Şimdi Ara

World card 5*100 Gıda ve Akaryakıta 50tl puan (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
1
Favori
10.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jordi

quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

World Card üye işyeri olup da kontör (TL) yüklemesi yapan zincir market var mı?

Bu soruya, daha önceki benzer kampanyalardan tecrübesi olan birileri yanıt verebilirse çok makbule geçer..

karfur, migros var...

(karfur aynı zamanda vodafone ve avea yükleme kartı veriyor, migros aynı zamanda avea yükleme kartı veriyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq
    karfur, migros var...

(karfur aynı zamanda vodafone ve avea yükleme kartı veriyor, migros aynı zamanda avea yükleme kartı veriyor)

Peki bu yükleme kartı satınalma işlemi kredi kartı ile yapıldığında, diğer gıda ürünleri gibi mi işlem görüyor?
    Yani bir başka deyişle, bu 5x100 kampanya kapsamındaki gıda kategorisine mi giriyor yoksa farklı bir POS üzerinden işlem yapılmış gibi mi kayıt altına alınıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

quote:

World Card üye işyeri olup da kontör (TL) yüklemesi yapan zincir market var mı?

Bu soruya, daha önceki benzer kampanyalardan tecrübesi olan birileri yanıt verebilirse çok makbule geçer..

karfur, migros var...

jordi'nin sorusuna ilaveten Karfur expresslerde de ve MM Migros'larda kontör kartı veriliyor mu? Yoksa daha büyük mağazalarda mı geçerli bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Avea TL satış noktaları:

Sanal Yükleme Kanalları
    Hattınıza BİM, A101, PTT, Migros, Tansaş, MacroCenter, anlaşmalı Shell İstasyonları, DiaSA, Multinet Noktaları, Adese, Pehlivanoğulları, Uyum Marketleri, Kim, Yeni Saypa, Bimeks, Praktiker'den TL yükleyebilirsiniz.

Lira Kart Satış Noktaları
    Lira Kartları tüm Avea satış noktaları, CarrefourSA, CarrefourSA Express, Migros, Tansaş, Şok Market, MacroCenter, Kipa, Kipa Ekspres, Media Markt, Electro World, Bizim Toplu Tüketim, Teknosa mağazaları'ndan satın alabilirsiniz.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/servisler/bankavealisveris/kontorys_karttan.shtml?pagemenu=servisler.islemler.kontoryukleme.karttan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilen Biri -- 6 Ağustos 2012; 1:38:33 >

• quote:

Peki bu yükleme kartı satınalma işlemi kredi kartı ile yapıldığında, diğer gıda ürünleri gibi mi işlem görüyor?
    Yani bir başka deyişle, bu 5x100 kampanya kapsamındaki gıda kategorisine mi giriyor yoksa farklı bir POS üzerinden işlem yapılmış gibi mi kayıt altına alınıyor?

farklı bir POS uygulamaları yok, aynı POS ile geçiriyorlar, ben zaten bugune kadar 5*100 leri hep kontor alarak değerlendirdim.

quote:

jordi'nin sorusuna ilaveten Karfur expresslerde de ve MM Migros'larda kontör kartı veriliyor mu? Yoksa daha büyük mağazalarda mı geçerli bu?

Karfur expresslerde de ve MM Migros'larda kontör kartı var

• [simage][/simage]
    Ya bim marketler world uye is yeri miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: iron_man

[simage][/simage]

BIM üye işyeri...
    http://www.vakifkart.com.tr/uye-is-yerlerimiz.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

[simage][/simage]

BIM üye işyeri...

peki ykb world cardın üye iş yeri midir_
  • quote:

quote:

quote:

[simage][/simage]

BIM üye işyeri...

peki ykb world cardın üye iş yeri midir_

DEĞİL. ama ilginç olan ikisi de world. birinin üye işyeri diğerinin üye iş yeri değil. bir de vakıf world ile bimden alışveriş yapınca da altta world puan falan gözükmüyor. ama 5X100 üye işyeri kampanyalarına dahil oluyor. örneğin nisan kampanyasında bimden alışveriş yaparak hem vakıf world hem de teb world ile world puan kazandım.

• ben alışverişleri yaptım fakat puanlar ne zaman yüklenecek ayın sonundamı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: geniusm38

ben alışverişleri yaptım fakat puanlar ne zaman yüklenecek ayın sonundamı arkadaşlar

cevap ilk mesajdaki linkte var
  • Happy center world üye iş yeri olarak geçiyor mu acaba? Daha önce ordan alışveriş yapıp puan yüklenen oldu mu?
  • arkadaşlar ben de bimi soracağım, zira hediye kartı uygulaması var üye iş yeri ise ben de 100 liralık hediye çeki alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

arkadaşlar ben de bimi soracağım, zira hediye kartı uygulaması var üye iş yeri ise ben de 100 liralık hediye çeki alacağım

bim vakıfworld için üye işyeri.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

arkadaşlar ben de bimi soracağım, zira hediye kartı uygulaması var üye iş yeri ise ben de 100 liralık hediye çeki alacağım

bim vakıfworld için üye işyeri.

teşekkürler dostum

• 1 kez gıda ve 4 kez benzin almak lazım diye biliyorum

Eğer ki metro totan gıda ise , TEB kkartı için bu hafta mesaj geldi , toptancıdan aldığınız alış verişler 3 taksit diye

Ben genelde BİM ile alış veriş kampanyasına pek katılmıyorum ( Bu ay ki AKBANK ı saymazsak )

KİPA - MİGROS - carrefour dan alınan ürünler " MARKET " diye geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 16 Ağustos 2012; 4:23:19 >
  • arkadaşlar şimdi 5 alışverişide marketten çektirsek olmuyor mu kesin bilgi nedir bu konuda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

arkadaşlar şimdi 5 alışverişide marketten çektirsek olmuyor mu kesin bilgi nedir bu konuda ?

En az biri market dedigi icin, 5inide marketten yapabilirsiniz

• AYNI GÜNDE 1 AKRYAKIT BİR DE MARKET ALISVERİSİ YAPSAK SAYILIR MI YOKSA İLLA FARKLI GÜN MÜ OLMALI ?
  • vakıfworld kullanıyorum ve yapıkredi pos makinesi olan bir marketten 4 kere 100 liralık alışveriş yaptım müşteri hizmetlerinden bu işyerini sorgulattim ancak burası word üye işyeri değil denildi Ama elimdeki slipte yapıkredinin logosu var slipin Alt kisminda bu iş nasıl oluyor arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.