Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.811
Cevap
46
Favori
279.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cundi

Arkadaşlar Çin romu yüklü mate 8'e Avrupa romu yüklenebilir mi?

bende merak ediyorum bu soruyu ayrıca yüklenirse nasıl yüklenir ?
  • Cihaz mağazalarda (teknoloji marketlerde) yok ya internet uzerinden veya bazı telefoncularda yada dogubank ta mağazalarda var zaten distribütör garantilide yok ( bu arada 5 m ve bazı 3 m migroslarda olduğu söylendi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salih-amel

kamerasının renk algılaması; kararlılığı vs açısından memnun musun peki?
    sadece 4:3 olması mı kötü?

• FTX58 F kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan aldım hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FTX58 -- 18 Aralık 2016; 23:29:59 >
  • Arkadaşlar, sizinde ekran filmi üzerinde yapışık mı geldi... Bunu çıkarıp ta kullanan var mı aranizda..

• Telefonumu dun satin aldim bugun kullandim.sarj olayi cok iyi.fotograflarda da hic de kotu degil.su da soyle olsymis dedigim tek bisey yok.ha kulaklik biraz daha iyi olabilirdi.dusuyor surekli kulagimdan.onu da dert etmiyorum.20_30 vliraya bulurum bi tane.haricinde sesi olsun kamera olsun performan olsun sarj olsun on numara.telwfonu anlat diyenlere iki parmagimin kemigi ile ekrana vurup ekran videosu cekiyorum.arkaya da koyuyorum slow bi sarki.ben anlatmayim cihaz kendini anlatsin videosu yolluyorum millete.cihazi almamda emeği gecen herkese tesekkur ediyorum.galatasarayli arkadas sana ayrica tesekkur ediyorum.gencler galatasaray macinda drogba kafayi gömüp de bizim bulunduğumuz tarafa dogru kollari acip gelmisti.1-1 bitmisti mac.o guns de hic tanımadığım bir erkege sirf.galatasarayli diye sarilmistim.seni giyaben kucakliyorum kardesim.telefonumu seviyorum.ayrica bu telefon nedir sormazlar demistin.ilgi cekmez demistibn.bir kulce altini masaya koysam daha az dikkat ceker.erik gibi telefon.kutur kutur.

• famer F kullanıcısına yanıt
    Askerde oldugum eve yollattım evdende bana yollayacaklar ekran koruyucu benimde yapışık geldi

• Kardeşim imei yanlış yazmış delta garantili fakat ne garanti ne zaman başlamış yazmıyor
    İthal tarihi 02.12.2016 yazıyor
    http://hizliresim.com/AnngRX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FTX58 -- 19 Aralık 2016; 4:34:39 >
  • FTX58 F kullanıcısına yanıt
    Hayirli oldun. Garanti. Fatura tarihinizle başlamaktadır şeklinde belirtilmiş en altta!! Hayırlı teskereler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyoner -- 19 Aralık 2016; 7:00:36 >
  • cundi C kullanıcısına yanıt
    Direk yükleyemezsiniz! Bir takım işlemler yapmanız lazım . Nasıl yapılacağı videoda anlatılıyor. İstediğiniz bölgeye göre ayarlamam size kalmış.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=67581906

Kolaygelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyoner -- 19 Aralık 2016; 7:14:11 >
  • Bhz iletişim dogubank ta ( biliyor olabilirsiniz) ama internette sattigindan daha aşağı dusmuyor ben başka bir telefon için girmiştim bir sefer dedim zaten burada bu fiyata satıyorsun kargo ücretin komisyonun var ikram falan yapmadı (ama genç birisi vardı belki sahibi değildir ondan yapmamıştır bilemem). O yüzden bonus u hediye çeki derken internetten almak daha makul olabilir ancak bende gorerek alma taraftariyim. Satıcı sattıktan sonra mesuliyeti kalkar gibi geliyor bana o zaman da distribütör haricinde en iyi garanti hangisi diye araştırmak lazım ( genellikle delta daha iyidir diyorlar) her ne kadar cihaz sorunsuz olsada şans işi denk gelebilir

• ellez78 E kullanıcısına yanıt
    Söylediklerinize ek olaraktan. Ekstra indirim yapılmıyorsa bu tarz paralel ithalatla getirilen telefonlarda arada aracının olması en iyisi Hepsiburada n11 gibi. Tabi telefonu satan kişi yakınınız tanıdığınız vs değilse.

• ellez78 E kullanıcısına yanıt
    Doğubanktaki bsz iletişim diye biliyorum bhz altın han olması lazım yanılmıyorsam

• Forumun telefon ihtiyacini huavei ile xaomi karsiliyo galiba. Gundemden dusmuyorlar bir turlu
  • Doğrudur pardon bsz oolacaktı bhz yi bilmiyorum

• Telefonu alan arkadaşlar internetten hangi firmalardan aldığınızı söylerseniz bizde ona göre dikkat edelim. Özellikle şu bildirim sıkıntısını yaşamayan sürümlerin satıldığı telefoncular olursa iyi olur.

Şimdi bakıyorum 3-5 firma satıyor telefonu hepsinin mağazsa puanı maşallah %90-100 :) kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Me08 -- 19 Aralık 2016; 12:26:53 >
  • Me08 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ama ne kadarı gerçek belirsiz. Cihazı alan arkadaşlara sormak istiyorum nelere dikkat etmek gerek alırken gözden kaçırmayalım.

• Aynen bende 1-2 gün içerisinde almayı planlıyorum. Alan arkadaşlar bilgi verirse iyi olur.
  • akşam sipariş vericem hb'den paralel ithalat alan varsa tüm satıcılar aynı sürümü mü yolluyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Bugün altın handa zeta bilişim ofislerine giderek bir adet mate 8 satın aldım Cem bey piyasadaki diğer satıcılarla asla kıyaslamasın kendisi hem samimi hemde düzgün bir satıcı kendisi ikramdada bulunarak gayet uygun bir fiyattan almama vesile oldu mate 8 alacaklara kesinlikle tavsiye ederim cihaz delta garantili ve sıfır kapalı ambalaj

Hocam izmirdeyim ben nasıl ulaşıcam kendisine. Birde çok sıkıntı değilse fiyatı nedir ne kadara aldınız.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.