Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlamayacak ne var ? İlk önce,kişiesel isteklerden önce sınıf standartı diye birşey var. Rakiplerinde varsa senin yaptığında da olması lazım, sınıf standartlarını es geçip sınıf atlayamazsın. Reklamda, premium markaların üstünden atlayıp,sınıf atladım demekle olmaz bu işler. Golf Golf diye millet neden peşinde koşturuyor? Adam standartlarını belirlemiş, kol dayaması var, kapı gözleri , torpidosu kumaş kaplı, üstüne hayvan gibi opsiyon listesi... Var oğlu var, ne istersen. Sonra ben makam şöförü müyüm ? Ben kafamı kaldırıp sunroof'tan bakmıyorum diye, arkada oturan hanımım, çoçuğum , arkadaşım yada ben,hiç mi arkaya oturup ayağımı uzatmayacağım? O zaman arka koltuğa da gerek yok , beş kapılı arabaya da. Alırım coupe, bakarım keyfime o zaman yani. Kaldı ki 2004 yılında Astra H'ta olan panaromik sunroof, ki hiçbir rakibinde yoktu,şimdi herkeste var sende yok Arkada oturacaksın,kapıya su şişesi zor giriyor iken kol dayama koymuyorsun Arkası ekonomi sınıfı mı? Arkada oturan cezalı mı ?
    Bununla da bitmiyor, J'deki ambians ışıkları K'da neden yok? Görsele,şekle bakılan zamanda neden kaldırıyorsun bunları ? Yeni Megane'da adam ledleri döşemiş,hem de 7 renkli,istediğin renkte yakabiliyorsun. Yan sinyaller ??? neden çamurlukta hâlâ ? Bitti mi ? Bitmedi, torpidon rezalet ne bir ışık, ne bir raf, ne de soğutma... Hiçbiri yokk. Kısaca sinek ufak ama mide bulandırır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakışıklı olmuş gibi, ona lafımız yok.

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir J kasa kullanıcısı olarak ben yeni Astrayı beğendim.
  • ENJOYA ARKA PARK SENSÖRÜNÜ KAÇA TAKTIRIRIZ ŞÖYLE KALİTELİ BİŞEY OLSA.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat1453

ENJOYA ARKA PARK SENSÖRÜNÜ KAÇA TAKTIRIRIZ ŞÖYLE KALİTELİ BİŞEY OLSA.

Onu bilmiyorum da ne kadar kaliteli de olsa sırıtıyor, orjinali düğme gibi ama sonradan takılanlar çıtçıt gibi.
  • 55000 tl ye eski kasa düşünüyoruz yeni kasa ile arada ne kadar fiyat farkı olur bilen varmı bekleyelim mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

55000 tl ye eski kasa düşünüyoruz yeni kasa ile arada ne kadar fiyat farkı olur bilen varmı bekleyelim mi ?

LPG taktırmayacaksanız yeni kasada 1.0 turboyu mutlaka bekleyin, hem tork fazla hem ağırlık düşük, çok fark eder. 60 da olsa değer (ki olacaktır).
    LPG taktıracaksanız bitmeden eski kasayı alın (sorun yaşama ihtimalini biliyorsunuzdur)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

arka kol dayama ve bardaklık yok.
    park sensörü yok.
    ikiside olmalıydı böyle güzel bi araçta. üzücü.

Şunu hiç anlamış değilim. Aracın şöförü neden arka kol dayamasını, arka camların otomatik olup olmayışını, sunroof u bu kadar önemsesin. Bence bir önemli husus var arka klima çıkışı.

Sizin söylemiyorum. Bazı yorumlarda sunroof olmazsa olmaz, panoramik sunroof olmazsa almam gibi şeyler görüyorum. Şöför için bunların ne önemi oluyor ki. Ben aracı kullanırken gökyüzünü mü seyredeceğim. Yada arabayı kenara çekip koltukları yatırıp gökyüzünü izleme önemli bir olay da benim mi haberim yok diye düşünüyorum.

kimse kendisi için arka havalandırma kol dayama istemiyor zaten arkada oturanların daha rahat olması için istiyor bunu nasıl anlamazsınız

Sunroof içeriyi daha ferah hale getiriyor ve bu bir opsiyon isteyen alır isteyen almaz ama olmalıydı seçenekler arasında ben çok şaşırdım böyle ufak şeylerin olmayışına saçmalamışlar

• ARABADA ŞUAN EKSİKLER VAR EVET. FİYATIDA ONA GÖRE OLUR DİYE DÜŞÜNÜOM BEN.
    2016 İLK ÇEYREĞİNE KADARDA BU EKSİKLİKLERİ GİDERİP BİRAZ DAHA FİYATINI ARTIRIP HATTA 1,4 OTOMATİK TE O ZAMAN GELİR DİYE DÜŞÜNÜOM . O ŞEKİLDE SATIŞA SUNARLAR .
    VW DE JETTADA ÖYLE YAPMIŞTI DİYE HATIRLIOM . OPELDE BUNA BENZER BİR STRATEJİ İZLEYEBİLİR.
  • sports tourer versiyonunun Türkiye'ye geliş tarihini bilen var mı?
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    lpg li alacağız ne gibi sorunlar oluyor fikrim yok bilgi veririmisiniz lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: QarekTyphon

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

arka kol dayama ve bardaklık yok.
    park sensörü yok.
    ikiside olmalıydı böyle güzel bi araçta. üzücü.

Şunu hiç anlamış değilim. Aracın şöförü neden arka kol dayamasını, arka camların otomatik olup olmayışını, sunroof u bu kadar önemsesin. Bence bir önemli husus var arka klima çıkışı.

Sizin söylemiyorum. Bazı yorumlarda sunroof olmazsa olmaz, panoramik sunroof olmazsa almam gibi şeyler görüyorum. Şöför için bunların ne önemi oluyor ki. Ben aracı kullanırken gökyüzünü mü seyredeceğim. Yada arabayı kenara çekip koltukları yatırıp gökyüzünü izleme önemli bir olay da benim mi haberim yok diye düşünüyorum.

kimse kendisi için arka havalandırma kol dayama istemiyor zaten arkada oturanların daha rahat olması için istiyor bunu nasıl anlamazsınız

Sunroof içeriyi daha ferah hale getiriyor ve bu bir opsiyon isteyen alır isteyen almaz ama olmalıydı seçenekler arasında ben çok şaşırdım böyle ufak şeylerin olmayışına saçmalamışlar

Havalandırma önemli zaten onu belirttim. Bizim golf de arka kol dayama var. 1 kere bile kullanmadım. Aklıma bile gelmiyor. Bence olmasının konfora artısı yok. Gereksiz bişey. Neden derseniz kol dayama olduğu zaman 3. yolcu arkaya bindiği zaman rahat edemiyor. Ne kadar düz olsa da koltuk, rahatsız edici oluyor.

Yok efendim arka pencereler otomatik değilmiş. Bundan dolayı araç mı alınır diyorlar.

Yahu sunroof neredeyse şöförün arkasında kalıyor. Şöföre ne artısı var ki. Olmazsa olmaz bişey değil hatta cam tavan bence tehlikeli bile. Kaza anında patlıyor kim bilir ne olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 20 Ekim 2015; 16:17:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

lpg li alacağız ne gibi sorunlar oluyor fikrim yok bilgi veririmisiniz lütfen

Astra 1.6 lpg magnezyum sübap değiştirme diye araştırırsanız geniş bilgi bulursunuz.

Belli km sonra magnezyum sübapların erimesi ve çelik sübap takımıyla değiştirilmesi söz konusu. Bu sorunu yaşayanlar da var yaşamayanlar da.

Fabrika çıkışı lpg'li satılıyorsa ondaki durumu bilemiyorum, bi araştırın derim.

Ama şu kesin ki yeni kasada LPG takabileceğiniz bir motor yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 20 Ekim 2015; 16:52:29 >
  • Enjoy da 4.2"(gösterge Panelinde)renkli ekran yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur466 U kullanıcısına yanıt
    gösterge Panelinde)renkli ekran dediğiniz ne oluyor hocam.
    bilmediğim için soruyorum.
  • sedat1453 S kullanıcısına yanıt
    gönüllü olarak durdurmuşlar sağolsunlar . Bakanimiz da teşekkurlerini iletmiş. çok garip bir ülkeyiz. Gerçi yerli otomobil olayina da "arkadaşlar biz ne yaptiğimizi biliyoruz" diyerek birde "hıh" gibi bir kuçumseme mimiği ile söyleyerek belli ettiler kendilerini.
    Başka ülkelerde nasil zorunlu olarak satişi durduruluyor toplatilip duzeltiliyorsa burda da onu yapacaksiniz.bunu soylemek bukadar mi zor. Gönüllüymüş peh

• Ankara opel bayiileri pek bilgi vermiyor. J kasa almayi dusunuyorum dedim ordan girdim olaya 66.100 fiyat verdi 1.4t sport hb. K kasa gelecek dedi fiyat bandi ve donanimlar belli degil dedi.(donanimlar bende var gondereyim watsaptan dememek icin kendimi zor tuttum) tanitima gitmis satis temsilcisi arkadas araci cok begenmis 1.0 motor cok iyi diyor ancak orada konusulan 75 80 vin bandi dedi benzinliler icin bence kendide inanmadi elde kalan j leri okutmak istiyorlar.sanirim toyota paklıcak bizi uzgunum baska bahara kaldi k kasa

• quote:

HONDA CİVİC FABRİKA ÇIKIŞLI LPG Lİ ARAÇ SATIO .

Civic zaten uyumlu hocam, kendin de taktırsan sorun olmuyor. Neyse konu çok dağılmasın K'dan devam edelim ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bada38

Almanya da en full donanımla 30.000 euro, yani ordaki vatandaşın 6 aylık maaşı, bizim 6 yıllık maaş bile yetmiyor :(

Iyice uctunuz 6 ayda 30 bin euro nedemek ya ? sallayin bol keseden
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.