Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
822
Cevap
22
Favori
97.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    he soyle smart ol cıgerımı ye wıfı antenı gordunmu ? yahu senın yazılım eskı

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartkafa -- 20 Ocak 2018; 23:21:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartkafa

he soyle smart ol cıgerımı ye wıfı antenı gordunmu ? yahu senın yazılım eskı

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ

Hani turk forumda sende varsin ya ordakiler bicok kisi wifiden sikayetci herkes kablo ile baglaniyor sen su esnaf agzini birakta kime hizmet ettigin belli onlara deki wifi duzeltsinler tivibu modulu bile calistiramiyor bu cihaz bide enigma 2 listesini atabilelim tamammi canim.
    Buradan yorum yazmakdan ziyade bu kusurlari cozun
    Opuldun

• Malum turk forumundan bu sabah bi sikauette ben paulasayim
    Bu cihazi almak isteyenlere bir ibret ossun

21-01-2018, 04:08#3

Eser71 

Starting MemberGiriş Tarihi

ali bey cihaz aciliyor örnek kanal izlerken 1 -2 dakika sonra kendiliginden hdmi secenegi tv de görünüyor kumandadan hangi tusa basarsam basayim tepki vermiyor

cihazin displayinde hangi yerde takilmissa onu yaziyor örnek menü

---------- Mesaj 04:58 saatinde birleştirilmiştir ----------

Kafayı yiyeceğim bu gidişle çalışıyor cihaz daha sonra tv de hdmi bağlantısı yok yazısı çıkıyor çözemedim gitti ustalar cihazda hdmi için bir ayar varmı yada tv de sansung smart tv j serisine sahibim
  • 1-01-2018, 13:16#7

Eser71 

Farklı hdmi kablo ve tv de denedim Ali ustam sonuç aynı kendiliğinden tv hdmi yok uyarısı veriyor mag351/352 cihazımda asla böyle sorun yok bu cihazda sadece böyle yapıyor 
    Arkadaşım kurtarma yazılımı işe yarar demişti kurtarma yazılımı var mı sizde

YANI koraybaba nickli kullanicininda soyledigi gibi surekli kurtarma yazilimini kullanmak sart oluyor.
    Bu adam cihaxi alali daha 2 gun olmus ve cihaz cokmus gerisini siz dusunun...
  • zeynelmemmedow Z kullanıcısına yanıt
    mesajlarımı nıye sıkayet edıp duruyorsunuz ?

tforumda mesajı yazan kısı aldıgı yere gıdıp cıhazını degıstırtmıs sonucta s11 2 gb ddr4 ramlıdır .

sen ve ekurılerınde attıgınız ıftırayla kaldınız
    spybox s11 cıhazı aldıgımdan berı oyle bır sorun olmadı tvyede

dıgıturk

ps4 pro

spybox s11

eskı dvd player hepsı baglı hepsı tıkır tıkır calısıyor
    senın yas kac yahu muhahalar gulucukler felan kafan guzel herhalde ayılda gel
  • quote:

cıhazı aldımmı yazmısım cıhazımı ovmusum 36 tane lnb baglıyacagım dıye sacmalamısın bende merak ettım
    gemıdekı elektrık zabıtıne sordum 36 tane lnb ıle uydu ızlıyormus dedım yere yattı gulmeye basladı
    motorlu canak denen bırsey var 36 lnbyı ne yapacakmıs demıstı .................

bu arada baktımda mesajında kıvırtmayın dıye yazmısın

fred Yalanlarla bir yere varamazsın . Sen terbıyesız bırısın Cihazı ne almısın ne alacagın yok gelmıs burada ınsanların canını sıkıyorsun ınsanlara ıftıra atmaktan vaz gec bak sana bırı ıftıra atar sonra anlarsın

@smartkafa Çavuş 82 Mesaj 31 Ağustos 2017 17:51:08 tarihinde almadığın cihaz övyodun öllemi

Ben burada kesinlikle yalan yanlış bilgi vermem . 16 LNB demişsem çatımda 16 LNB vardır .

Elektrik zabiti uydudan ne anlar . Motorlu çanaklar 1980 lerde kaldı küçüğüm . Biz onları 4m çanaklarda çalıştırdık .

• Yeni bir şikayet
    Eser71 

Şimdide şöyle bir sıkıntı oluştu Ali bey ikinci cihaz için hdmi kablosu taktığımda normal baktığım cihazında hdmi girişi çalışmıyor illa birini çıkarmak gerekiyor bu sizcede normal mi biliyorum konudan farklı bir durum

UZUN LAFIN KISASI BU S11 ALINMAZ TAVSİYE ETMİYORUM
    Hocam konu ile ilgili değil gerçekten .Adamın TV si ile ilgilidir . boş verin bu şikayetleri .

Android Cep Telefonu işletim sistemi . Bunun tartışılacak hiç bir tarafı yok .

İki kere iki dört eder gibi gerçek .
  • kruegerfred kullanıcısına yanıt
    sen burada yanlıs bılgı vermezsın oylemı fred s11 ıcın 2gb ram degılmıs demen bıle ıftıraya gırer ve hala duzeltmedın
  • Eser71 

Farklı hdmi kablo ve tv de denedim Ali ustam sonuç aynı kendiliğinden tv hdmi yok uyarısı veriyor mag351/352 cihazımda asla böyle sorun yok bu cihazda sadece böyle yapıyor 
  • quote:

sen burada yanlıs bılgı vermezsın oylemı fred s11 ıcın 2gb ram degılmıs demen bıle ıftıraya gırer ve hala duzeltmedın

Kafanı iyice dağıttın .Ne zaman yaaa
    İftira attıysam aganda açık adresim var savcılığa veya keyfe keder Bilişim şubeye şikayet yaparsınız .
    Hem ceza alırım . Hemde yüklü bir tazminat koparırsınız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynelmemmedow

Eser71 

Hocam konu ile ilgili değil gerçekten .Adamın TV si ile ilgilidir . boş verin bu şikayetleri .
    tforumda yazan kullanıcı tforumda cevabını alıyor senın burayı mesgul etmene gerek yok
    ya hala jbl 450 kulaklık baglanırmı bır cevap vermedın azerı gıbı yazan arkadasım
  • Fret abi sen bu nun ne dedigini anliyormusun ben tek kelime anlamadim vallahi :)))))
    Neyin kafasini yasiyor acaba
    tforumda yazan kullanıcı tforumda sorusuna cevabını alıyor senın burayı mesgul etmene gerek yok

jbl 450 kulaklık baglanırmı bır cevap vermedın azerı gıbı yazan arkadasım

su uydu bolumunde soruma cevap verıcek varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

quote:

Kafanı iyice dağıttın .Ne zaman yaaa
    İftira attıysam aganda açık adresim var savcılığa veya keyfe keder Bilişim şubeye şikayet yaparsınız .
    Hem ceza alırım . Hemde yüklü bir tazminat koparırsınız .

onu novacom fırması yapsın bana ne senın adresınden allah allah

• Novacom cu ve bayii gibi davranan sensin kafacim.
    Bence kulaklik olayini sen oradaki uyeligini kullanarak oraya sor hani sanki sorunlar orada cevaplaniyormus ya. Kendileri yazip kendileri cevapliyorlar. Sanki gercek kullaniciymislar gibi tipki senin gibiler yani. :)
    Bukadar millete laf yetistirecegine sorunu sor cevap bekle cevap gelmezse bir kez daha sor.
    Neden novacomun avukatligini ustleniyorsun noktaya virgule her yoruma sen atliyorsun yoksa sen SEN DEGILMISIN :)
    Buradan bakinca son kullanici gibi durmuyorsun canimm
    Bence sende burayi uyduruktan sorunlarinla mesgul etme fatii ara urunu aldigin yeri ara bayii ye git aliyi ara.
    Kendini cok zeki saniyorsun benim 16 yasindaki evladim bile anliyor senin ne amacta oldugunu.
    :))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeynelmemmedow -- 22 Ocak 2018; 20:47:27 >
  • BU SORUNU BEN YAZDIGIMDA BURADAKI KULLANICI GORUNUMLU ASLINDA SATICI VE BAYİİ LER YOK OYLE SEY DIYE HALI ALTINA SUPURUYORLARDI TURKEY FORUMDA DAHA BU SABAH PAYLASILAN BIR SIKAYET DAHA PAYLASIYORUM

23-01-2018, 13:13#60

cesur81 

New MemberGiriş Tarihi

Merhaba genel olarak bakıyorum da herkes de aynı sorunlar var. Hakkını yememek lazım Ali Bey'in bunları çözmek için uğraştığına gönülden inanıyorum. Yalnız bence en büyük sorunu şu an cihaz akşam kapatılınca sabah açılmaması. Bir aç kapa tuşu olmayışı nedeniyle bu cihaz açmama olayı bence en acil olması gereken sorun. Sürekli adaptörü sök tak çok sıkıntı. Onun dışında kalanlar büyük resim de ki teferruatlar. Mesela eşim arıyor işteyim: Bu uydu açılmıyor yine diyor. Fişleri sök tak diyorum. Bana haklı olarak: Onca para verip koşa koşa aldığın uydu bu mu diyor. Haliyle sinir oluyorum. Eski uydu da hiç böyle bir şey yoktu diyor. Lütfen lütfen lütfen. Önce şu sorun bir giderin. Bu yaşta kadının diline düştük. En acil şekilde desteklerinizi biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KorayBABA.

BU SORUNU BEN YAZDIGIMDA BURADAKI KULLANICI GORUNUMLU ASLINDA SATICI VE BAYİİ LER YOK OYLE SEY DIYE HALI ALTINA SUPURUYORLARDI TURKEY FORUMDA DAHA BU SABAH PAYLASILAN BIR SIKAYET DAHA PAYLASIYORUM

23-01-2018, 13:13#60

cesur81 

New MemberGiriş Tarihi

Merhaba genel olarak bakıyorum da herkes de aynı sorunlar var. Hakkını yememek lazım Ali Bey'in bunları çözmek için uğraştığına gönülden inanıyorum. Yalnız bence en büyük sorunu şu an cihaz akşam kapatılınca sabah açılmaması. Bir aç kapa tuşu olmayışı nedeniyle bu cihaz açmama olayı bence en acil olması gereken sorun. Sürekli adaptörü sök tak çok sıkıntı. Onun dışında kalanlar büyük resim de ki teferruatlar. Mesela eşim arıyor işteyim: Bu uydu açılmıyor yine diyor. Fişleri sök tak diyorum. Bana haklı olarak: Onca para verip koşa koşa aldığın uydu bu mu diyor. Haliyle sinir oluyorum. Eski uydu da hiç böyle bir şey yoktu diyor. Lütfen lütfen lütfen. Önce şu sorun bir giderin. Bu yaşta kadının diline düştük. En acil şekilde desteklerinizi biliyorum.

Hoşgeldin Koraybaba.
    Benim icin bu enigma 2 kanal listesi atilsa yeter filtv den epg kopyalamak icin.
    Eger bunu basarsinlar tek kelime olumsuz yazarsam namerdim.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.