Şimdi Ara

Xiaomi, Oppo ve OnePlus'ın Türkiye'de şansları ne? özel video (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
3
Favori
11.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar şu konuda OPPO FIND 7 telefonumu satıyorum. Yanında 64GB sandisk extreme microsd kartımı da veriyorum. İsteyen olursa fiyatta da birşeyler yaparız.

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=100784896&p=1#100784896

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oneplus gelmez ülkemize hayal kurmayın. Heleki yeni vergiler geldikten sonra hiç gelmez.

• Bu çinlierin avrupaya açılması zor görünüyor. Adamlar birçok patent ihlali yapıyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robince

quote:

Orijinalden alıntı: DaRKFoRCeS

Şansları bilinçli kullanıcıların azda olsa artması.

Bu iş forumlarda çözülüyor.

Takipteyim 2.elde bile çinli telefonları inceliyorum.

One plus one harika duruyor her ne kadar sd kart olmasa ve pil çıkmasada.

Xiaomi yide takipteyim.

One plus kullaniyorum tek kelimeyle harika

Oneplus efsane cihaz bende kullanıyorum

• oneplus one 64Gb 999
    xiaomi mi4 64Gb 1149

• Kendi amiral gemilerini en fazla 1000-1200 TL arasında olacak şekilde satmaları halinde düşünülebilir. 1000 TL altı olursa düşünülmez kesin alınır.

• oneplus 1000
    find 7 950
    mi4 900 tl en fazla verecegim fiyatlar.

• Tercihim tatbiki LG G3 32 GB versiyonu olurdu.

• Söylenebilecek hemen herşeyi söylediniz zaten saygıdeğer DH editörleri. Çinl üreticilerin belki de fiyatının bu mertebelerde olmasının sebebi global olmamaları. Global olunca ülke bazında bir servis ağıyla anlaşacak veya servis hizmeti sunmak için personel çalıştıracak vs bir sürü durum var. Bu durumlar gelince de zaten marka tanınırlığı oluyor. Dolayısıyla çinli üreticiler bir yolunu bulup bu fiyat aralığında Türkiye pazarına da girmeliler. Bu yol belki ortaklaşa bir servis hizmeti olabilir.

Benim fiyat beklentim ise One Plus One için 1150 TL. Dİğerleri için de bu fiyat baz alınarak 500-1500 bandında performansa göre değerlendirilebilir. Aksi takdirde ben neden LG, HTC, Samsung almayayım.

• Oneplus one en fazla 1500-1600,oppo find 7 de aynı şekilde,xiaomi mi 1400 olmalı

• Gerek büyük firmalar olsun, gerek çinli firmalar olsun, sorunu olmayan cihaz üretmiyorlar. Bu durumda neye öncelik veriyorsanız o önceliğiniz açısından sorunu olmayan cihazı alın bence. Kamerası en önemliyse iphone veya LG alın. Pili en önemliyse xperia z2 veya lumia 1520 alın. Ekosistemi en önemliyse iphone veya samsung alın. Hızı en önemliyse htc veya xperia alın. Fiyat en önemliyse de çinli ürün alın. Bence bu kadar basit bu mesele. Her açıdan sorunu olmayan cihaz üretseler zaten batar bütün firmalar.

• OnePlus One(64gb) = 1100 tl
    Oppo Find 7 = 1480 tl
    Xiaomi mi 4 = 1200 tl.

• çin malı almayın kardeşim 5 6 yaşlarındaki uygar türkü çocuğunu nasıl linç ettiklerini görmedinizmi bu kafirlerin. bunların ürünü beş para etmez elinizde patlar gebermezsinizde sürünürsünüz. almayın aldırtmayın. çinliler en büyük düşmanlarımızdan biridir. bunu yayınlamazsan tüm ölen uygar türklerinin ahı üzerine olsun editör.

• One plus one 64GB max 1099
    Mi3 64GB max 999
    Mi4 64Gb max 1199
    oppo find 7 64GB 1399

• şaomi ne çinlinin teki ziami diye okuyor yabancı bir kelimeyi illa onlar gibi söyleyeceksek çinliler gibi söyleyelim ,nasılki ingilizce kökenli bir kelimeyi çince teleffuz etmiyorsak

• ama bu sohbet çok güzel olmuş resmen beni siteye mıhladı

• Xiaomi iyi trolledi. 2014'te gelecekti sözde.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.