Şimdi Ara

Yeni ürün : Osram Night Breaker, %90'a kadar fazla ışık ve %10'a kadar daha beyaz ışık (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
2
Favori
109.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğru diyosun Yazılımcı kardeş, sanırım şans meselasi,araca uyum meselesi...
  • Osram NB H4 ün bugün çiftine 20 milyon istedi sanayide bir aksesuarcı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: historiyst_45

Osram NB H4 ün bugün çiftine 20 milyon istedi sanayide bir aksesuarcı ?

genel olarak h4 lere 30 lira diyolar 20 lira iyi fiyat. inceleyip al.
  • bir ara bu osramların sahtesi falan çıkmıştı piyasaya hala varmı bilmiyorum dikkat edin arkadaşlar.
  • Hemen hemen gerçeğe en yakın fotolar. Kısalar tam rengide uzunlarda çok parladığı için biraz daha beyaz gözüküyor.

Kıslar
     Yeni ürün : Osram Night Breaker, %90'a kadar fazla ışık ve %10'a kadar daha beyaz ışık

Uzunlar
     Yeni ürün : Osram Night Breaker, %90'a kadar fazla ışık ve %10'a kadar daha beyaz ışık

• süper olmuş güle güle kullan

taksammı takmasammı

eniyisi servise gidiim bi
  • tak tak ben bugün yine gezdim şöyle bi güzel ya ilk günü pek anlamadım hemen eve geldim bugün biraz daha şnceledim de iyi ya güzel ampül. Benim sağ farın camı çatlak zaten belki oda eksi yönde etkiler ışığın kırılmasını free cam olmadığı için Sağ farı değiştirip diğerinin içinide yıkarsam baya güzel olur kanaatindeyim
  • tekrar solarsa gidince servise kovalarlar bu sefer ondan düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

tak tak ben bugün yine gezdim şöyle bi güzel ya ilk günü pek anlamadım hemen eve geldim bugün biraz daha şnceledim de iyi ya güzel ampül. Benim sağ farın camı çatlak zaten belki oda eksi yönde etkiler ışığın kırılmasını free cam olmadığı için Sağ farı değiştirip diğerinin içinide yıkarsam baya güzel olur kanaatindeyim

dostum birsey sorcam nedir bu sendeki anne sevgisi ( anne Hathaway ) yani
    82li bide yaşlanmis artik o

• quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunberber

quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

tak tak ben bugün yine gezdim şöyle bi güzel ya ilk günü pek anlamadım hemen eve geldim bugün biraz daha şnceledim de iyi ya güzel ampül. Benim sağ farın camı çatlak zaten belki oda eksi yönde etkiler ışığın kırılmasını free cam olmadığı için Sağ farı değiştirip diğerinin içinide yıkarsam baya güzel olur kanaatindeyim

dostum birsey sorcam nedir bu sendeki anne sevgisi ( anne Hathaway ) yani
    82li bide yaşlanmis artik o

Olsun ya Çok güzel ama

• merhaba,

sol ampulum patladı ve yerel satıcılarda biraz inceleme yaptıktan sonra orjinal nb satmadıklarını gorup(ellerindeki cin malıydı ve cifti 25 tl diyorlardı) internetten sipariş verdim.

gelen ampulleri ustama taktırdım, nb den oldukca memnunum. yeni farların performansını bizzat sordum: arabayı kullanan ahali de oldukca memnun.

arac 2002 civic, ampuller h4.

tavsiye ederim
  • 99 model fiat palio 1.4 el aracın kısa ve uzun var ampullerının cınsını bılen varmı acaba bende sıparıs vercem ama ampullerın cınsını bılmıyorum

edit:http://www.tuningpiyasa.com/haberler.asp?nws=7

bu sitede butun aracların far ampul cınslerı yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRED BAKER -- 6 Şubat 2009; 7:24:41 >
  • h4 olmalı. farlar buzlu far mı yoksa içi görünen şeffaflardan mı? 99 palio çok yüksek ihtimal H4 tipidir. h4 sipariş etmelisin. olur ya far değişimi fln olmuştur.
  • Ankara da bir yerde denk geldi NB H4 çiftini 25 e aldım takamadım aracıma hiç değiştirmedim çünkü bugüne kadar ...
  • araç ne marka? cumartesi günü buluşma var yani yarın getir değiştiririz:)
  • gençler bir şey sormak istiyorum...
    Osram Night Breaker, taktıran arkadaşlar farların camını karartırmı, is yapıyormu üç kuruşluk ampul için farı bozmayalım
  • sen çin malı xenon mu alcağını zannediyorsun?

ab standartlarında OSRAM marka bi ampülden bahsediyoruz. 3 kuruşluk ampül değil. aksine orjinalf arlardan daha pahalı. karartma yapmaz. olumsuzlukları burda okursun zaten olsaydı.
  • niye bağırıyon ki
    quote:

Orjinalden alıntı: onelan

sen çin malı xenon mu alcağını zannediyorsun?

ab standartlarında OSRAM marka bi ampülden bahsediyoruz. 3 kuruşluk ampül değil. aksine orjinalf arlardan daha pahalı. karartma yapmaz. olumsuzlukları burda okursun zaten olsaydı.

• quote:

Orjinalden alıntı: BOSPHORUS

gençler bir şey sormak istiyorum...
    Osram Night Breaker, taktıran arkadaşlar farların camını karartırmı, is yapıyormu üç kuruşluk ampul için farı bozmayalım

3 kuruşluk derken.Faturayı bi daha senin adına kestireyim
  • Herkese, benden NB
    quote:

Orjinalden alıntı: tenekekutu

quote:

Orjinalden alıntı: BOSPHORUS

gençler bir şey sormak istiyorum...

3 kuruşluk derken.Faturayı bi daha senin adına kestireyim

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.