Şimdi Ara

Yellowstone (2018) | Kevin Costner (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
6
Favori
3.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sert kalıplı oluyor onlar, kafaya cuk oturuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paramount Network dizinin 5. sezon sonunda final yapacağını açıkladı, kalan bölümlerin Kasım ayında başlaması bekleniyor. Ayrıca ek bir diziye daha onay geldi.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Tadında bitiyor efsane 👌👌👌👍👍👍🧨🧨

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Finalle birlikte izlemeye başlarsınız umarım :D

Tam kıvamında biter umarım ,Jamie olum senide mancınıkla yellowstone dışına atacaz.

• kuklacini kullanıcısına yanıt
    Kevin Costner 5. sezondan sonra diziden ayrılıyor diye okudum, bazı konularda Taylor Sheridan ile anlaşamamışlar. Fakat 5. sezonun son olacağı da açıklandı. Bu da demek oluyor ki onay verdikleri yeni diziye dönmeyecek. Matthew McConaughey'in adı geçiyor.

Evren iyice büyüdü, Marvel'a döndü takibi zorlaşıyor git gide

Edit: Şimdi de şunu gördüm, 5. sezonun kalan bölümleri henüz çekilmemiş. Costner ile yollar ayrılsa da sezonu tamamlamak için döner herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 6 Mayıs 2023; 1:26:3 >
  • Taylor reis eğer diziyi getirdiği yerde güzel bitirirse bundan sonraki her işini takip ederim bende kredisi olur.Paramunt ta ne kadar eski kaşar varsa bulup bulup oynatıyor.Daha platform olarak kötü işlerine rastlamadım en kötüsü ortalama.Disney yada Warner kapar bu adamı.

Yakın zamanda hidayete ulaşırsınız umarım hocam Yellowstone (2018) | Kevin Costner 

Bu arada konusu göremedim ama hocam amazon nun ikizler dizisini tavsiye ederim .Ödül alamazsa bu senenin BCS si olur.Oyunnculuk ve sahneler şahane.Senaryo arada yavaşlıyor.

• Variety'nin haberine göre 5. sezon part 2 için kasım 2024 diyorlar. Çekimlere mayıs gibi başlanılması planlanmış. Hadi bakalım.

Bu arada bugün Netflix'te rastladım, bazı ülkelerin kataloglarına pazartesi günü eklenecekmiş. Türkiye yok herhalde.

Yellowstone (2018) | Kevin Costner

• Michelle Pfeiffer ve Matthew McConaughey'nin bir sonraki 'YELLOWSTONE' dizisinde rol almaları için görüşmeler sürüyor.

Yellowstone (2018) | Kevin Costner
    Yellowstone (2018) | Kevin Costnerx (formerly twitter)
    DiscussingFilm (@DiscussingFilm) on X
    https://twitter.com/DiscussingFilm/status/1754365438983627020?s=20
  • Asahi Breweries kullanıcısına yanıt
    ulan Matthew, True Detective dizisi b.ka sarmış durumda, gidiyon nelerle görüşüyon.

• Der Meister. kullanıcısına yanıt

Umarım gelir bizede, Yüksek çözünürlük ile çok keyifli olur izlemesi.

• Türkiye netflixe gelecek mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

@Glorfindel1907 4K mevcut ama şu anda eklendiği ülkelerin bazılarında 2 sezonu bazılarındaysa 3 sezonu var.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.