Şimdi Ara

Yanlızlıktan zevk alıyorum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
4
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam o sorular belirli psikolojik rahatsızlıkların göstergesidir. Ama korkmayın ciddi değildir fakat yaşam kalitenizi ve hayattan zevk almanızı engeller, insan ilişkilerinizi bozar. Depresyon gibi geldi sizde ki belirtiler bana ama ben uzman değilim sadece psikolojiye merakı olan biriyim. Bu işleri uzmanına danışmak en iyisidir. Beni sakın yanlış anlamayın hiç bir sorunda olmayabilir ama bazı şeylerin yolunda olmadığını düşünüyorsanız bir psikiyatr ziyaret etmekten zarar gelmez kanısındayım.

Her şey gönlünce olsun abi.

Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Hocam o sorular belirli psikolojik rahatsızlıkların göstergesidir. Ama korkmayın ciddi değildir fakat yaşam kalitenizi ve hayattan zevk almanızı engeller, insan ilişkilerinizi bozar. Depresyon gibi geldi sizde ki belirtiler bana ama ben uzman değilim sadece psikolojiye merakı olan biriyim. Bu işleri uzmanına danışmak en iyisidir. Beni sakın yanlış anlamayın hiç bir sorunda olmayabilir ama bazı şeylerin yolunda olmadığını düşünüyorsanız bir psikiyatr ziyaret etmekten zarar gelmez kanısındayım.

Her şey gönlünce olsun abi.

Saygılarımla.

Eyvallah çok sağol sadece sese karşı inanılmaz duyarlılığın var gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya ilgi azaldı nerde dandik konu var millet orda. Gerçi normal bizim yaş 36 forum ergen dolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Konuya ilgi azaldı nerde dandik konu var millet orda. Gerçi normal bizim yaş 36 forum ergen dolu.

Öyle hocam forumun yaş seviyesi bir hayli düştü..

• İhtiyarladık biz..

• Bu kadar kazığı boşuna mı yedim! Tabiki de yalnız kalacağım.

Sahte,samimiyetsiz,karaktersiz insanlardan gına geldi. Hayır yani bende aptalım,her seferinde aynı hatayı yapıp farklı sonuçlar bekliyorum. Gençliğimin baharında yalnızım. Eskiden çok dert ederdim,fazla konuştuğum insan yok falan diye. Şimdi anlıyorum ki iyi ki yalnızım.

Yalnızlık çok büyük bir başarıdır. Kendim olduğum için demiyorum. Gerçekten büyük bir başarıdır.

Kimseye muhtaç olmamak,küçük iç kırıklarını kendin tamir etmek, ruhunu onarabilmek, yeni yetenekler/beceriler geliştirmek. Bunları yapmak için kimseye gerek duymuyorsun. Yalnız yemek yerim,yalnız otururum,yalnız çalışırım. Yalnızlığıma hoş geldiniz!

• Bende yanlızlığı seviyorum en güzeli...kendi sevdiğim işlerle uğraşıyorum tek başıma yapmaya çalışıyorum herşeyi...1-2 sene sonra da yalnız başıma çalışmadan yaşamayı planlıyorum bakalım nasıl olacak...
  • Herkesin ağzında aynı laf.Çevremdeki menfaatçi insanlar.Herkes aynı şeyi söylüyorsa menfaatçi kim?

• yalnızlık dozunda güzeldir fazlası zarardır hocam.
  • Bende böyle yalnızlıktan zevk alma istiyorum ama alamıyorum sıkılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: keremak35

Bende böyle yalnızlıktan zevk alma istiyorum ama alamıyorum sıkılıyorum

Yanlızlık bir yaşam biçimidir senin gibiler yanlız kalamaz. Hep birilerine ihtiyaç duyar.

• Birde şu var yalnızlık eğer bir tercih ise çok güzeldir, eğer bir mecburiyet ise; can yakar.

• La sadece zoruma giden ayda birkac kez su mesaji almaktir.
    "gecen hafta 0.41 tlye " 1" sms gonderdiniz. ayda her yone 100 smsi sadece 3 tlye gonderebilirsiniz. hemen almak icin sms yazip 2222ye gonderin..

• Bizim alt katta da senin gibi biri var selam verirsin selam almaz konuşmaz evde oturur boş boş yani otun teki anlayacağın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnızlık iki satır gibi, iki satır arasına sıkışan ah bu cümlelerin dili bir olsa konuşsa, avutsa, umudum olup içime beni tutsa.
    Hasretiz yeni bir yangına, boşa geçen dünün acısı vurur yine yarına, mutluluk deva olmaz aklıma, yere seren beni ecel gelir aklıma...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En iyisini ve güzelini yapıyorsunuz hocam. Yalnızlık bu ülkede güzel. Dışarı çıkıp ne yapacaksın ki? Kültür seviyesi düşük cahil ve saldırgan bir toplum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byc

En iyisini ve güzelini yapıyorsunuz hocam. Yalnızlık bu ülkede güzel. Dışarı çıkıp ne yapacaksın ki? Kültür seviyesi düşük cahil ve saldırgan bir toplum var.

hay ağzına sağlık

• aynı kafadayız :)
  • Bende yalnızlığı seviyorum ve bu yüzden tek başıma yaşıyorum. Sigara maç koltuk bilgisayarım olsun başka hiç bir şey lazım değil
  • Benim babam 40 yaşında 21 yaşında oğlu var bir tanede kardeşim var 16 yaşında. Utanın la azıcık dünyaya oturmaya değil çalışmaya , paylaşmaya ,muhabbet etmeye ,Güler yüz göstermeye, eşe dosta akrabaya gitmek için birbirimizle bir şeyler paylaşmak için gönderildik. İnsan vasıflarından yoksun bir hayattan başka bir şey göremedim abicim, kendine Çek'i düzen ver yoksa boş gelir boş gidersin.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.