Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim arkadaşım gerekli cevapları aldım.
  • Özellikle karanlıkta ışıklı bir yerin fotoğrafını çekerken kamerada aşağıda işaretlediğim gibi beyaz noktalar çıkıyor bazen. Kameranı camı yansıma mı yapıyor nedir bu acaba ya? Sizde de var mı aynı durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sasaki Kojiro kullanıcısına yanıt
    Bundan önceki s6 edge plus cihazım da yaklaşık 8 ay sonra boya atması oldu garantiye verdim kasa değişimi yaptılar

• Arkadaşlar s8 plus kullanıyorum telefon kasa ile ekran arasında ışık süzmesi olan varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_3579

Arkadaşlar s8 plus kullanıyorum telefon kasa ile ekran arasında ışık süzmesi olan varmı ?

çok ince var göz takılmıyor yeni farkettim dikkatli bakınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasaki Kojiro

Arkadaşlar boya atma sorunu ile karşılaşan oldu mu? Telefonu alalı 2 hafta felan oluyor. Alır almaz kamera çerçevesinde boya attı ama umursamadım. Şimdi telefonu cevimden çıkardım ve alt kısımda boya atması olmuş. Bununla ilgili servisin yapabileceği birşey var mı? İnsanın 4000 lira verdiği telefonun bu kadar kısa sürede boya atması canını sıkıyor gerçekten.

renginiz siyah mı?
  • Arkadaşlar kulaklık tabletime takılıydı tablet yataktan düştü ve artık kulaklık çalışmıyor :((

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s8-s8-akg-kulaklik-eo-ig955-kutusuz-ithalatci-garantili-p-HBV0000063ZSP?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    Urun orjinalmi acaba garantiye versem girermi acaba burdan açıldı desem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55525534 -- 10 Ağustos 2017; 1:15:3 >

• ey özgürlük kullanıcısına yanıt
    Bu geçen benimde dikkatimi çekti ama bir yansıma sadece sanırım çok ciddiye almadım

• ey özgürlük kullanıcısına yanıt
    Evet aynı durumu yaşadım. Güneşe doğru çektiğim fotolarda karenin herhengi bir yerine nokta şeklinde düşüyor. Iphoneda da böyleydi.

• Qualcomm lu s8 güncellemeleri erken mi geç mi alıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelordof -- 10 Ağustos 2017; 2:22:29 >
  • Ilk başlarda yoktu bu durum zamanla oluştu şuan sadece sol kısımda var sağ tarafta yok ama dikkat edeceğim zamanla sağ tarafta açılacak gibi

• Kilit ekrani 5 saniyede kapaniyor bunun suresini nasil uzatirim bir turlu bulamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar s8 için ekran koruyucu önerisi olan varmı ?
  • 55525534 5 kullanıcısına yanıt
    sahte olabilceğini sanmıyorum
  • cinaski12 C kullanıcısına yanıt
    Edge panele softkey edge aracini indirin. Bu aracin icinde ekran kilitleme dahil cok pratik kisayollar bulunuyor. Ayrica bu arac ile kilitlenen ekran parmak izi ile acilista sorun cikarmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramen-

Şu edge bildirim paneli harika bir şey ya. Telefona bildirim gelince telefonun kenarları ışıklanıyor o ışık dönüyor çok şık valla

hocam sanırım o sürekli olan bişey değil bildirim gelince 1 saniyede ışık dönüp bitiyor,birde whatsapp'da seçili olmasına rağmen edge panel herhangi bir tepki vermiyor.
  • Merhaba, Almanya dan aldığım s8+ a TR sürümünü yükledim volte ve 4.5g desteği geldi fakat NFC açtığımda açık simgesi üstte belirmiyor. bu sorunu yaşayan var mı acaba
  • guvenkoca G kullanıcısına yanıt
    Kimsede belirmiyor Hocam sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Qualcomm lu s8 güncellemeleri erken mi geç mi alıyor?

Amerika operatorlerinde 1ay gec aliyor.
    Operatorsuz satilanlar bazen erken bazen gec aliyor.

Cinde satilanlar erken aliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 10 Ağustos 2017; 8:50:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oist

Merhaba arkadaşlar bende s8 plus ile aranıza katılmayı düşünüyorum hepsi buradan da alacaktım ama bakarken telefoncularda vodafone gıbı yerlerden alınmış başkası adına faturalı ama kapalı jelatinli s8 plus gördüm ve fiyat olarak daha uygun sizce bu şekilde alınır mı ve ilerde herhangi bir sıkıntı olur mu?

Birsey olmaz al.

Faturadaki yazan imei no ile telefonun kutusunda yazan imei ayni olsun. Jelatinliyse telefonu cikarmadan alabilirsin. Jelatin yoksa kutusunu acip telefonun icindeki imei nosunu faturadakiyle kontrol et sorun olmaz.

Alirken telefonu hangi kisiden aliyorsan onun ismine havale yaparak aciklama kisminada telefonun modelini kapasitesini rengini ve imei nosunu yazarak doldur.

Pesin elden vereceksen faturaya aldigin kisinin isim soy isim tarih imzalatarak su kisiden aldim diye yapman lazim.

Yoksa sonradan telefonum calindi diyerek seni mahkemeye verebilir. Mahkemeyede kendi gelmek zorunda degil. Avukatini gonderir. Yasal islemler boyle.

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.