Şimdi Ara

Zotac 9600GT AMP ve 9600GT AMP SLI video incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
21.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buarada bu kart böyleyse 9800gtx gts ve gt'yi düşününce ağzımın suyu akmaya başladı nedense benim ama ati'nin 4seriside gümbür gümbür geliyor bakalım nolcak
  • ati de kart mı ya adamlar yapmış ağabey...çatır çatır gümbür gümbür cevabını veriyo atiye
  • İnceleme için teşekkürler...
    8800GT ile yaklasık 5-10 fps fark var fakat aralarındaki fiyat farkı yaklaşık 60$-70$
    Yeni Fiyat/Performans kralı hepimize hayırlı olsun
  • X2 diye bağıranlar nerede yaw? 9600 SLI resmen ezmiş, söylenecek laf kalmadı. Tahmini 9600sli 550 ytl, x2 700 ytl...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ali Arslan

şimdi 12 taksitle aldıgım için karta da o şekilde yatıracaklar ve benimde işime yaramaz acıkcası

başka ürün istediğini belirt sen zaten, okadar bekletmişler seni, bu saatten sonra 2900kart işe yaramaz
  • ORTALIK KIZIŞMAYA BAŞLADI HADİ BAKALIM NELER OLACAK GÖRÜCEZ
  • 3870x2 yi dagitmis hava duman etmis
  • izliyen biri net sonucları yazarmı herkez izliyemicek kota var malum bazı kişilerde
  • quote:

Orjinalden alıntı: iremmurat

quote:

şimdi 12 taksitle aldıgım için karta da o şekilde yatıracaklar ve benimde işime yaramaz acıkcası

başka ürün istediğini belirt sen zaten, okadar bekletmişler seni, bu saatten sonra 2900kart işe yaramaz

sanıyorum cümleyi biraz devrik kurmuşum ben ekran kartını garantiye 31 ocakta gönderdim hesaplarım dogru ise 30 iş günü martın 14 de doluyor bu arada kart sınırlı sayıda üretildi ve hiç byerde yok bulamadım ya tamir edip gönderirleri yada dengi bişey verirler yada para iadesi bilemiyorum artık
  • Para iadesi durumunda taksitle geri verileceğini sanmam sonuçta onlar paralarını peşin alıyor bankadan.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: iremmurat

quote:

sanıyorum cümleyi biraz devrik kurmuşum ben ekran kartını garantiye 31 ocakta gönderdim hesaplarım dogru ise 30 iş günü martın 14 de doluyor bu arada kart sınırlı sayıda üretildi ve hiç byerde yok bulamadım ya tamir edip gönderirleri yada dengi bişey verirler yada para iadesi bilemiyorum artık

30iş günü dolduğu gibi ara firmayı, biraz sert konuş, tüketici heyetine gideceğini filan söyle, eğer kartı değiştirmezlerse, verdiğin para karşılığında bir ürün isteyebilirsin, ama dediğim gibi biraz sert davrancaksın, bizim firmalar insanca tavırdan bişey anlamıyor

• zaten adamlar benden bıktı benden mi yoksa bana gelen ürünlerdemi bi problem var bilemiyorum bi anakart tan para iadesi oldu bi hdd den para iadesi oldu kısacası boyunu garantiye gönderiyorum

valla ben taksitle aldıgım için para iadesinde parada bankaya taksitle yatıyo diye biliyorum çünkü o taksitler limitide blokluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Arslan -- 21 Şubat 2008; 2:12:02 >
  • quote:

valla ben taksitle aldıgım için para iadesinde parada bankaya taksitle yatıyo diye biliyorum çünkü o taksitler limitide blokluyo

Banka aldığın yere taksitle ödemiyor o parayı adamlar nakit çalışır para iadesinde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan84

izliyen biri net sonucları yazarmı herkez izliyemicek kota var malum bazı kişilerde

8800 gtden biraz daha az performasnlı bir kart olmuş arkadaşın dediği gibi genelde 5-10 fps fark var ama o 5 fps crysis gibi oyunlarda kendini belli ediyor lafın kısası sanırım 3870 ayarında bir kart olmuş malum o da 8800 gt den biraz geride kalıyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: [GameX]Bortu

quote:

Banka aldığın yere taksitle ödemiyor o parayı adamlar nakit çalışır para iadesinde.

valla para iadesi alırım ozaman belki 9600gt alırım üstünede 8gb usb bellek alırım ocz yada a-data aslında benim gözüm 3870 de idi sizce bu kart alınmalımı
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: [GameX]Bortu

quote:

valla para iadesi alırım ozaman belki 9600gt alırım üstünede 8gb usb bellek alırım ocz yada a-data aslında benim gözüm 3870 de idi sizce bu kart alınmalımı

8800gt'yide göz önünde bulundur sonuçta bu kart 190dolar civarı satılırsa 3870'e daha fazla para vermek anlamsız olur, 8800gt'de arada ki farkı testlere bakılacak olursa haketmiyor

• kart beklenilenden fazlasını veriyor gibi. Herzamanki gibi atinin sürücü proglemlerinden dolayı ekran kartları tam performans veremiyor.

Nvidia 8800gt nin önünü kesecek gibi gözüküyor bu kartla. Kart gerçekten iyi değerlere imza atmış. 3870x2 hafif kalmış sli sistemlerde. Atinin hamlesi ne olmacak iyi bir fiyat indirimi beklemek lazım artık
  • valla kafam karıştı ne diyim şimdi acaba martta 9600gt nin bi üst modeli cıkarmı ki arakdaşın dediği gibi para iadesi olursa direk (ben taksitle olcagını düşünüyorum ) 9600 gt nin üst bi modelin cıkamsını bekleyeyim
  • quote:

valla kafam karıştı ne diyim şimdi acaba martta 9600gt nin bi üst modeli cıkarmı ki arakdaşın dediği gibi para iadesi olursa direk (ben taksitle olcagını düşünüyorum ) 9600 gt nin üst bi modelin cıkamsını bekleyeyim

valla yapacağın seçim zor, ve şu bir gerçek ki 9600gt böyle iyi çıktıysa 9800serisini düşünmek bile heycan veriyor insana
  • Beklenen başarım. Hız aşırtılmış 9600 GT, düz 8800 GT'nin çok yakınında yer alacak. BioShock'taki büyük fark ise, AA açıldığı zaman muhtemelen azalacaktır (Herhâlde dx 10 - Vista'da AA açılmıyor. Ben XP ile sorunsuz açıyorum).

İyi, güzel. Biz de kaparız bir tane.

8800 GT'nin bile gerisinde kalarak, 6600 GT ve 7600 GT'nin yaptığını başaramaması biraz üzücü. 8800 GT, konumunu koruyacak gibi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.