Şimdi Ara

YETKİLİ SERVİS LPG li ARACA BAKIM YAPMIYOR.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar aracıma 90000 km bakımı yaptıracağım.1999 model focus ambiantem var.

İzmir Arkası aradım komik gelecek belki ama lpg li arabalara bakmıyorlarmış.çok şaşırdım.otokoçu ve duğlesi aradım ikiside 900ytl civarı tutar dediler.bana biraz fazla geliyor bu rakam.

Özel servislere gitmeyi düşünüyorum ve muhtemelen AY-OK a gitcem.burada bakım yapılırken nelere dikkat etmeliyim.birde takılan parçaların markası ne olacak.yani kutusunda hepsinin ford falan mı yazıyor.

Birde ford yılın hangi dönemlerinde servis kampanyası yapar bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bagator816 -- 26 Kasım 2008; 22:13:12 >

• bana kalırsa hiç servise gitme, sanayi sitelerindede özel ford servisi bulabilirsin. Onlarda daha uygun tutar bakım masrafın
  • Gerçekten çok yüksek fiyat çekmişler, sözkonusu bakımda ne gibi işlemler yapılacak bilginiz varmı
  • 90 bin önemli bir bakımdır...
    Önemi triger değişimidir..
    Bence bir an önce trigeri değiştirin... Trigerle birlikte sökmüşken devirdaimi de değişmek faydalı olacaktır...
    Geri kalanı rutin bakımlardır..
    Yağlar, Filtreler,
    Bujileriniz kontrol ettirin.. Fren disklerini balataları kontrol ettirin..
    Dışarda bu işi en fazla 500 lira harcayarak halledersiniz.. Ama triger için.. Ford eğitimi almış yada fordda uzman bir usta bulmanız iyi olacaktır...
  • poly V kayışı da değiştirin (ustalar anlamayabilir v kayışı dersiniz)
  • servisle ne işin var alt üstü bir triger değişimi bunu da yapamıyorlarsa kapatsınlar o dükkanları limon satsınlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: x15

servisle ne işin var alt üstü bir triger değişimi bunu da yapamıyorlarsa kapatsınlar o dükkanları limon satsınlar..

alemsin
  • YANİ SERVİSDE NE İŞİN VAR ... MİLLET NORMAL ARABASINI GÖTÜRMÜYOR..
  • esoto daha beni görür görmez senin araba tüplü diyo bakmam ben de çok meraklıydım sana göstermeye diyom
  • Benim arcım da lpg li ama serviste yaptırıyorum bakımlarını hiç sorun çıkarmıyorlar.Servisin güzelliği garantili işçiliği malzeme zaten garantili biliyorsunuz. Tiriger gibi önemli bir şeyi araştırıp lpgli araca bakan bir yerde değiştirmeniz bence daha mantıklı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozanby

YANİ SERVİSDE NE İŞİN VAR ... MİLLET NORMAL ARABASINI GÖTÜRMÜYOR..

NORMAL ARABA derken neyi kastediyorsunuz anlayamadım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.