Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.293
Cevap
309
Favori
2.354.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ognemir

quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Herşeyden önce fit bi araç Astra K.

1.6 cdti 110'luk bile J kasanın 136'lığın performansını geçebilir, çünkü sadece 1280 kg.
    136'lık ise şaka makinası olur, o ağırlık ve 320nm tork ile.

Ha asıl soru şu ki, 110'luk bariz ekonomik olacaksa, performansı da gayet iyi hissettirirse, tercih sebebi olabilir. 136'lıktan performans konsunda şüphem yok bu ağırlıkla.

1.6cdti 136hp olannın kilosu 1280kg değil 1350kg - j nin kilosu 1428kg

Son Hız 0 - 100 5. vites 80-120
    K kasa - 1.6 CDTI (100 kW) mit Start/Stop 205 9,6 8,2
    J kasa - 1.6 CDTI (100 kW) mit Start/Stop 205 10,1 9,1 ( HB kasanın değerlerini bulamadığım için sedan kasanınkini yazdım , kiloları yanı olduğu için)

K kasa - 1.6 CDTI (81 kW) mit Start/Stop 195 11,0 9,9
    J kasa - 1.6 CDTI (81 kW) mit Start/Stop 189 11,9 11,3 ( HB kasanın değerlerini bulamadığım için sedan kasanınkini yazdım , kiloları yanı olduğu için)

K kasanın 136hp'lık dizelin 80-120 hızlanması 8,2sn iken 150hp'lik benzinlininki 9,0sn. Ama benzinlinin 0-100 hızlanması 8,3sn. Ben şahsen ara hızlanması daha iyi olanı tercih ederdim

Ağırlıklar burda . 1285kg k kasa 136hp.

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

• bayi ile konuştum.
    1.0 boş 65'ten başlayacakmış.
    orta-üst paketler 80'i bulacakmış(benzinliler)
    otomatiklerin hepsi şubatta geliyor.
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Bende bunu dikkate almıştım.Benimki sürücü dahil kilo sanırım.Ona dikkat etmemiştim

http://www.opel.de/content/dam/Opel/Europe/germany/nscwebsite/de/01_Vehicles/01_PassengerCars/astra_st_2015/Astra_K_HB5_ST_PRL-16.5_D.pdf
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ognemir -- 21 Ekim 2015; 17:34:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Spookyy

bayi ile konuştum.

1.0 boş araç 65 iyiymiş!
    Anlaşılan opel türkiyede fazla satılmasın istiyor.
    Basit bi kıyaslama golf 1.2 tsi boş 60K.indirimle 56-57 ye alınırken 1.0 astra 65e eminim çok satar! 1.4 150lik de 70den başlar o zaman highline golf fiyatına boş astra komik olur fiyatlar böyle olursa.
    Benim gibi astra bekleyenler kasımda fiyatların açıklanmasıyla golf satışlarını patlatıp vw emisyon krizinden çıkmasını sağlayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vfnv -- 21 Ekim 2015; 17:59:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 59900 den satarlar businnes donanımı lansman diye 60000 piskolojik sınır; bu değeri geçemezler ,63000 tl enjoy fiyatı olur. enjoy plus paketle beraber 65500 e gelir 1.0 da otomatik vites varkı(3.0 easytronic 3000 tl yi geçmez).
    68500 e 1.0 enjoy plus paket otomatik vites alınır hatırı sayılır rakamlara da ulaşırlar

noT: liste fiyarlarına bakarsanız opelde liste fiyatı çok geçerli olmuyor 3000-5000 arası kampanyalı diye direk iniyor zaten sitesinde
  • Dizel otomatik şubattaysa beklemeye devam

• Enjoy plus pakette ne var ki.enjoydan ne artısı olacak.

• vfnv kullanıcısına yanıt
    Yagmur sensoru far sensoru 17 inch jant karartilmis camlar; plus paketde ki opsiyonlar

• quote:

Orijinalden alıntı: vfnv

quote:

bayi ile konuştum.

1.0 boş araç 65 iyiymiş!
    Basit bi kıyaslama golf 1.2 tsi boş 60K.indirimle 56-57 ye alınırken 1.0 astra 65e eminim çok satar! 1.4 150lik de 70den başlar o zaman highline golf fiyatına boş astra komik olur fiyatlar böyle olursa.
    Benim gibi astra bekleyenler kasımda fiyatların açıklanmasıyla golf satışlarını patlatıp vw emisyon krizinden çıkmasını sağlayabilir.

Aynı sizin durumunuzdayım Golf'le bunun arasındayım ama 1.0 araç 65.000'den çıkacaksa düşünmeye bile ihtiyaç duymam.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorgoaxion

Yagmur sensoru far sensoru 17 inch jant karartilmis camlar; plus paketde ki opsiyonlar

Bu paketi almaya gerek yok bence.para verildiğine değmez benim açımdan.standartta varsa tamam kullanılır ama ekstra para verip almam bu opsiyonları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

quote:

quote:

bayi ile konuştum.

1.0 boş araç 65 iyiymiş!

Aynı sizin durumunuzdayım Golf'le bunun arasındayım ama 1.0 araç 65.000'den çıkacaksa düşünmeye bile ihtiyaç duymam.

Bence 1.0 dynamıc şuanki 1.4 sport fiyatı civarı olacak.opsiyonlarla 70 altında bi rakama alınabilir.yani opel satmak istiyorsa öyle yapması gerekir fiyatı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

quote:

quote:

bayi ile konuştum.

1.0 boş araç 65 iyiymiş!

Bence 1.0 dynamıc şuanki 1.4 sport fiyatı civarı olacak.opsiyonlarla 70 altında bi rakama alınabilir.yani opel satmak istiyorsa öyle yapması gerekir fiyatı.

Bu aracı şirkete alacağım muhtemelen de en boşunu alacağım ancak Astra en boş versiyonunda 60.000'in üstüne çıktığı gün gider Golf'ü alırım.

• Aracın bazı 65.000 lira gibi başlayacak bayilere verilen bilgi bu yöndeymiş. Çok yanlış bir fiyat politikası olur bu çok az satarlar.

• 65.000'den başlacaksa hiç başlamasın.

• Önemli olan kaçtan başlayacaklarını oturdukları yerden karar vermek değil.amaç satabılmekse golf den ucuz olması lazım.yoksa amaçlarının yarısını bile satamazlar.bize ne ya bu kadar da kasmaya gerek yok.ben uzun zamandır bekliyorum bu astrayı.fiyatını görmeden araba almayacağım dedim.65den başlatırlarsa gider golf alırım kendileri kaybeder.Fiat egea faciası gibi olur astranın durumu da.

• Liste fiyatı 65 olur, indirimli fiyat olarak da 60 dan verirler gibime geliyor.
  • Golf de %3+1,5 indirim yapıyor. Boşuna kürek çekmesinler bence. Arka havalandırma, kol dayama, torpido ışığı ve soğutması, aynada sinyal, amortisörlü kaput gibi psikolojik algı öğeleri olmayan arabayı premium hb fiyatına mı satacaklar? Oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: luxaeterna

Golf de %3+1,5 indirim yapıyor. Boşuna kürek çekmesinler bence. Arka havalandırma, kol dayama, torpido ışığı ve soğutması, aynada sinyal, amortisörlü kaput gibi psikolojik algı öğeleri olmayan arabayı premium hb fiyatına mı satacaklar? Oldu.

Senin dediğin golfun 1.2sini şu an 88'den veriyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek fiyatlar için firmayı suçlamayın, ÖTV belası yüzünden böyle. Kurdan bahsetmiyorum bile. ÖTV kalksa dolar 5 6 bile olsa yine şimdikinden ucuz olur herhalde. ÖTV yi düşündükçe sinirleniyorum ama boşa..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luxaeterna

Golf de %3+1,5 indirim yapıyor. Boşuna kürek çekmesinler bence. Arka havalandırma, kol dayama, torpido ışığı ve soğutması, aynada sinyal, amortisörlü kaput gibi psikolojik algı öğeleri olmayan arabayı premium hb fiyatına mı satacaklar? Oldu.

Geçen arka kol dayamasız arabaya bindim. Kolumu dayayamayınca tansiyonum düşmüş bayılmışım. Arkadaşında amortisörlü kaputu yoktu, kaput üstüne düşmüş öldü.

Aman ha siz siz olun kol dayama, torpido ışığı ve soğutması, aynada sinyal, amortisörlü kaput vs gibi mükemmel özelliklerden yoksun araba almayın.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.