Şimdi Ara

Yanlızlıktan zevk alıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
4
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zirve011

para geçinme durumunu nasıl hallediyorsun. evde kaldıkça hassaslaşıyorsun insanlar artık sana itici geliyor hepsi farklı yönden rahatsız ediyor seni. hiçbir şey yapasın gelmiyor oturup zaman öldürmek cazip geliyor sorumluluklar işler çok ağır geliyor insana.

Yeteri kadar param var sıkıntı yok. Diğer söylediklerin aynen inanılmaz tembellesip rahatına çok düşkün oluyor insan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: verdi001

quote:

Orijinalden alıntı: okçu

quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

Orijinalden alıntı: okçu

peki hocam calismiyorsaniz nasil gecim sagliyorsunuz? yanlis anlamayin hocam yasca buyuksunuz benden ama o yasta biraz koymuyor mu aileden istemek felan (sayet ailenizden istiyorsaniz).

Param var hocam

ilginc. Hocam sizin ki bir sevgi degil maalesef bir hastalik. benim erkek kardesimde de ayni sorunn var. surekli oyun oynuyor pc de disari cikmaz kimseye gitmez. isi gucu oyun. asosyalin teki. bugun secim olsun yarin kim basbakan olmus bilmez. o derece. zar zor haber okutup gundemi takip ettiriyorum, disari cikarip gezdiriyorum beraber geziyorum magazalara girip onu satis danismanlarina bisey sormaya zorluyorum caktirmadan. sen git sunu bi sor ben sunu deneyeyim gibi seylerle. bu sekilde insanlarla olan iliskisini arttirmaya calisiyorum. Allah LoL denen oyunu yapanin bin turlu.... versin. Kardesim dahil olmak izere oynayan herkea gozumde maldir mal kalacaktir.

Bilader adam 36 yaşında ve oyun oynuyorum diye birşey dememiş adam yanlızlığı seviyor bende severim. İnsanlar güvenilir değiller artık siz gençler pek bilmezsiniz.

bizde insanlar icin ölmüyoruz sonucta bizde gorduk yasadik. bu, yalnizlasip insanalrdan uzaklasmaya bir neden olsaydi kimsenin esi dostu arkadadi kalmazdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Bu kadar takılmayın her şeye hocam, kandırıyorsanız bari güzel yönde kandırın. Size bir şey olacaksa, varsın dünya yansın.

Takılmıyorum hocam kandırma derken ne kandirmasi?

• Bende senin gibiyim sanırım geleceğimi okudum 20 yaşındayım.

İnsanlar iyice menfaate çalışıyor. Kullanacak, eğlenecek insan arıyorlar

Gerçekten dostluk edene sonuna kadar ederim ama öyle biri yok.

Ama iyi bir üniversite bölüm kazanayım
    Kilo verip kas yapayım
    Yazılım web işlerine yöneleyim
    Gitar çalmayı öğrensem bi de kitap hobisi edinsem
    Bi de para oldu mu nasıl gelir kızlar

Tabi bunları yapacak şans yok bende. Yaşasın sağ el

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnızlık güzeldir ve tercih meselesidir. Gerçekten daha az problem. Yalnız kalabilmek hatta yaşayabilmek her insanın başarabileceği türden bir şey değildir. Kimileri yalnız kalamaz, kimileri kalmak istemez, kimisi ise yalnız ve kendi ile baş başa kalabilmek için elinden geleni yapar. Bu ruh hali karakter yapısı gibi etkenlerle de alakalı bence. Ama şu hayatta yalnız yaşayabilmeyi başarabilmekte başlı başına zor bir deneyim. Konu sahibi arkadaş tam olarak yalnız sayılmaz. En azından ailesiyle yaşıyor. Sadece sosyal olmadığını çıkarıyorum yazdıklarından. Pekte gerek yok asosyallikte tercihtir ve yeri geldiğin de güzeldir. Yani bir insan kendi ayakları üzerinde durabiliyor, parasını kazanıyor ise asosyal olması eksi değil kendi seçimi ve artıdır.
  • En iyisini yapıyorsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: GoaPsy

Yalnızlık güzeldir ve tercih meselesidir. Gerçekten daha az problem. Yalnız kalabilmek hatta yaşayabilmek her insanın başarabileceği türden bir şey değildir. Kimileri yalnız kalamaz, kimileri kalmak istemez, kimisi ise yalnız ve kendi ile baş başa kalabilmek için elinden geleni yapar. Bu ruh hali karakter yapısı gibi etkenlerle de alakalı bence. Ama şu hayatta yalnız yaşayabilmeyi başarabilmekte başlı başına zor bir deneyim. Konu sahibi arkadaş tam olarak yalnız sayılmaz. En azından ailesiyle yaşıyor. Sadece sosyal olmadığını çıkarıyorum yazdıklarından. Pekte gerek yok asosyallikte tercihtir ve yeri geldiğin de güzeldir. Yani bir insan kendi ayakları üzerinde durabiliyor, parasını kazanıyor ise asosyal olması eksi değil kendi seçimi ve artıdır.

Güzel yorum. Ama sunu söyleyim ailem yılın 12 ayının 9 ayını gezerek geçiriyor genelde kardeşime giderler. Yani tam manası ile yanlizim hocam.

• quote:

Normaldir bende severim yanlızlığı benim yaşta 35 hocam.

Niye artıladınız la adamı? Anlamadım.

• inanmayın beyler bu adam futbol bölümünün, canlı skor takibi bölümünün mega trollüdür. 36 yaşındaymış bi de ibret aldım işsiz

millet bu adamın yazdığı her şeyi alıntılayıp "ne diyorsun" diyorlardı bi ara güzel günlerdi, güneşli günler.

• quote:

En iyisini yapıyorsun hocam

Evet hocam ama ileri asamalarinda otobus duraklarinda kendi kendine konusma, biri bisii soleyince diyaloga girmede sorunlar, biri yannislikla bile degse urperme gibi sonuclar dogurabilir. tek basina yasamaktan kastım ayri eve cikmak olmasa gerek. gercekten tek basina yasamak kimsesiz tek basina yasamaktir. ayri eve cikmak degil ayri dunyaya cikmak. antisosyal olup huzura ermek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bashare

inanmayın beyler bu adam futbol bölümünün, canlı skor takibi bölümünün mega trollüdür. 36 yaşındaymış bi de ibret aldım işsiz

millet bu adamın yazdığı her şeyi alıntılayıp "ne diyorsun" diyorlardı bi ara güzel günlerdi, güneşli günler.

Ne kadar komiksin ya neye inanmasınlar evet işsizim doğru bunu saklama gereği duymadım işsizlik benim için sıkıntı değil evet futbol troluyim sana ne velet çık konudan sütünü iç yat.

• quote:

inanmayın beyler bu adam futbol bölümünün, canlı skor takibi bölümünün mega trollüdür. 36 yaşındaymış bi de ibret aldım işsiz

La hadi git adam güzel bi konu açmış gelip burda baltalamayın Allahın ergeni seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

Ne kadar komiksin ya neye inanmasınlar evet işsizim doğru bunu saklama gereği duymadım işsizlik benim için sıkıntı değil evet futbol troluyim sana ne velet çık konudan sütünü iç yat.

kabullenmek de birşeydir, kolay gelsin

• quote:

quote:

La hadi git adam güzel bi konu açmış gelip burda baltalamayın Allahın ergeni seni.

burada güzel konu açmış ama futbol bölümünde takılmadığından olsa gerek adamın mega trollüğünü görmemişin hiç. usanmadan bıkmadan yıllardır trollüyor yoksa bana ne bi sis atayım dedim

tartışmaya devam edin sorry

• https://twitter.com/ismailabimm/status/695318174368043008?s=09 şu twit size gelsin hocam,sonuna kadar izleyin

• zevk almıyorsun. toplumdan dışlanmaktan ve ezilmekten bıkmışsın. bu da sende korkaklığa neden olmuş. insanlardan korkuyorsun. uzak durunca da zevk aldığını sanıyorsun. bahsettiğin süre doğruysa 14 yıldır için kan ağlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

zevk almıyorsun. toplumdan dışlanmaktan ve ezilmekten bıkmışsın. bu da sende korkaklığa neden olmuş. insanlardan korkuyorsun. uzak durunca da zevk aldığını sanıyorsun. bahsettiğin süre doğruysa 14 yıldır için kan ağlıyor.

Yo 2005 dedim yanlız 11 yıl ve içim kan ağlamıyor

• Yanlızlık güzeldir.

• İnsan kendi kendine yetebilmeli. Evet bu zamanda artık yalnızlık daha çok zevk veriyor. Önceden teknoloji denen illet yoktu. Herkes dışardaydı. Şimdi Donanımhabere, İnci ya da Ekşi sözlüğe girip eğlenmek bana dışarıdan daha çekici geliyor. Zaten dışarıya dikkat ederseniz 10-20 yaş aralarında kimseyi bulamıyorsunuz doğru düzgün adam olan. Ya apaçiler ya da genelde kız peşinde dolaşan p.çler oluyor artık genelde sokaklarda.
  • Ama her insanın harcı değil.Evden ise, isden eve bir yasam surdugunuzu varsayin. eve geliyorsunuz 4 duvar arasindasiniz. herseyi kendiniz yaparsiniz. yemeginizi yapar, evinizi toparlar, temizliginizi kendiniz yaparsiniz. istediginiz kadar canli renklere boyayin duvarlarinizi, susleyin tablolarla konusacak sıcak bir nefes olmadiktan sonra hicbir ise yaramaz. hastalansaniz bir tas corba pisireniniz olmaz. acindirmak amaciyla soylenen bir tasvir degil bu, sadece gercegin ta kendisi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.