Şimdi Ara

Yanlızlıktan zevk alıyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
4
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaşım 19. Bende evlenmeyi düşünmüyorum ve ileride yanlız yaşamayı istiyorum.Hiçbir insana güvenmiyorum ve hiç kimseye bel bağlamak istemiyorum.Şuana kadar kimi sevdiysem,güvendiysem istisnasız hepsinden bir gol yedim. Üniversite öğrencisiyim ve şuanda da tek başıma yaşıyorum.Önceden yanlızlığı hiç sevmezdim insanlarla iç içe olmayı tercih ederdim. Ama insanların ne mal olduğunu gördükçe yanlız yaşamaktan zevk almaya başladım. İleride hayatımda sadece mesleğim ve spor olucak.Başka hiçbir şeyi sokma gibi bir niyetim yok.Bilmiyorum yaşım küçük belki ileride şimdiki aklım için pişman olacağım ama şuanki gidişat bu.Gerçekten beni sevebilicek güvenebileceğim bir insan karşıma çıkmadığı sürece ilerde ne olacağım belli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

Orijinalden alıntı: okçu

peki calisiyor musun? pc oyunu felan bagimlisi misin hocam ne yapiyorsun evde ? evlenmeyi dusunmedin mi hic

Boşandım hocam 3 yıl önce evlendim yani ama olmadı allahtan çocuk yok. Çalışmayı sevmem bana göre değil evde duramam pek durdugumdada bilgisayar başından kalkmam.

Calismiyorsan 1 gunun nasil geciyor anlatir misin

Saat 10'da kalkarım 10.30 kahvaltı duş 12'de evden çıkarım gezerim akşam 9 da evdeyim.

• gelecekteki beni tarif etmiş sanki
  • yanlızlık kadar süper bişey yok. kimsenin dırdırını çekmezsin, seni kim terketmiş umrunda olmaz, kim ölmüş kim kalmış, çevrende sürekli sorunlu gezen insanlar yok, kendi çapında canın nereye isterse oraya, hayatı sırf kendisi için yaşayanlardır yalnızlar.

öyle hiç bazılaının düşündüğü gibi ezik,asosyal toplumdan da dışlanmış kişilerde değillerdir. tam aksine insanlarlar sosyalleşme sonrası insanlarla yaşaya yaşaya insanın ne kadarda bencil, çıkarcı olduklarını gördükçe bu durumlara üzülmek yerine tek takılmayı tercih ediyorlar.

evet bunlardan biriside benim. bundan daha zevkli birşey yok.
  • Haklılar gitmelisin.
  • Kimse dememis hayret yanlizlik degil yalnızlık

• Ben geçen 2 3 gündür tam yalnız kaldım evde. Şeytan 2 de bir dürtüp durdu o anlayacağınız fesat yolda. Yalnızlık bana yaramıyor. Aksine sağlığım için yanıma yoldaş gerek
  • Bu ara bu diger insanlar lafi moda oldu. Insanlar böyle insanlar şöyle. Tekme tokat giresim geliyor. Kendi karakterlerine baksan digerlerinden hic bir farklari yok ama. Insanlar boyle insanlar soyle diye soylenip dururlar ama kendileride aynen onlar gibi davranir.

Boş bu işler

• quote:

Orijinalden alıntı: JeffS

Yaşım 19. Bende evlenmeyi düşünmüyorum ve ileride yanlız yaşamayı istiyorum.Hiçbir insana güvenmiyorum ve hiç kimseye bel bağlamak istemiyorum.Şuana kadar kimi sevdiysem,güvendiysem istisnasız hepsinden bir gol yedim. Üniversite öğrencisiyim ve şuanda da tek başıma yaşıyorum.Önceden yanlızlığı hiç sevmezdim insanlarla iç içe olmayı tercih ederdim. Ama insanların ne mal olduğunu gördükçe yanlız yaşamaktan zevk almaya başladım. İleride hayatımda sadece mesleğim ve spor olucak.Başka hiçbir şeyi sokma gibi bir niyetim yok.Bilmiyorum yaşım küçük belki ileride şimdiki aklım için pişman olacağım ama şuanki gidişat bu.Gerçekten beni sevebilicek güvenebileceğim bir insan karşıma çıkmadığı sürece ilerde ne olacağım belli.

Klasik üniversiteye yeni baslamis 1.sinif triplerini yasiyorsun. Şu döneminizi agir gecirmeyin lütfen. Insanlar böyle insanlar şöyle diye soylenmeye basliyorsunuz.

• Dişari bi çiktim aşiri sosyal yaratiklar. Yurt okul arasi olunca tabi bende yalnizligi secer oldum

• Bende seviyorum ama ömrüm boşa geçiyor gibi geliyor. O yüzdende daralıyom biraz. Boşa geçiyor dediğimde gülmek, eylenmek, sevişmek falan değil. Bişeyler yapmak, üretmek istiyorum.
  • Yay burcu musun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler yaş 36 hiç kimseyle görüşmüyorum yıllardır hicbir yere gitmiyorum hatta bilader küstü bana yıllardır evine gitmedim. Kimseye ne giderim ne gelirim. Bekarım aileyle kalıyorum onlar sürekli gezer ben 14 yıldır askerden geldiğimden beri bi yere gitmedim hicbir akrabaya eşe dosta. Ve yanlızlığı çok seviyorum. Ne kadar az insan o kadar az sorun şeklinde yaşıyorum.

bide memursan allaaaaah. Satmışım dunyanın anasını. Ama değilsen .........çtın.

Not yay burcuyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 24 Mayıs 2016; 17:41:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caliskan4

Yay burcu musun

Terazi tembellik ruhumuzda var..

• Çalışmak kölelik.

• Memur veya çok ama çok rahat bi işin yoksa.

• quote:

Memur veya çok ama çok rahat bi işin yoksa.

Aynen...

• Sevgili ağabey öncelikle yalnız kalma ihtiyacı her insanın ihtiyaç duyabileceği bir şeydir fakat her şeyin azı karar çoğu zarardır.

Travmatik şeyler yaşadınız mı?(Yakınlarınızın kaybı, büyük bir trafik kazası veya ciddi bir rahatsızlık vs.) Sizi çok üzen şeyler nelerdir geçmişi düşününce? Çalışıyor musunuz? İnsanlar ile iletişim kurma konusunda sorun yaşar mısınız? Yada dışarı çıkıp yürüyüş yaptığınızda bile kendinizi soyutlanmış hisseder misiniz? Spor yapar mısınız? Vaktinizi evde nasıl geçirirsiniz? Giyim kuşamınız ve eğitimin seviyeniz nedir? Kitap okumaktan keyif alır mısınız? Bir şeyleri okurken yukarıda okuduklarınızı unutur yada kendinizi bambaşka şeyler düşünürken bulur musunuz? Sese karşı hassasiyetiniz var mı? Gelecek hakkında endişelenir misiniz? Başınıza bir şey gelecek yada yakınlarınızı kaybetme korkunuz olur mu? İnsanların sizin hakkında kötü şeyler düşündüğünü düşünür müsünüz? Yada sizin kuyunuzu kazdıklarını? Bir şeyleri yaparken detaylara dalıp asıl yapmak istediğiniz şeyi tam yapamadığınız olur mu?

Ve bu şekilde olmak sizi rahatsız ediyor mu?

• sana sunulan güzel ambalajlarla süslenmiş ve aslında belki de hiç ihtiyacın bile olmayan ama zorunlu ihtiyacınmış gibi inandırıldığın her şeye sahip olmak için köle olman gerekir. bunu da çok modern yollarla, ünvanlarla ve yaşam tarzları ile yaptırırlar. farkına varmadığın gibi zevk bile almanı sağlarlar.

tabi bu işin en önemli silahı paradır. daha çoğu için daha fazla modernleşerek daha iyi bir köle olman gerekir. asla anlayamazsın uzun süre kaybettiklerini. çünkü kazandığın para ile kapanmıştır gözlerin ve düşüncelerin.

olur da duruma uyanırsan bu sefer de çok geçtir, artık mecburiyetlerinin ve kaybetmek istemediklerinin kölesi olmuşsundur. bakmakla yükümlü olduğun ailen, çok sevdiğin araban, yüksek sosyal sınıfın ve daha pek çok şey senin zincirin artık, kırmaya kıyamadığın ve kırabileceğine inanmadığın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Sevgili ağabey öncelikle yalnız kalma ihtiyacı her insanın ihtiyaç duyabileceği bir şeydir fakat her şeyin azı karar çoğu zarardır.

Travmatik şeyler yaşadınız mı?(Yakınlarınızın kaybı, büyük bir trafik kazası veya ciddi bir rahatsızlık vs.) Sizi çok üzen şeyler nelerdir geçmişi düşününce? Çalışıyor musunuz? İnsanlar ile iletişim kurma konusunda sorun yaşar mısınız? Yada dışarı çıkıp yürüyüş yaptığınızda bile kendinizi soyutlanmış hisseder misiniz? Spor yapar mısınız? Vaktinizi evde nasıl geçirirsiniz? Giyim kuşamınız ve eğitimin seviyeniz nedir? Kitap okumaktan keyif alır mısınız? Bir şeyleri okurken yukarıda okuduklarınızı unutur yada kendinizi bambaşka şeyler düşünürken bulur musunuz? Sese karşı hassasiyetiniz var mı? Gelecek hakkında endişelenir misiniz? Başınıza bir şey gelecek yada yakınlarınızı kaybetme korkunuz olur mu? İnsanların sizin hakkında kötü şeyler düşündüğünü düşünür müsünüz? Yada sizin kuyunuzu kazdıklarını? Bir şeyleri yaparken detaylara dalıp asıl yapmak istediğiniz şeyi tam yapamadığınız olur mu?

Ve bu şekilde olmak sizi rahatsız ediyor mu?

Bunları neden öğrenmek istiyorsun yardımcı olabileceğini düşünmüyorum hocam. İşletme mezunuyum giyim kusamima çok önem veririm kitap okurum. Diğer sorduklarınız baya bir ayrıntı içeriyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.