Şimdi Ara

XP Format Nasıl Atılır ? Fotolu Anlatım (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.524
Cevap
26
Favori
3.552.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar nolur "Webcam İlginç Bir Sorun" şu başlığa bir bakıverin yaaa :s :)
  • ya konu acamıorum nie ya
  • bende 2 tane windows üst üste yüklemişim ne yapmaliyim da silmeliyim digerini
  • eline sağlık
  • biri cevap versin soruma
  • Çok güzel bir paylaşım,çok güzel anlatmışsın tebrik ve teşekkür ederim.
    Ben birşey sormak istiyorum, gerçi cevabını biliyorum ama emin olmak istedim...
    Kulağıma format atmanın hard diski yıprattığı hakkında bir kaç şey çalındı.
    Doğru mudur?(değil bence ama)
  • benim soruma cevap gelmedi 2 tane xp yi üst üste yüklemişim nasıl düzeltebilirim veya silebilirim hadi cevap yazın yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: doğukan54321

Çok güzel bir paylaşım,çok güzel anlatmışsın tebrik ve teşekkür ederim.
    Ben birşey sormak istiyorum, gerçi cevabını biliyorum ama emin olmak istedim...
    Kulağıma format atmanın hard diski yıprattığı hakkında bir kaç şey çalındı.
    Doğru mudur?(değil bence ama)

hayır değil
  • BRKYPNR sana özelden mesaj attim bakda bi cevap yolla yaa
  • arkadaslar demissinizki boot tan cd rom yapacaksınız ama benim boot asus anakartta bole
    http://rapidshare.com/files/19882550/PIC_0006.JPG.html

nasıl yapacam burayı sizde bi resimli anlatım yaparsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spazz_494 -- 7 Mart 2007; 19:45:20 >
  • kardesim hersey iyi guzelde sen ingilizce windows kuruyorsun adanlar ingilizceden cakmıyorsa o zaman ne yapacak haaa diyorsan resimlerde hersey aynı çıkıyor dogrudur bende pc mi formatlarım ama yapıyorsan ve türkçe bir forumda bunu sunuyorsan bir zatemet türkçe sürümde göster birde sen asus anakart kulanmışsın gigabat kullananlar ne yapacak yani ayriyetten bir onundan bir resmiş olması gerekiyordun neyse eline saglık güzel olmuş tam bir şekilde almamış ala yinede iyi saaooll bilmiyenler bir yerde takılackalar kesin eklenmemiş çok yer...
  • Ben Bilmiyodum Cok Sgol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Riddick_61

kardesim hersey iyi guzelde sen ingilizce windows kuruyorsun adanlar ingilizceden cakmıyorsa o zaman ne yapacak haaa diyorsan resimlerde hersey aynı çıkıyor dogrudur bende pc mi formatlarım ama yapıyorsan ve türkçe bir forumda bunu sunuyorsan bir zatemet türkçe sürümde göster birde sen asus anakart kulanmışsın gigabat kullananlar ne yapacak yani ayriyetten bir onundan bir resmiş olması gerekiyordun neyse eline saglık güzel olmuş tam bir şekilde almamış ala yinede iyi saaooll bilmiyenler bir yerde takılackalar kesin eklenmemiş çok yer...

ah benim canım kardeşim ah bi de bu kadar ukala olmasan
  • İDE yada SATA da format farklı mı
    ? teşekkürler emeğine sağlık
    quote:

Orjinalden alıntı: BRKYPNR

teknik servislere 30-35 ytl vermeyin!
    bide bunlarda takılan olursa burdan dönebilir.
    yukardaki işlem ide hdd için geçerlidir.
    ayrıca formatatn sonra anakart ekran kartı ses kartı vs.. bileşen parçalarınızın driver larını kurduktan sonra internete bağlanın!

• laptopum çok yavaş açılmaya başladi, açilinca 10 dk içinde mavi ekran uyarısı geliyordu kernel_stack_inpage_error diye.
    format atmayı denedim, yükleme sırasinda windows durduruldu diye mavi ekran uyarısı geldi yine

partmrg.sys dosyasından kaynaklayor dedi mavi ekran.

DRIVER_UNLOADED_WITHOUT_CANCELLING_PENDING_OPERATIONS

Simdi ben ne yapabilirim :(
  • format attıktan sonra wın98 yukleme sırasında donanım algılanırken elektrik kesildi ve yarıda kaldı.daha sonra açıldığında ise aynı yerde takılı kaldı ne işlemi iptal edebiliyorum nede devam edebiliyorum .
    acil yardımınızı rica ediyorum...iyi günlerrr...
  • Banada olmuştu aynısı windows cd si ile tekrar aç bilgisayarı yeniden formatla bilgisayarı windowsu tekrar kur.
    Elektirikler kesilmez inşallah . Kolay gelsin. (Nasıl format atacağın bu konunun başında mükemmlel şekilde anlatılmış zaten)
  • ya arkadaşlar laptopa format atarken ne yapmak gerekiyo. bunda bu del e basılacak ekran gelmiyo marka lazımsa asus ve de cd den onyukleme için tusa basacagım yer yok var mı bilgisi olan
  • beyler adam formatı sanal makinede cekmis nerden biliyorsun dersen vmware :)artık format cekmeyi bilmeyen mi kaldı be kardesim :)
  • yaa böle ghost die bi format prog.. varmış sağlıklımıdır sizce
    Saygılar
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.