Şimdi Ara

Yellowstone (2018) | Kevin Costner (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
6
Favori
3.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4. Bölüm itibarı ile yine vites yükseltmeye başladı dizi, Çok iyi gidiyor Jamie bu sefer ters köşe yapacak diye bir his var içimde.

• 1883'ü izledim, beğendim. Bu diziye başlamalı mıyım?

• Why Shy kullanıcısına yanıt

Bu dizi bence o diziden çok daha güzel hocam kesinlikle başlamalısın.

Sezon 5 Bölüm 5 Dizi çok güzel gidiyor, Kimilerine göre yavaş ilerliyor olabilir ama bence herşeyi ile muazzam bir yapım.

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    macera pek yok burda. biraz aksiyon, biraz ortam muhabbeti, entrikalar götürüyor diziyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    1. bölümü izledim. Bu dizide 1883'teki atmosfer kesinlikle yok. Hele ki 1883'ün ilk bölümü ile bu dizinin ilk bölünü kıyaslasam bu dizi onun yanında tırt kalır. Bu dizi 1883'ten nasıl daha fazla sevilmiş, anlamak mümkün değil. 1883'te atmosfer ve hikaye çok daha etkileyici.
  • s05e06
    geçiş bölümü gibi bişey oldu, ana hikaye hakkında gelişme olmadı pek. bütün dizi bölümleri arasında 7 puanlı 3 bölümden biri şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 12 Aralık 2022; 23:37:57 >
  • Sezon arası mı yeni bölüm gelmedi sanki.

• 5.sezona yeni başladım. İlk 4 bölümü peş peşe izledim iyi başladı özlemişim. Beth ablamız tam queen ya harika oyuncu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taylor başkan bu sezonu Red Dead Redemption 2 yapmış.  

Yellowstone, 1883 ve 1923 güzel ekosistem oluşturdu kral.  

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    aile sofrasında ki göndermeler müthişti, aile adabını bilmeyenlere güzel geçirmişler ve veganlara tabi ki.
  • Cole Hauser (dizideki Rip) GG 2023 ödül töreninde Entertainment Tonight'a verdiği röportajda dizi 6-7 sezon diye gider demişti. :)

• Benim beklentim Dizide geçmişte gösterilen John ve Rip'in daha fazla gözükmesi olacak, Geçmiş dönemleride çok güzel gidiyor.

• Rip, sağda solda röportaj verirken ağzında kürdan olmayınca tanıması zor oluyor.

• 2. sezondayım. İlk sezon birkaç bölüm dizi pek sarmamıştı. Fakat sonradan samimi gelmeye başladı. Dizi bir şekilde izlettiriyor kendini.

• YELLOWSTONE', "muhteşem bir sonla" bitecek.

Matthew McConaughey, seriyi devam ettirecek yeni bir dizide rol almak için görüşmelerde bulunuyor.

deadline
    ‘Yellowstone’ Shocker: Kevin Costner Cowboy Drama Series Plots End As Taylor Sheridan Eyes Franchise Extension With Matthew McConaughey
    https://deadline.com/2023/02/yellowstone-show-end-franchise-continues-matthew-mcconaughey-1235251400/
  • Çok yakışır bu tarz bir diziye bence.

Adamlar zaten malzemeyi verdi, İzlettiriyor ailenin geçmişini, John ve Rip karakterlerinin eski hallerini görmek çok güzel oluyor dizi içinde dizi gibi, Ezelde'de vardı bu şekilde çok güzeldi.

• Kesinlikle. Taylor abimiz çok güzel ekosistem oluşturdu, güzel bir evren yarattı çok sağlam oyuncuları barındırıyor. Paramount+ dizilerinin yarısını bu abimiz yapıyor. Tulsa King ile Mayor of Kingstown'a bakmak istiyorum bir ara, bir türlü nasip olamadı onlara da en kısa zaman da başlayacağım. Ben daha 1923'e başlamadım sezon bitmedi henüz, bitince bir oturuşta izleyeceğim.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 7 Şubat 2023; 11:55:6 >
  • Dizi değil yaşayan efsane. İzleyin izletin

• 3. sezon finalini şimdi bitirdim. En iyi bölümlerdendi.

• Dizide bu kovboy şapkaları hiç uçmuyor. Atın üstünde zıplıyorlar, rüzgar esiyor şapka yine de düşmüyor. Bu şapkaların bilmediğimiz bir özelliği mi var.

• jamie nin ölümü beth in elinden olmazsa içimin yağları erimez 

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.