Şimdi Ara

yurt odamdaki zenci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler odada 3 kişi kalıyoruz. biri benin diye bi ülkeden zenci.bu eleman banyoya girerken benim terliklerimi giyiyor terlik akşama kadar ıslak oluyor sonrada.bi kaç gün evvel dolaptan meyvelerimi aşırırken yakaladım.dün de kalemlerimi karıştırıyodu .daha evvel bunu uyardım terliğimi giyme diye ama bu sabah ben uyurken yine giymiş.üzmek de istemiyorum sonuçta gurbette ben de yabancı ülkede kaldım zor durum gerçekten sizce nasıl bir tepki vermeliyim nasıl çözerim bu durumu

• Banyodaki terliklerini saklayabilirsin . Meyve konusunda ise belki maddi gücü yoktur canı meyve çekmiştir o yüzden meyvelerinizi onla paylaşırsanız büyük sevaba girersiniz .
  • zencilerde bir koku oluyor gerçekten, bende 2-3 gün yurtta zencili odada kalmıştım sonra odamı değiştirtmiştim
  • bence bişey deme sonra çıkarıp masaya vurur felan sakatlık çıkmasın.

*terliği
  • acıma yetime döner koyar arkana sen böyle düşündükçe daha çok kullanacak acilen ters yapmalısın
  • aga o terliği ona hediye et git kendine terlik al eğer hala senin terliğini giyiyorsa onların memlekette bu bir mesaj demekki kendini teslim eder kurtulursun.
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    dustan ciktiktan sonra bir yag suruyorlar vucutlarina koku ondan geliyor.Amerikada 2 ay siyahi mahallesinde kalmistim iyi bilirim o kokuyu
  • derileri cok kalin ve kuru oldugundan vucut yagi kullaniyorlar.Kokan sey de kendileri degil bu yag aslinda
  • Acırsan acınacak durama düşersin. Bak o seni acıyormu s.klemiyor bile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.