Şimdi Ara

XP Format Nasıl Atılır ? Fotolu Anlatım (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.524
Cevap
26
Favori
3.552.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Riddick_61

kardesim hersey iyi guzelde sen ingilizce windows kuruyorsun adanlar ingilizceden cakmıyorsa o zaman ne yapacak haaa diyorsan resimlerde hersey aynı çıkıyor dogrudur bende pc mi formatlarım ama yapıyorsan ve türkçe bir forumda bunu sunuyorsan bir zatemet türkçe sürümde göster birde sen asus anakart kulanmışsın gigabat kullananlar ne yapacak yani ayriyetten bir onundan bir resmiş olması gerekiyordun neyse eline saglık güzel olmuş tam bir şekilde almamış ala yinede iyi saaooll bilmiyenler bir yerde takılackalar kesin eklenmemiş çok yer...

Emeğe saygı
  • güzel bi çalışma emeğine sağlık teşekkürler
  • arkadaşlar format attım sorun yok..... ya kafama bişey takıldı bilgisayarım vestel kendi cd siyle attım ama lisans noyu istemedi bi problem olur mu? çünkü kopya cd kulananlara ceza var arkadaşım onla uğraşıooo tırsıyom walla....
  • [Deleted by Admins]
  • Herkese selam.benim bilgisayar coktu,recovere,olmuyor artik,birilerinden yeniden windows indirip yuklemen lazim gibi bir sey duydum bu konu hakkinda yardim eden olursa sevinirim,simdiden tesekkur.
  • ya beyler bişi sorcam windows xp söylendi de bilisayarda windows millenium var we windows 98 in kurulum cd si var sadece ben ne yapcamm lütfen yardım edin
  • benim bilgisayarada arada bişey oluyor, açılmıyo , sonra tekrar reset atıyorum açılıyo. format atsam bu sorundan kurtulabilir miyim acaba? lütfen yardım!...
  • Beyler Geçen sene Bir arkadaşın evinde soba devrildi şartel attı bilgisayarda bidaha açılmadı servise gitti. sebebi nedir
  • Arkadaşlar Boot Menüsüne Ulaşamıyorum..
     XP Format Nasıl Atılır ? Fotolu Anlatım

İlk Sayfadakinden Daha Farklı Gibi Geldi bu bana..

Boot 'u bulamadım

şurdakini Disable mi yapmalıyım?

• Bu Şekilde f10 yaptığımda Cdyi çalıştırmak için bir tuşa basınız çıkyır.. bastığım halde windows açılıyor..

Cdsini Windows üzerinden açmaya çalıştığımda ise şöyle birşey veriyor..
  • Yarın ilk formatımı atacağım, hadi hayırlısı...
  • Saol resimli anlatim herseyi dahada kolaylaştiriyor ellerine saglık pratik çözüm ile işi bitiriyoruz
  • BIOS ayaralrını yapptım bilgisayarı tekrar başlattığımda sadece boot from cd.. yazıyor press any key yazmıyor doğal olarak bilgisayar normal açılıyor
  • fORMATTAN SONRA HANGİ PROGRAMLARI YÜKLÜYELİM.
    VİRS SPAM. SES VB............................
  • tşk paylaşım için
  • arkadaşlar slm, benimde bi sorunum var ya! umarım çözüm bulursunuz:)
    bende format atıyorken güzel güzel ; ( ekteki resmin öncesine kadar ) işlemlerim geliyor ama devamı gelmiyor. cd dim orjinal bozukta değil eminim.

açılışta hata iletisi system dosyalarından bi tane eksik iletisi veriyor :(
    görüşmek dilegiyle kolay gelsin herkese

• ewet gusellll bır calısma olmus bılmeyenlerın ısıne yarayıcak bır sey
  • Süper calısma olmus Hazırlayanların ve katkıda bulunanlara tesekkurler
    renklı cıktı aldım sımdı format cekerken baya lazım olacak
  • Süper bir topik ellerine sağlık
  • sorry
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.