Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hydradance Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
41.269
Cevap
307
Favori
2.352.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bada38

quote:

Orijinalden alıntı: NayirNolamaz

quote:

Almanya da en full donanımla 30.000 euro, yani ordaki vatandaşın 6 aylık maaşı, bizim 6 yıllık maaş bile yetmiyor :(

Iyice uctunuz 6 ayda 30 bin euro nedemek ya ? sallayin bol keseden

Almanya wolsburg da wv'ye silecek üreten un sanayi fabrikasında çalışan bir akrabam var, 4000 € maaş alıyor... Sallama değil yani...

wv ye silecek üreten un fabrikası nedir yahu trollük yapmayın ciddi sancak millet
  • Viper74 kullanıcısına yanıt
    O yapmış olabilir. Opel yapamamıştır ne yapalım. Demekki bişeyleri eksik yapmışlar. İ20 de de var cam tavan. Cam tavan diye mi araç almalı anlatılmak istenen bu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • andreoni kullanıcısına yanıt
    Neyse konu çok uzadı. O yapmış Opel yapamamış değil, Opel 2004'te yapmış 2015'te yapmamış ! Bir mal yada markanın kullanıcısı, aynı ürünün son sürümünde eksikliklerinin giderilmiş olmasını mı yoksa daha kötüye gitmesini mi ister ? Mevcudun üzerine daha iyisi getirilmemiş ise mevcut kullanıcı niye o ürünü yenileme ihtiyacı duysun ki? En iyi örnek İphone,adam hep mevcudun üzerine ekleyip üste çıkıyor,öyle olmasa 6'sı olan adama 6s satmak mümkün olur muydu ? Sorarım size. Yoksa kişisel tercihler ayrı,ürünlerin kendisi veya sınıfı içinde kıyaslanması apayrı şeyler. Atladığımız nokta bu ama bazı arkadaşlar farklı yorumluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viper74 -- 20 Ekim 2015; 23:36:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 1.6 136 Bg dizel Manuel Sehir ici yakit tuketimi 5.5 Lt'midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: NayirNolamaz

quote:

Almanya da en full donanımla 30.000 euro, yani ordaki vatandaşın 6 aylık maaşı, bizim 6 yıllık maaş bile yetmiyor :(

Iyice uctunuz 6 ayda 30 bin euro nedemek ya ? sallayin bol keseden

Onuda geçtim, almanyada hangi salak bu araca 30.000 euro verir, ayrıca hangi opel bu araca almanyada 30.000 euro ister.

• quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

Neyse konu çok uzadı. O yapmış Opel yapamamış değil, Opel 2004'te yapmış 2015'te yapmamış ! Bir mal yada markanın kullanıcısı, aynı ürünün son sürümünde eksikliklerinin giderilmiş olmasını mı yoksa daha kötüye gitmesini mi ister ? Mevcudun üzerine daha iyisi getirilmemiş ise mevcut kullanıcı niye o ürünü yenileme ihtiyacı duysun ki? En iyi örnek İphone,adam hep mevcudun üzerine ekleyip üste çıkıyor,öyle olmasa 6'sı olan adama 6s satmak mümkün olur muydu ? Sorarım size. Yoksa kişisel tercihler ayrı,ürünlerin kendisi veya sınıfı içinde kıyaslanması apayrı şeyler. Atladığımız nokta bu ama bazı arkadaşlar farklı yorumluyor.

Ben araba, telefon vs ürünlerde bilerek bişeyleri eksik bıraktıklarını düşünüyorum. S4 ye radyo olmayıp S4 minide radyo olması gibi. Elsiksiz yaparlarsa insanlar değiştirmezler kaygısı. J kasa iç ambiyans olarak kırmızı kırmızı yanıyorken K kasa sakinlemiş mesela. Dediğiniz gibi J kasa da ne güzel düşünmüşsün K da bunu niye yapmıyosun. Ben satıp sıfır alsam eksikliğini yaşayacağım her fısatta eskisinin içi daha güzeldi diyeceğim. Bunu neden yaparlar anlayamıyoruz. Mesela J de torpido soldan sağa cam önünden sarıyo hoş ama K da yok. Ama K kasada şu kelebek camlarındaki görme kaybını düzeltmişler. Bende benim arabada en çok ona takılıyorum. Araca binip bi kullansa şu tasarımcılar mühendisler iyi olur. şöyle 2 ay 3 ay trafikte. Bizede her yeni çıktığında alıp yıllarca binilesi araçlar görebilsek..

• andreoni kullanıcısına yanıt
    Aynen,bilinçli yapılanlar var hemfikiriz ama bunun dışındaki tüm saçmalıklar, insana ya bu işe dün başladıklarını yada tüketiciyi aptal yerine koyduklarını düşündürtüyor
    Yoksa Astra K'da kemer yükselik ayarının kaldırılmış olmasının mantıklı bir açıklaması olması gerekirdi. Yani konu, sırf panaromik sunroof veya arka koltuktaki kol dayamadan ibaret değil.

• XnetaS kullanıcısına yanıt
    mevcut sport paketin karşılığı hocam
  • 90 bine kadar, çıkabilirim. mini cooper yada bmw 116i, a3 mü almalıyım sizce?
  • kuess kullanıcısına yanıt
    Dusunmeden 1 alirim hocam olmadi a3

• kac tlden baslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

kac tlden baslar

bmw yada audi nin boşunu alacağıma astra yada yeni megane nin en dolusunu aliyim diyorum ama çok kararsızım.
  • Tuning K'lar hazırlanmaya başlamış, Irmscher K,

• K'nın Led Matrix'i,
    http://youtu.be/_Qa8T4l4j0k

• 4 donanım seviyesi yapıyorsun üşenmeden ama en üst donanım seviyesini alıp bir de üzerine NAV 900'ü ayrı almak falan ( 10'' ekran vs ) şaka gibi .

bu da dün ingiltere'de yayınlanan reklamı güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 21 Ekim 2015; 12:01:33 >

• Benim şahsi fikrim opel iğrenç bir kırmızı kullanmış.
  • opel twitter'da da buradada beyaz en çok tercih edildi, anketlerde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Herşeyden önce fit bi araç Astra K.

1.6 cdti 110'luk bile J kasanın 136'lığın performansını geçebilir, çünkü sadece 1280 kg.
    136'lık ise şaka makinası olur, o ağırlık ve 320nm tork ile.

Ha asıl soru şu ki, 110'luk bariz ekonomik olacaksa, performansı da gayet iyi hissettirirse, tercih sebebi olabilir. 136'lıktan performans konsunda şüphem yok bu ağırlıkla.

1.6cdti 136hp olannın kilosu 1280kg değil 1350kg - j nin kilosu 1428kg

Son Hız 0 - 100 5. vites 80-120
    K kasa - 1.6 CDTI (100 kW) mit Start/Stop 205 9,6 8,2
    J kasa - 1.6 CDTI (100 kW) mit Start/Stop 205 10,1 9,1 ( HB kasanın değerlerini bulamadığım için sedan kasanınkini yazdım , kiloları yanı olduğu için)

K kasa - 1.6 CDTI (81 kW) mit Start/Stop 195 11,0 9,9
    J kasa - 1.6 CDTI (81 kW) mit Start/Stop 189 11,9 11,3 ( HB kasanın değerlerini bulamadığım için sedan kasanınkini yazdım , kiloları yanı olduğu için)

K kasanın 136hp'lık dizelin 80-120 hızlanması 8,2sn iken 150hp'lik benzinlininki 9,0sn. Ama benzinlinin 0-100 hızlanması 8,3sn. Ben şahsen ara hızlanması daha iyi olanı tercih ederdim

• Arkadaşlar bu aracın en boşunun fiyatı ne olur? Şirkete yeni araç alacağız bunu gözüme kestirdim.

• kuess kullanıcısına yanıt
    o fiyatlara gelicekse boş araç daha mantıklı olur bence
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.