Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orta paket hangisi arkadasim bide pazarlik veya lansman indiriminden faydalanma imkani olacakmi sordunmu bu tarz bisey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyaz da fena durmuyor , beyaz mı kırmızı mı

anket ===> http://strawpoll.me/5779335

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 19 Ekim 2015; 23:08:58 >

• Beyaz derim ama herkes beyaz alacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4 150HP Dynamic paket
  • ya abi, şu arabaya panoramik sunroof yakışmazmıydı? 5 aydır bekledim bu aracı, panoramik sunroof varsa alıcam diye, keşke seat leon FRı direk alsaymışım.
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Beyaz benim. Lütfen başka renk seçelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Beyaz benim. Lütfen başka renk seçelim

Valla hocam beyaz Türkiye'de garanti renk, güzel de duruyor, o yüzden alıcısı çok olur herhalde. Ben biraz da önceden yaptığım planı bozmamak adına en azından 2016 ortasını bekleyim diyorum, o zamana kadar ortalık Golf 7'lerde olduğu gibi beyaz Astralarla dolarsa alternatif renklere yöneliriz. Olmazsa beyaz hep 1. ya da 2. seçenek. Açık bi mavisi var onu bi canlı görelim, şu alaman yeşilini bi görelim (aykırı ama güzel bi renk gibi), gri varyasyonları da önemli onları da görelim... Sonra donanımları görelim, 110'luk ve 136'lık alanların tecrübelerini okuyalım, vs.. adımı sağlam atalım :D

• beyaz güzelmiş. tanıtıma özel kampanya indirim falan yapsalarda alsak
  • Beyaz aracın hatlarını daha çok ön planda gösteriyor sanki. Daha estetik durmuş.
  • arka kol dayama ve bardaklık yok.
    park sensörü yok.
    ikiside olmalıydı böyle güzel bi araçta. üzücü.
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Her arabaya yakışmıyor. Özellikle bmw ye yakıştırıyordum beyaz rengi. Şimdi de astra ya çok yakışmış. Golf de hoş durmuyor bence.

Şu 136hp lik aracın vites uzunluklarını ve performansını bende merak ediyorum. Şu ana kadar beni tatmin edecek bir incelemeye raslamadım. Aslında şu 1.6 biturbo motor gelse sorgusuz sualsiz alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 20 Ekim 2015; 9:45:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat1453

arka kol dayama ve bardaklık yok.
    park sensörü yok.
    ikiside olmalıydı böyle güzel bi araçta. üzücü.

Şunu hiç anlamış değilim. Aracın şöförü neden arka kol dayamasını, arka camların otomatik olup olmayışını, sunroof u bu kadar önemsesin. Bence bir önemli husus var arka klima çıkışı.

Sizin söylemiyorum. Bazı yorumlarda sunroof olmazsa olmaz, panoramik sunroof olmazsa almam gibi şeyler görüyorum. Şöför için bunların ne önemi oluyor ki. Ben aracı kullanırken gökyüzünü mü seyredeceğim. Yada arabayı kenara çekip koltukları yatırıp gökyüzünü izleme önemli bir olay da benim mi haberim yok diye düşünüyorum.
  • Arac gercekten sekil olmis j kasa kullananlarin hantal yorumu bu modelde gecerli olacak mi diye takipdeyim

• arka klima çıkışı -arka kol dayama bardaklık, park sensörü büyük eksikler sunroof olsada olur olmasada oluır.
    golf 7 de iyi araba ama vw klası çok sarsıldı.
    batma ihtimali var. ben jetta düşünüodum ama skandaldan sonra opel düşünüom.

Arkadaşlar bence karşılaştırma yaparak arabanın eksikliklerini fazlalıklarını karşılaştıralımki fikir olsun.
    mesela j kasa ile k kasayı karşılaştıra biliriz.
    Eksiklik ve fazlalıklar neler dir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat1453 -- 20 Ekim 2015; 10:26:33 >
  • Herşeyden önce fit bi araç Astra K.

1.6 cdti 110'luk bile J kasanın 136'lığın performansını geçebilir, çünkü sadece 1280 kg.
    136'lık ise şaka makinası olur, o ağırlık ve 320nm tork ile.

Ha asıl soru şu ki, 110'luk bariz ekonomik olacaksa, performansı da gayet iyi hissettirirse, tercih sebebi olabilir. 136'lıktan performans konsunda şüphem yok bu ağırlıkla.
  • dymanic paket golf comfortline fiyatı seviyesine verilirse. golf mk7 büyük darbe yer. neredeyse tüm donanımların opsiyonel alındığı ve üzerine 2-3 ay sıra beklendiği düşünülürse golf satışları darbe alır.

aynı şey üst donanım için de geçerli konfor paketli astra 1.4 150 hp act highline fiyatından satılırsa birçok kişi tercihini astra ile değiştirebilir. mevcut highline donanım da led gündüz farları ve dinamik far asistanı ( Astra'daki afl farlar) opsiyonel ve toplamda 5000tl civarı ödeniyor. golf highline astra excellence ayarına getirmek 10-15 bin tl tutacak gibi görünüyor.
  • wv darbe yedi zaten insanların güveni kalmadı.
    bugün os..... yarın, sı... hesabı.
    örnek ben jettadan vazgeçtim.
  • Türkiye de VW nin klası hiç bir zaman sarsılmaz. Olursa VW batar diye araç stoğu bile yapabiliriz.
  • :) adamlar batacaklar birde geçenlerde arabalara zam yapmışlar. bunların satış politikasına uyuz oluyom zaten.
    sırf bu şımarıkları yüzünden vw araba almayacam.
  • inşallah uçmaz opel fiyatlarda, liste fiyatını da pazarlıkla kırarlar umarım.

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 20 Ekim 2015; 12:03:03 >

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.