Şimdi Ara

World card 5*100 Gıda ve Akaryakıta 50tl puan (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
1
Favori
10.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anatolia28

vakıfworld kullanıyorum ve yapıkredi pos makinesi olan bir marketten 4 kere 100 liralık alışveriş yaptım müşteri hizmetlerinden bu işyerini sorgulattim ancak burası word üye işyeri değil denildi Ama elimdeki slipte yapıkredinin logosu var slipin Alt kisminda bu iş nasıl oluyor arkadaşlar

hep aynı şeyleri konuşuyoruz

her sakallı deden olmadığı gibi her yapı kredi POSu olanda üye işyeri olacak diye birşey yok
  • gitti gidiyor %10 world puan kampanyasına katıldım geçen hafta 6 taksit 2ay ertelemeli aldık bugün world puan yatması gerekiyordu yatan puan yok

ertelemeli aldığımızdan mı puanlar yatmadı bilginiz varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

gitti gidiyor %10 world puan kampanyasına katıldım geçen hafta 6 taksit 2ay ertelemeli aldık bugün world puan yatması gerekiyordu yatan puan yok

Ben de ertelemeliyi seçtim bugün yatmış
  • quote:

gitti gidiyor %10 world puan kampanyasına katıldım geçen hafta 6 taksit 2ay ertelemeli aldık bugün world puan yatması gerekiyordu yatan puan yok

Puanlar bugun yatiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

sizinki hangi banka vakıf olduğundan mı acaba bu gecikme ? az önce vakıf hesabımı kontrol ettim yatan yok ertelemede sıkıntı olmuyorsa cep telefonu aldım ondada sıkıntı yok

wakıfword kullanıp puanı yatan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar1457 -- 18 Ağustos 2012; 12:27:39 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

sizinki hangi banka vakıf olduğundan mı acaba bu gecikme ? az önce vakıf hesabımı kontrol ettim yatan yok ertelemede sıkıntı olmuyorsa cep telefonu aldım ondada sıkıntı yok

wakıfword kullanıp puanı yatan varmı ?

Adios benim ki..

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

vakıfworld kullanıyorum ve yapıkredi pos makinesi olan bir marketten 4 kere 100 liralık alışveriş yaptım müşteri hizmetlerinden bu işyerini sorgulattim ancak burası word üye işyeri değil denildi Ama elimdeki slipte yapıkredinin logosu var slipin Alt kisminda bu iş nasıl oluyor arkadaşlar

her sakallı deden olmadığı gibi her yapı kredi POSu olanda üye işyeri olacak diye birşey yok

gerçekten böyle mi durum her banka postu o bankanın üye iş yeri değil öyle mi ? Ama bu iş yerine yapıkredi üye iş yerim diyor vakıf demiyor ne saçma bir olay

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

gerçekten böyle mi durum her banka postu o bankanın üye iş yeri değil öyle mi ? Ama bu iş yerine yapıkredi üye iş yerim diyor vakıf demiyor ne saçma bir olay

yapıkredi üye işyerim diyorsa birşey diyemem, bekleyip görmek lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: memre111

World yine adiosculara kıyak yaptı(bende dahil)...
    World ile 14 Temmuz - 21 Ağustos 2012 tarihleri arasında World Üye İşyerleri'nde 5 adet 100 TL ve üzeri gıda marketi ve akaryakıt alışverişi yapın,50 TL Worldpuan kazanın!
    Kaynak:
    http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/bonkor-geldi-hos-geldi/s-23/c-989.aspx?utm_source=worldcard&utm_medium=default&utm_campaign=bannercomparison

Şimdi müşteri hizmetleri ile görüştüm. Puanların yatma zamanı 21 - 28 Ağustos, geri alınma zamanı 10 Eylül 'müş. Benimkisi henüz yatmamış bu arada.

• Puanları yatan varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mufit

Puanları yatan varmı acaba ?

benim de yatmadı hala!

• vakıfbank puanları yükledi mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

vakıfbank puanları yükledi mi acaba ?

an itibariyle hayır
  • paraları çektirdiğim slipte yapıkredi yazıyor Ama banka bana sana puan yatmayacak diyor bu nasıl iş

• yarın yatar tüm puanlar.
  • Bende de birsey yok şimdilik. AKşama doğru yatmazsa aramayı düşünüyorum.. Avans Mil Puan la ucak bıletı aldım, kesin yatması lazım bana :))
  • dün aramıştım bugün yaacak dediler bekliyorum
  • Yatmış puanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkay

Yatmış puanlar

Birden çok bankada World Card var. Hangi bankada yatmış?

• YKB
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.