Şimdi Ara

Yellowstone (2018) | Kevin Costner (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
6
Favori
3.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4x1

Beth harbiden sağlam karakter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 8 Kasım 2021; 17:5:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu diziye aynı kanaldan bir spin-off dizisi geliyormuş, 1883 adında. Yazar yine Taylor Sheridan. Açıkçası Yellowstone'u çok merak ediyorum, klas bir dizi gibi duruyor ancak listem kalabalık, bir türlü sıra gelmedi maalesef. 1883 dizisi, Dutton Ailesi’nin Montana’daki en büyük çiftliğe nasıl sahip olduğunu anlatacakmış. Acaba önce bu yeni çıkacak diziye girişmek daha mantıklı mı olur, izleyen varsa fikir almak isterim. Yeni dizinin konusunu da açayım hazır aklımdayken.

• 4.sezon ilk bölüm efsane olmuş soluksuz izledim.

• 4x2

İkinci bölüm sakin geçti. Jr. Rip geldi çiftliğe

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Hocam,Oyunculuklar ,çekim ve mekanlar çok iyi biraz taşrada geçen billions gibi çok farklı unsurlarla gerek akıl gerekse fiziki mücadeleyle geçiyor bunu yaparken gruplaşmaları ve lobiciliği gösteriyor.Suç,Politika ve Drama seviyorsanız kaliteli bir iş üff ben ne izledim olmazsınız ama izlerken adamlar yapmış dersiniz.Tavsiyem fazla bekletmeyin hocam.

• 4x5

Jamie babasının tarafında yer alacak sanki.

• s04e01
    sağlam bölüm oldu.

Rip, düşmanım olsan, sen gelmeden kendimi vururdum, yılan atmak nedir arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel dizi izleyeni pek yok gibi.

• s04e06

duygusal bir bölüm oldu. Rip üstad, tam bir eğitmen gibi, hem dövüyor hem eğitiyor.
    jamie 'nin gerçek babası ortaya çıktı,,şaşırdım biraz açıkçası, ne ara nasıl bağladılar

• 4x8

Bölüm sonu çok saçmaydı. Soygunda niye çatışma çıkardılar anlamadım. Onun dışında güzel bölümdü. Sonraki bölüm jamie ile işler kızışır.

• yav arkadaşlar niye haber vermiyorsunuz . biraz işler yoğun diye gündemi bırakınca hiç haberimiz olmadı. sırf o muhteşem manzaralar ve hayvanlar için baştan tekrar ilenir bu dizi:))

• s04e07

ata osbir çektirmek ... iğrenç.
    muhtemelen pahalı atların spermler değerli oluyor.

s04e08

bölüm sonu çatışmanin amacı neydi şimdi ?

bölüm başındaki sahne de 1883 dizisiyle ilişkiliydi.

baba karakterinin öldüğünü görmek üzücü oldu, şimdi bütün sezon 1883 dizisinde bunu bilerek geçecek.

adamlar pickup 'la, bizim tırların çektiği dorseyi çekiyor, bizdeki duster ise anca kendini çeker.

• 4x9

Kayce reis napıyor öyle merak ettim . Beth çiftliği terk edecek mi cidden. Babası abarttı biraz mevzuyu.

• 4x10

Sezon finali çok iyiydi.

Kayce ne gördü o kısımları tahmin eden var mı. Sonumuz olacak falan dedi.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    o sahneler ne alaka anlamadım. hadi kovboy sahneleri neyse, izleyici kitlesini etkilemek için yapılmış, ama bazı olaylar alakasız işleniyor, mesela işçilerin kaldığı barakada yaşanan mevzular..tamam ortam güzel ama dizi gidişatı ile alakasız.

sezon finalini pek yeterli bulmadım açıkcası.

• Alıntı

metni:
    GOT havasında çok güzel işliyorlar karekterleri özelikle Beth,Jimmy,Jammie ve Kevin Coster reis resmen diziyi taşıyorlar.Dizinin odak noktası çiftlik sadece dutton ailesi değil.Bunun için işçileri ve çeşitli karekterleri görüyoruz.Casey reisin haplanma sahnesinin mantığı neydi hala anlamadım .

Kaliteli dizi izleyin izlletirin.Bu sezonda üstüne bir şeyler katmış dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 4 Ocak 2022; 23:32:24 >
  • netflixte olsa idi buralar dolup taşardı. modern western ya da kovboy dizisi tanımının daha ötesidir. her türlü tavsiye edilir..

• Daha başlayalı birkaç gün oldu ama 2. sezonu bitirmek üzereyim. Bir oturuyorum 5 bölüm akıp geçiyor. Birkaç güne güncel takip etmeye başlarım. :) Bu arada 1883'ü de takip ediyorum. Hatta ilk ona başlamış olduğum için hikayeyi daha iyi kavramış oldum.

• Der Meister. kullanıcısına yanıt

Eşcinsel sahneler varmı hocam varsa başlamıcam birde aksiyon varmı

• Eşcinselliğin olduğu bir sahne hatırlamıyorum. Aksiyon var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.