Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
822
Cevap
22
Favori
97.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KorayBABA.

Turkey forumda az evvel bir kullanicinin sikayetini aynen kopyaliyorum resmen rezillik bu

solaytekin 

New MemberGiriş Tarihi

Dün aldığım S11 cihazda 2 gb ram olması gerekirken ram 1 gb çıktı.

Cihazı fabrika ayarlarına döndürdüm aynı 885 mb olarak görünüyor. 

Yarın aldığım yere götüreceğim. 

Cihaz uygulama çalışırken 3-4 kere dondu, fişi çıkarıp takmadan kendine gelmiyordu, 2gb ramlı cihaz bu kadar donarmı diye şüphelendim.

Android ayarlarına girince şok oldum. 

AnTuTu, cpu z ve Aida 64 kurup kontrol ettim hepsinde de 885 mb olarak görünüyor.

Böyle bir şey nasıl olabilir aklım almıyor.

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ

gardas bu nasıl ıftıradır spybox s11 2 gb ddr4 ramlıdır

• KorayBABA. K kullanıcısına yanıt
    s11 dıye 1 gb s10 satmıslardır s11 2 gb ram
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartkafa

Banada oyle geldi adamdan 750 tl alip s10 sattilar sanirim s10 500-600 civari
  • quote:

quote:

hangı fırmaymıs o elektronık cıhaz veya elektrıkcı farketmez tanıdık yere gıdıceksın
    bır sıs farını duzgun calıstırmak ıcın 3 tane oto elektrıkcı dolastım pıyasa tornavıda alıp elektrıkcı olanla dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartkafa -- 18 Ocak 2018; 15:35:58 >
  • quote:

quote:

quote:

hangı fırmaymıs o elektronık cıhaz veya elektrıkcı farketmez tanıdık yere gıdıceksın
    bır sıs farını duzgun calıstırmak ıcın 3 tane oto elektrıkcı dolastım pıyasa tornavıda alıp elektrıkcı olanla dolu

Aile egitimi ahlak ve ar damarı olması şart.
    Piyasa kolpacı dolu

• KAZIKLANAN ARKADAŞİN CIHAZ S11 MİŞ RESMINI PAYLASIP SU NOTU DÜŞMÜŞ

Cihazın resmini de koyalım da sen S10 almışsındır diyen olmasın. 

Bu cihazlar satışa sunulmadan önce hiçmi testten geçmiyor, cihaza 2 yerine nasıl 1 gb ram konur ???
  • Ve 10 dakika once malum turkey forumda sikayetci olan birinin daha yorumunu aynen kopyalayip sizin icin paylasiyorum

escapes 

Starting MemberGiriş Tarihi

Merhaba spybox s11 uydu cihazım var bugünden itibaren ( loding launcher.. Wait second) uyarısıyle birlikte açılıp kapanıyor.. Ne yapmam lazım?

BEN SUREKLI ARAYUZ KILITLENIYOR DEDIGIMDE GUYA UZMAN GORUNEN BURADA BOS BOS YAZAN BAYİİ IFTIRA ATTIHGIMI SOYLEYIP ASLINDA KENDISI BANA IFTIRA ATIYORDU BUYRUN SIZE LAUNCHER ARAYUZ KILITLENMESIYLE ILGILI TAPTAZE SIKAYETLER

• quote:

KAZIKLANAN ARKADAŞİN CIHAZ S11 MİŞ RESMINI PAYLASIP SU NOTU DÜŞMÜŞ

Cihazın resmini de koyalım da sen S10 almışsındır diyen olmasın. 

Bu cihazlar satışa sunulmadan önce hiçmi testten geçmiyor, cihaza 2 yerine nasıl 1 gb ram konur ???

Arada birisimi yoksa çok cihazmı 1gb . Birçok kullanıcı hafızaya bakmayı dahi bilmez .

Çinliler 4gb rom 1 gb ram Tablet ve telefonları : Aliexpressde Antutu dahil tüm testleri atlatarak 32 gb Rom 4gb Ram gösteriyorlar .

Durum vahim .

• Koray bey nasıl bakılıyo bu ram rom olayına eğer böyle ise iade iade edeceğim ürünü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Menü+yönetım+android+ sirasiyla ilerleyerek asagi tusuyla depolama ve bellek sekmelerinde goruntuleniyor....
  • Tfy T kullanıcısına yanıt
    eğer çinliler gibi atlatma yaptılrsa şu programı googledan indir . receiver kur :
    "device spec"

edit :https://apkpure.com/spec-device/com.specdevice

Bana 32 gb diye sattıkları 4gb telefonun gerçek değerini bununla bulmuştum .ciğerini okur :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kruegerfred -- 19 Ocak 2018; 11:31:14 >
  • Eve geçince ilk işim bu öyle bişey varsa direk hakem heyetine sizede bilgi veririm teşekürler.

• CIHAZLA BERABER 750 TL YE OYLE BERBAT BIR KUMANDA VERILIYORKI SACINIZI TARADIGINIZ TARAGIN PLASTIGI BILE DAHA KALITELIDIR.
    AYRICA CEKIM GUCU 0 NOKTASINA GIDIP 20-30 CM YAKLASIRSAN EH ISTE AZ EVVEL BIRISI GIDIP 80-90 TL YE HARICI KUMANDA ALMIS 750 TL VER AMA BIDE GIDIP KUMANDA AL

19-01-2018, 12:40#20

weto 

Junior MemberGiriş Tarihi

air mouse geldi kullanıyorum çekimi süper...boşuna dandik kumandayla çile çek

15-01-2018, 15:12#19

weto 

Junior Member

sizin yorumlarınızı okudum aldım.. bir tek ben mi şikayetciyim orjinal kumandasından diye şüphe bile ettim..belki bende ki arızalıdır...mesafe çok kısıtlı ve gözü tam direk olmasa az yan tutsanız çalışmıyor..yani ben çok cihaz kullandım elim degerdi kanal degişirdi bunda nerde öyle bişey..kırmızı sınıflandırma tuşu mouse ile çalışsa airmouse gerek kalmıyacaktı...gruplara ayırdıgım için belgesel haber film kırmızı tuşa ihtiyacım vardı mouse ile olmuyordu.. klavye var onu çözdügüm için çalışmasa da olur...sizde güle güle kullanın tşk ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KorayBABA. -- 19 Ocak 2018; 13:52:40 >

• KorayBABA. K kullanıcısına yanıt
    koray gardas benım s11 cıhazım 2 gb ramlı aksam baktım eve gıdıncede resım eklerım kumandasıda oyle pıano black degıl ama kotude degıl yanı aır mouseda kullanıyorum
  • Digiturkplay sorunsuz calisiyormu bu cihazda

• Ağbiler bu s11 e enigma 2 kanal settings atilabiliyormu? Program bilgisi olmayan kanallarda eski cihazimda filtv de bekleyince tum kanala epg geliyordu ??
  • zeynelmemmedow Z kullanıcısına yanıt
    Enigma2 kanal listesi dönüştürülemez .

Üstelik ChEdit4Android diye bir kanal list editor var evlere şenlik
    http://www.formulertv.com/kullanici/SPYBOX_S11_CI_TURBO/Kanal_editor/

Sıralama yapmaz . favori ekleme yapmaz . isim değiştirmez .
    Yani kısaca bu cihazın olumsuzluklarını saymakla bitmez .

Edit: buda 19e ve Türksatı kapsayan kanal list kendin dene gör .
    http://s7.dosya.tc/server/37cly9/SVC_180116.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kruegerfred -- 20 Ocak 2018; 11:50:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

Enigma2 kanal listesi dönüştürülemez .

Üstelik ChEdit4Android diye bir kanal list editor var evlere şenlik
    http://www.formulertv.com/kullanici/SPYBOX_S11_CI_TURBO/Kanal_editor/

Sıralama yapmaz . favori ekleme yapmaz . isim değiştirmez .
    Yani kısaca bu cihazın olumsuzluklarını saymakla bitmez .

Edit: buda 19e ve Türksatı kapsayan kanal list kendin dene gör .
    http://s7.dosya.tc/server/37cly9/SVC_180116.rar.html

Hic sorma fretkuruger abi
    Enigma 2 listesini android bir cihaz vardi atlantamiydi ne ona bile atiliyordu
    Aslinda s9 a bile atiliyor heralde ama bu savma sapan cihaza e2 kabal listesi atilamiyor. Favori degistirilmiyor editorle kanal adida degismiyor
    Hic yoktan enigma 2 kanal listesi atilsa bir nebze mutlu olacagiz.
    Verilen paraya yazik cok yazik hemde

• zeynelmemmedow Z kullanıcısına yanıt
    Bunlar androidden uydu alıcısı olamaz tezimizi doğruluyor .
    Hisilicon telefon konunda çok iyidir . iyide görüntü verir .
    Bu kafa ile 4 yıl Hisiliconun ilk serisi önce umutla u4 Quad hibird almıştım .
    aynı kanal list hataları devam ediyor .
    4 yıldır hiçbir ilerleme yok .

Uzun sözün özü Android telefon işletim sistemidir . Uydu alıcısı ile uzak yakın ilgisi yok .
  • Turk forumdaki VETO cum burada kimse sana laf atmiyorki.
    Sadece oradaki sikayetleri buradada paylasiyoruz.
    Maalesef o berbat kumanda yuzunden tüm kullanicilar işkence cekiyor.
    Ama sen yada baskasi degil tum kullanicilarin s11 in verdigi eziyeti paylasmak.
    Burada sana laf eden yok.
    750 tl veriyoruz ama ne kumandasi kumanda nede baska sey arayuz hergun bende kilitleniyor kanser oldum resmen. Epg alamiyorum kumandayi 1 metrenin yakinina getirince cekiyor.
    Cccam calismiyoryada uzuuuun sure bekleyince calisiyor
    Filtv de bekleyince epg gelmiyor enigma 2 setting atilmiyor
    .rica para verip aldigimiz cihazin teknik sikintisi varsa bu konuda susmamaniz gerekli
    Bakuden selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeynelmemmedow -- 20 Ocak 2018; 17:32:46 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.