerini hiç görmeyeceksin. Onu da geçtim oyun zaten linner bir oyun olmadığı için aldığın her kararda zaten bir çok şeyi göremeyeceksin. Sallıyorum act1'de magister'ları beni buraya attınız diye doğradın diyelim act2'de ben bunlarla arkadaş olup dallis'in emiri ile geldim diyerek soruşturma yapmaya yeltenerek ilerleyebilirsin ki (ben öyle yaptım) lohar denilen cücelerin grubunu da dağıttım. Yani cüceler'in tarafında olsaydım nelerin dönebileceğini ya da hikayenin ne tarafa doğru yönelebileceğini kestiremiyorum çünkü cüceler de elfler ile ilgili sorunları malum ki siyah yüzük yada paladin grubu tarafı falam o tarafa hiç girmiyorum ne gibi kombinasyonlarla hikayenin nerelere doğru gidebileceğini. Tabi bir de bağımsız gibi duran kaynak büyücüleri tarafı var. Sallıyorum ryker mı mantıklı almira mı ikisi de aynı şeyi istiyor. Tüm bunların üstüne bir de yetmiyormuş gibi malum void olayımız var. O yüzden sorun yok oyunu tam olarak çözebilmek için herhalde en az 2 kez bitirmek lazım ki işin craft sistemi gibi derinlik taraflarına da hiç girmiyorum. (örnek: Normal büyüler yetmiyormuş gibi bir de combine büyü olayı var..vb)
    Dos2 Spoiler!!

Diğer konuda kesinlikle haklısın yapmak isteyip de yapamadığımız çok şey var demişlerdi ama bütçe malum. Bakalım dos3'de rpg adına yeni neler kazandıracaklar merakla bekleyiş içerisindeyiz artık. (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undy1ng -- 3 Ağustos 2018; 22:30:13 >

• undy1ng kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle, ilk oynayışım 141 saat sürdü ve orijinal karakterleri kullandım. 2 tane kullanmadığım orijinal var hala, diğer 4'üyle yapmadığım tercihler, kendi karakterimi yaratarak oynamam. Oyun çok dolu - 1 ay sürdü bitirmem - kaldı ki Act 4 aceleye gelmiş ve kısa kesmişler normalde daha uzun yapmak istemişler. Definitive'de zaten dolu yeni şey gelecek, hikaye kesin olarak genişleyecek, adamlar çok başarılı, ne yapsalar alır oynarım. Pillars of Eternity ve D:OS 2 son zamanlarda çıkanlar arasında en dolu olanları, ikisi de 100 saatten fazla sürüyor umarım izometrik RPG'lerin sayısı artar.

Bu arada oyunu almak isteyen arkadaşlara tavsiyem oyunu olabildiğince yakın bir vakitte almaları zira bu ay içerisinde Definitive Edition çıkacak ve oyuna sahip olanlar bu sürüme herhangi bir ücret ödemeden sahip olacaklar, ekonominin durumu düşünüldüğünde oyunu oynamak isteyenler riske girmemeli bence, fiyatı artabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 3 Ağustos 2018; 22:46:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Kesinlikle öyle, ilk oynayışım 141 saat sürdü ve orijinal karakterleri kullandım. 2 tane kullanmadığım orijinal var hala, diğer 4'üyle yapmadığım tercihler, kendi karakterimi yaratarak oynamam. Oyun çok dolu - 1 ay sürdü bitirmem - kaldı ki Act 4 aceleye gelmiş ve kısa kesmişler normalde daha uzun yapmak istemişler. Definitive'de zaten dolu yeni şey gelecek, hikaye kesin olarak genişleyecek, adamlar çok başarılı, ne yapsalar alır oynarım. Pillars of Eternity ve D:OS 2 son zamanlarda çıkanlar arasında en dolu olanları, ikisi de 100 saatten fazla sürüyor umarım izometrik RPG'lerin sayısı artar.

Bu arada oyunu almak isteyen arkadaşlara tavsiyem oyunu olabildiğince yakın bir vakitte almaları zira bu ay içerisinde Definitive Edition çıkacak ve oyuna sahip olanlar bu sürüme herhangi bir ücret ödemeden sahip olacaklar, ekonominin durumu düşünüldüğünde oyunu oynamak isteyenler riske girmemeli bence, fiyatı artabilir.
    +1

Hazır 75 TL iken bencede almaları mantıklı çünkü en fazla %20 indirim görüyor ve 60 TL oluyor bu oyun ki definitive sürümünde zam gelir mi belki gelebilir.

• tanser61 T kullanıcısına yanıt
    Oyun zaten o yamaya uygun değil mi ? Ve bahsettiğiniz ultimate edition sanırım.
  • Playstation'a da yama gelme şansı var mı acaba? Uzun süredir denemek istediğim bir oyun ama İngilizce seviyesinden ötürü oynamıyordum, eğer Playstation'a da modlama gibi bir şey olursa tadından yenmez. Şimdiden elinize sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    Konsol sahibi değilim o platformda modlamalar ne durumda bilemem ama oyunun PC sürümünde resmi mod desteği var. Aynı destek konsol sürümüne de verilirse yasal sürümde oynama şansınız olur, çünkü dil dosyasını modlamak oldukça kolay. Bunun dışında eğer sürüm uygunsa kırık konsollara belki düşünülebilir.
  • Emeğinize sağlık, kolay gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.