Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.914
Cevap
27
Favori
98.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1-2 dolar git plati.ru içinden oyunun hesabını al orada oyunun orijinal dosyalarını da bilgi ile yollayıp çektiriyorlar, hesaba gir dosyaları at denetleme yaptır uplay içinde offline modu aktif et güncellemeleri kapat keyfine bak.

Bu daha kesin ve hızlı bir çözüm. Yani şuan bazı siteler üstünden oyunu aktif eden programlar mevcut ama uğraşılmaz plati daha garanti ama şunu bilmelisiniz burası sonuçta çalıntı yada kiralama ile oyunları satan bir yer; yani sen oyunu alınca sana verilen şifre (yüksek olasılıkla) kısa süre içinde genelde değişir ve yeniden satışa konur. Burada ki olay ise o değişim olmadan anında uplay offline moda alıp oyunu yüklemek sonrası kolay. Bazı üyelikler ise uzun süre elinizde kalıyor ama online vs. girip oynamaya kalkmayın sonu hüsran olur, zaten solo oyunlarda online olmuşsun olmamışsın çokta önemli değil.

• Odyssey için bir oynanış videosu hazırladım.İzlemek isteyenler için paylaşmak istiyorum.

• Odyssey için 1.0.5 güncellemesi yayınlandı.

Pc için gelen(diğer platformlara daha önce çıkmıştı) ve oyun stabilitesini artırmaya yönelik çıkarılan güncelleme Steam için 123 mb boyutunda olup oyun sürümünü 1.0.5 e güncelliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Odyssey için 1.0.5 güncellemesi yayınlandı.

Pc için gelen(diğer platformlara daha önce çıkmıştı) ve oyun stabilitesini artırmaya yönelik çıkarılan güncelleme Steam için 123 mb boyutunda olup oyun sürümünü 1.0.5 e güncelliyor.
    2-3 fps düşüş var bende.
  • Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]

arkadaş bu nedir ya..
  • Plati'den alacaksanız 1$'lık çalıntı hesaplar yerine 4-5$'lık kiralık hesaplara bakın. Çalıntı hesaplar büyük ihtimalle bir süre sonra patlıyor. Save'ler de hesaba bağlı olduğu için, save'iniz de gidiyor.

Yaşadığım için uyarıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moltherion -- 24 Ekim 2018; 11:39:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moltherion

Plati'den alacaksanız 1$'lık çalıntı hesaplar yerine 4-5$'lık kiralık hesaplara bakın. Çalıntı hesaplar büyük ihtimalle bir süre sonra patlıyor. Save'ler de hesaba bağlı olduğu için, save'iniz de gidiyor.

Yaşadığım için uyarıyorum.
    Offline moda alıyorsun ve şifre değişince oyun ve saveler patlıyor mu?
  • Medusa Boss Fight

(1440p@60 Fps kalitesinde izleyebilirsiniz.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 25 Ekim 2018; 17:12:20 >
  • Spoiler tag ı içerisine koyun mesajınızı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Question-X kullanıcısına yanıt
    Spoiler olacak bir şey paylaşmadım.Medusa ile boss savaşını oyun çıkmadan önce her yerde yayınladılar.Öncekiler ise spoilerlık bir şey içermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Bu site güvenilir mi? Adamların canlı destek felan gibi bir olayı yok. Sabah mesaj attım cevap veren yok. Bide oyunu alınca link felan veriyorlarmış o ne iş onuda anlamadım.
  • Question-X kullanıcısına yanıt
    İşine bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "FOV" %115 yapmanız tavsiye edilir grafik ayarlarından zira konsol ların zayıflığından dolayı default gelen %100 düşük kalıyor , %115 ile %100 e ulaşıyor denebilir.

Not : Vram tüketimini arttırıyor ve performansı azaltıyor biraz.

Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 28 Ekim 2018; 12:38:48 >

• Harika görseller , 4K akıyor.

----------

"Red Dead Redemption 2" deneyim ettim , güzel bir yapım lakin "ASSASSIN'S CREED ODYSSEY" karşı işi zor , gönlü olsun diye "Wildland" katagorisinde "Game of the Year" ödülünü verirler büyük ihtimal ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 28 Ekim 2018; 13:12:02 >
  • Arkadaşlar arkadya da bütün paralı askerler peşimizdem koşuyor onları nasıl egale edeceğiz?

Not:para ödeme seçeneği yok direkt peşinizde oluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Question-X

Harika görseller , 4K akıyor.

----------

"Red Dead Redemption 2" deneyim ettim , güzel bir yapım lakin "ASSASSIN'S CREED ODYSSEY" karşı işi zor , gönlü olsun diye "Wildland" katagorisinde "Game of the Year" ödülünü verirler büyük ihtimal ile.
    Yapmayın hocam red dead tokatlar her türlü..

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Arkadaşlar arkadya da bütün paralı askerler peşimizdem koşuyor onları nasıl egale edeceğiz?

Not:para ödeme seçeneği yok direkt peşinizde oluyorlar.

Ana görevi yapmaya devam edin. Ana görev ile ilgili özel bir durum. Kaçmaya devam edin ve ana görevi sürdürün

cult i bulduktan sonra peşinizi bırakacaklar.

• Nrk58 kullanıcısına yanıt
    Hocam oraya kadar gidemiyorum ki zaten hemen peşime düşüyorlar görmekten kastınız öldüreyim mi

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Hocam assasinsiniz yakınınızda olduğunda dağlara kaçın çalılıklara saklanın veya o bölgeden uzaklaşın 60m içerisinde yakınınızda ise kokunuzu alıyorlar ve peşinize takılıyorlar sık sık haritaya bakın hatta ben şöyle atlattım bir bölgeye daldım doğal olarak oraya doğru hepsi gelmeye başladı onlar yakınınız da olduğunda bir ses geliyor, sesi duydum koştur koştur bölgeden uzaklaşıp ata atlayıp kaleye doğru ilerledim,

kalede arkadan girin deniz tarafına doğru, cult bir oda gibi yerde onunla ya anlaşma yapın yada öldürün sonuç aynı yere çıkıyor

• Nrk58 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolun halletmiş oldum bu badireyide direkt geçmiş olduk

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.